Uczniowski Klub Tańca Sportowego "DWÓJKA" - EŁK

taniec_logo

W ramach zajęć prowadzonych przez szkołę powstał Klub Tańca Towarzyskiego "Dwójka" Ełk.

 

Galeria zdjęć - kliknij!

 

 Sprawozdania z działalności


- Sprawozdanie merytoryczne za rok 2016

 

Aktualności

 

 

18 marca  2017 r. tancerze naszego klubu UKTS "Dwójka"- Ełk dzielnie reprezentowali miasto podczas VIII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o "Puchar Prezydenta Miasta Ełku", który odbył się w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku zdobywając najwyższe trofea.

 

 Kat. 8-9 H

 

Miejsce I

 

Błażej Sepko - Wiktoria Nalewajko        

 

Fabian Bruzio - Martyna Masiewicz       

 

Jakub Żukowski - Hanna Staszkun          

 

Oskar Szczepański - Urszula Niedźwiecka           

 

Piotr Kulenko - Wiktoria Borawska         

 

 Miejsce II

 

Damian Doroba - Nikola Majder              

 

Tomasz Chajewski - Kamila Rynkowska               

 

Adam Kukowski - Maja Rymarowicz      

 

Oliwier Kowalczyk - Wiktoria Samsonowicz        

 

Hubert Waraksa - Lena Żakowicz            

 

Oskar Lach - Natalia Remiszewska          

 

Wojciech Lemański - Małgorzata Mazelewska

 

Hubert Bukowski - Julia Kulik    

 

Jakub Popowski - Wiktoria Krajewska  

 

Konrad Zalewski - Róża Maliszewska    

 

Olaf Kozikowski - Amelia Grochowska  

 

Marcin Niedźwiecki - Lena Wałejko       

 

Oliwia Domagalska - Wiktoria Karpowicz             

 

 
Kat. 10-11 H

 

Miejsce II

 

Mateusz Słowikowski - Dominika Niecikowska

 

Szymon Dekanowski - Wiktoria Sinocha              

 

Jakub Hryniewiecki - Zuzanna Bazydło

 

Tomasz Pawlik - Magdalena Grajewska               

 

Dominik Lesiński - Lidia Toczyłowska     

 

 Kat. 12-13 H

 

Miejsce I

 

Cezary Grabarczyk - Marzena Rutkowska           

 

Kacper Kiszycki - Gabriela Ciborowska  

 

Karol Dziekoński - Aleksandra Niedźwiecka       

 

 Miejsce II

 

Oskar Szubzda - Wiktoria Szubzda          

 

Maciej Zamojski - Amelia Andruszkiewicz          

 

Kacper Grochowski - Anastazja Kondracka        

 

Jakub Zwierzyński - Patrycja Soliwoda  

 

 
Kat. 12-13 G

 

Miejsce II

 

Michał Dziedzic - Adrianna Jamińska

 

Damian Mastaj - Daria Zaniewska           

 

Norbert Jaczyński - Zuzanna Roguszka

 

Angelo Piwowarczyk - Magdalena Skowysz       

 

 Kat. 12-13 F

 

Miejsce III

 

Kacper Eustachiewicz - Pola Kopiczko   

 

 
Kat. 14-15 D ST

 

Miejsce V

 

Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna              

 

 
Kat. 14-15 D LA

 

Miejsce II

 

Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna              

 

 
Kat. 14-15 E

 

Miejsce II

 

Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna              

 

Miejsce VIII

 

Zapolski Oskar Mariusz - Rogińska Aniela            

 

Miejsce X

 

Grygoruk Michał - Zdanewicz Paulina   

 

Kat. pow. 15 B ST

 

Miejsce VII

 

Chudziński Cezary - Dołgoszej Diana     

 

 
Kat. pow. 15 B LA

 

Miejsce V

 

Chudziński Cezary - Dołgoszej Diana     

 

 

 

12.11.2016 r. tancerze z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego "DWÓJKA" Ełk reprezentowali miasto w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brodnicy.

Tancerze z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego "DWÓJKA" Ełk reprezentowali miasto w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brodnicy.

Jakub Chudziński i Katarzyna Zubrzycka (kat. 14-15 D) stanęli na drugim stopniu podium w rywalizacji tańców latynoamerykańskich.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach oraz drodze do upragnionej kategorii C.

