logo pl logo ministerzdrowe zycie

14sku689logo-MK

273 mFundacja SPR-logo bezpiecznewakacje

logo akademia logo erasmusplus interreg Lietuva Polska PL v2 RGB

Komunikat do Rodziców  o strajku

i jego skutkach organizacyjnych dla uczniów.

 

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!
 
Pragnę poinformować, że mimo protestu nauczycieli, egzamin gimnazjalny odbędzie się w zaplanowanym terminie:
10 IV 2019r - historia i wos oraz język polski,
11 IV 2019r.- przedmioty matematyczno-przyrodnicze oraz matematyka,
12 IV 2019r.- język obcy.
 
Przypominamy, że uczniowie w tych dniach przychodzą do szkoły o godzinie 8.30. Zabierają ze sobą ważną legitymację szkolną, długopis lub pióro z czarnym tuszem/atramentem, małą butelkę wody. W drugim dniu egzaminu dodatkowo należy przynieść linijkę.
Uwaga!!! Uczniowie wyznaczeni przez nauczycieli do obioru materiałów egzaminacyjnych przychodzą do szkoły o godzinie 8.00- zbiórka pod pokojem nauczycielskim po stronie podstawówki.
 
Życzymy powodzenia.
Dyrekcja szkoły

Drodzy Rodzice!

W związku z planowaną przez organizacje związkowe od 8 kwietnia 2019r. akcją protestacyjną w szkole wystąpią utrudnienia w organizacji zajęć opiekuńczych z powodu bardzo dużej liczby nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi przystępujących do strajku. Proszę Państwa o nieposyłanie dzieci do szkoły/oddziałów przedszkolnych.
Informuję, że w szkole będzie zapewniona opieka dzieciom (w świetlicy szkolnej od 6.30 do 16.00), które mimo strajku pojawią się w szkole/oddziałach przedszkolnych, a którymi w tym czasie, nie będą w stanie zająć się rodzice.
W czasie strajku nie będzie lekcji oraz nie będzie możliwości przygotowania posiłków. To rodzice muszą podjąć decyzję, co do celowości posłania dziecka do szkoły skoro nie będzie zajęć dydaktycznych.
Natomiast, jeżeli chodzi o egzaminy, to ich przeprowadzenie zależeć będzie wyłącznie od powołania komisji egzaminacyjnych o czym będę Państwa na bieżąco informować poprzez stronę internetową szkoły i e - dziennik.
W czasie egzaminów, ze względów organizacyjnych szkoła nie zapewni opieki uczniom, gdyż są ustalone dni wolne, o których zostaliście Państwo poinformowani we wrześniu 2018r.

Proszę o wyrozumiałość.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku
Dorota Szczawińska

 

 nabor

 

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.