UKTS "DWÓJKA" Ełk

 


W dniu 23 października w Piątnicy koło Łomży odbył się XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Marszałka Podlaskiego oraz Prezydenta Miasta Łomża. Pary z naszego klubu zajęły następujące miejsca.

Kat. do 7 lat
I miejsce - Fabian Bruzio -Martyna Masiewicz
II miejsce
Oskar Lach-Natalia Remiszewska
Hubert Bukowski-Julia Kulik
Hubert Waraksa-Lena Żakowicz

Kat. 8-9 lat w klasie H
I miejsce:
Piotr Kulenko -Wiktoria Borawska
II miejsce:
Jakub Popowski-Wiktoria Krajewska
Jakub Żukowski-Hanna Staszkun
Marcin Niedźwiecki-Lena Wałejko

Kat. 8-9 lat
I miejsce:
Daniel Doroba-Nikola Majder
Adam Kukowski-Maja Rymarowicz
II miejsce:
Oliwier Kowalczyk-Wiktoria Samsonowicz

Kat. 10-11 lat kl. H
II miejsce - Piotr Połajkowski -Wiktoria Pycz

Kat. 10-11 lat
I miejsce i Super Puchar - Karol Dziekoński-Aleksandra Niedźwiecka
I miejsce
Kacper Grochowski-Anastazja Kondracka
Cezary Grabarczyk-Gabriela Ciborowska
Norbert Jaczyński -Zuzanna Roguszka

II miejsce:
Jakub Zwierzyński-Marzena Rutkowska

Kat. 12-13 lat kl. G
I miejsce - Krzysztof Gudan- Daria Zaniewska
II miejsce - Michał Dziedzic - Adrianna Jamińska
III miejsce -Damian Mastaj-Natalia Borkowska
Angelo Piwowarczyk - Magdalena Skowysz

12 czerwca 2016 r. tancerze Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „DWÓJKA” – Ełk wzięli udział w XVII Turnieju Tańca o „Puchar Burmistrza Choroszczy”. Dobra passa nie opuszcza młodych Ełczan, którzy po raz kolejny wracają z ogólnopolskiego turnieju z sukcesami.
Kat. 10-11 H
I miejsce i Super Puchar (po raz czwarty z rzędu)
Jaczyński Norbert - Roguszka Zuzanna
I miejsce
Połajkowski Piotr - Pycz Wiktoria
II miejsce
Grochowski Kacper - Soliwoda Patrycja
Zwierzyński Jakub - Rutkowska Marzena
Kat. 10-11 F
VI miejsce
Eustachiewicz Kacper - Kopiczko Pola
Kat. 14-15 E
I miejsce
Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna
Kat. 8-9 H
I miejsce i Super Puchar
Adam Kukowski - Maja Rymarowicz
Daniel Doroba - Nikola Majder
II miejsce
Błażej Sepko - Wiktoria Nalewajko
Oliwier Kowalczyk - Wiktoria Samsonowicz
Kat. do 7 lat H
I miejsce i Super Puchar
Brózio Fabian - Masiewicz Martyna
II miejsce
Waraksa Hubert - Żakowicz Lena
Kat. 12-13 G
I miejsce i Super Puchar
Zapolski Oskar - Rogińska Aniela
III miejsce
Miłosek Oskar - Zambrowska Monika
Słowikowski Tomasz - Stolarska Monika
Kat. 12-13 F
III miejsce
Grygoruk Michał - Zdanewicz Paulina
Kat. Pow. 15 B LA
VII miejsce
Chudziński Cezary - Dołgoszej Diana

 

 

 

5 czerwca w Augustowie odbył się X JUBILEUSZOWY Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego PROMENADA CUP 2016. Ełk godnie reprezentowała grupa tancerzy Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „DWÓJKA”- Ełk, którzy zajęli następujące miejsca:

 

Kat. do 7 lat H
I miejsce   
Fabian Bruzio- Martyna Masiewicz
Hubert Waraksa - Lena Żakowicz
Oskar Lach- Natalia Remiszewska

 

Kat. 10-11 H
I miejsce i Super Puchar
Norbert Jaczyński-Zuzanna Roguszka
I  miejsce
Kacper Grochowski-Patrycja Soliwoda
Cezary Grabarczyk-Gabriela Ciborowska
II miejsce
Karol Dziekoński-Aleksandra Niedźwiecka
Szymon Dekanowski- Nikola Sinocha
Jakub Zwierzyński -Marzena Rutkowska

 

Kat. 12-13 G
I miejsce i Super Puchar
Oskar Zapolski - Aniela Rogińska
V miejsce
Tomasz Słowikowski - Sandra Ginter

 

Kat. 12-13 F
II miejsce
Michał Grygoruk-Paulina Zdanewicz

 

Kat. 14-15 E
II miejsce
Jakub Chudziński -Katarzyna Zubrzycka

 

 

21 maja 2016 r. tancerze Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „DWÓJKA” – Ełk wzięli udział w XII Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Giżycka i Wójta Gminy Giżycko MAZURY 2016. Ełccy tancerze dzielnie reprezentowali klub i miasto plasując się na wysokich miejscach.
Kategoria 10-11 H
I miejsce
Jaczyński Norbert - Roguszka Zuzanna
Kiszycki Kacper - Dekanowska Wiktoria
II miejsce
Dziekoński Karol - Niedźwiecka Aleksandra
Połajkowski Piotr - Pycz Wiktoria
Zwierzyński Jakub - Rutkowska Marzena
Kategoria 12-13 H
I miejsce
Piwowarczyk Angelo - Skowysz Magdalena
Kategoria 8-9 H
I miejsce
Doroba Daniel - Majder Nikola
Kukowski Adam - Rymarowicz Maja
Kulenko Piotr - Borawska Wiktoria
Szczepański Oskar - Niedźwiecka Urszula
II miejsce
Kowalczyk Oliwier - Samsonowicz Wiktoria
Żukowski Jakub - Staszkun Hanna
Lemański Wojciech - Mazalewska Małgorzata
Kategoria do 7 H
I miejsce
Bruzio Fabian - Masiewicz Martyna
Kotuszewski Maciej - Kulikowska de Nałęcz Ida
Waraksa Hubert - Żakowicz Lena
II miejsce
Lach Oskar - Remiszewska Natalia
Bukowski Hubert - Protasiewicz Wiktoria
Kategoria 10-11 F
VI miejsce
Eustachiewicz Kacper - Kopiczko Pola
Kategoria 12-13 G
I miejsce
Miłosek Oskar - Zambrowska Monika
Słowikowski Tomasz - Stolarska Sandra
Zapolski Oskar - Rogińska Aniela
II miejsce
Gudan Krzysztof - Zaniewska Daria
Żukowski Mateusz - Pajewska Izabela
Mastaj Damian - Mróz Wiktoria
Kategoria 12-13 F
VI miejsce
Grygoruk Michał - Zdanewicz Paulina
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w tańcu Towarzyskim - 12.12.2015r.
I miejsce  ST - Daniel Korzun – Magdalena Zawadzka   
I miejsce LA- Daniel Korzun – Magdalena Zawadzka   
I miejsce ST – Cezary Chudziński – Diana Dołgoszej

 

 

Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego BLACK DANCE 2016 – 24.04.2016r. Gdańsk
I miejsce LA – Daniel Korzun – Magdalena Zawadzka  kat. 14-15 C

 

 


XIII Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego 16.04.2016 r.
I miejsce ST Daniel Korzun- Magdalena Zawadzka kat. 14-15 c

 

 

 


Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumii -20.03.2016 r.
II miejsce LA – Daniel Korzun – Magdalena Zawadzka kat. 145-15 C

 

 


12-13 marca tancerze naszego klubu UKTS "Dwójka"- Ełk dzielnie reprezentowali miasto podczas VII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o "Puchar Prezydenta Miasta Ełku", który odbył się w miniony weekend na Hali Sportowo- Widowiskowej MOSiR w Ełku zdobywając najwyższe trofea.
Kat. do 7 lat H
I m. Kotuszewski Maciej - Ida Kulikowska de Nałęcz
Lach Oskar - Remiszewska Natalia
II m. Brózio Fabian - Masiewicz Martyna
III m. Bukowski Hubert- Protasiewicz Natalia
Kat. 8-9 H
I m. Doroba Daniel - Majder Nikola
Kukowski Adam - Rymarowicz Maja
Lemański Wojciech - Mazalewska Małgorzata
Szczepański Oskar - Niedźwiecka Urszula
II m. Kulenko Piotr - Borawska Wiktoria
Niedźwiecki Marcin - Krajewska Wiktoria
Sepko Błażej - Nalewajko Wiktoria
Zalewski Konrad - Maliszewska Róża
Żukowski Jakub - Staszkun Hanna
Popowski Jakub - Wałejko Lena
Kozikowski Olaf - Grochowska Aniela
Kowalczyk Oliwier - Samsonowicz Victoria
Kat. 10-11 H
I m. i Super Puchar-Jaczyński Norbert - Roguszka Zuzanna
I m. Dziekoński Karol - Niedźwiecka Aleksandra
Grabarczyk Cezary - Ciborowska Gabriela
Połajkowski Piotr - Pycz Wiktoria
Grochowski Kacper - Kondracka Anastazja
Kiszycki Kacper - Dekanowska Wiktoria
II m. Dekanowski Szymon - Sinocha Nikola
Zwierzyński Jakub - Rutkowska Marzena
Kat. 12-13 H
I m. Mastaj Damian- Mróz Wiktoria
Szubzda Oskar - Szubzda Wiktoria
II m. Piwowarczyk Angelo- Skowysz Magdalena
Kat. 10-11 G
Im. Eustachiewicz Kacper- Kopiczko Pola
Kat. 12-13 G
Im. Miłosek Oskar- Kalinowska Agata
Słowikowski Tomasz - Stolarska Sandra
Zapolski Oskar - Rogińska Aniela
II m. Dziedzic Michał - Jamińska Adrianna
Gudan Krzysztof - Zaniewska Daria
Lesiński Damian - Tuczyńska Ewelina
III m Żukowski Mateusz - Pajewska Izabela
Kat. 12-13 F
III m. Mścichowski Mateusz - Zdanewicz Paulina
Grygoruk Michał - Zambrowska Monika
Kat. pow. 14 F
I m. Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna
IV m. Szymanowski Konrad - Grygo Natalia
Kat. 14-15 D LA
Im. Korzun Daniel - Zawadzka Magdalena
Kat. 14-15 D ST
II m. Korzun Daniel - Zawadzka Magdalena
Kat. 14-15 C LA
III m. Korzun Daniel - Zawadzka Magdalena
Kat. pow. 15 C ST
Im. Chudziński Cezary- Dołgoszej Diana

 

 


20 lutego tancerze z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego "DWÓJKA" - Ełk reprezentowali miasto w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Feeling 2016 w Warszawie.
Daniel Korzun i Magdalena Zawadzka kat. 14-15 D zajęli I miejsce LA oraz III miejsce ST.
Cezary Chudziński i Diana Dołgoszej kat. pow. 15 C zajęli I miejsce ST.

 

To kolejny sukces tancerzy ełckiej "DWÓJKI", którzy podczas poprzedniego weekendu również stanęli na podium zajmując I miejsca na Turnieju w Ostrołęce.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.

 

 

 

W dniach 13-14 lutego Tancerze Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego „DWÓJKA” – Ełk uczestniczyli w XXXII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Złotą Podwiązkę” w Ostrołęce.
Nasi tancerze zaprezentowali wysoki poziom taneczny plasując się na wysokich miejscach.
Kategoria 8-9 H
I miejsce
Chajewski Tomasz - Rynkowska Kamila
Doroba Daniel - Majder Nikola
Kulenko Piotr - Borawska Wiktoria
Kukowski Adam - Rymarowicz Maja
II miejsce
Popowski Jakub - Wałejko Lena
Sepko Błażej - Nalewajko Wiktoria
Niedźwiecki Marcin - Krajewska Wiktoria
Źukowski Jakub - Staszkun Hania
Lemański Wojciech - Mazalewska Małgorzata
Kategoria 10-11 H
I miejsce
Grochowski Kacper - Kondracka Anastazja
Jaczyński Norbert - Roguszka Zuzanna
Połajkowski Piotr - Pycz Wiktoria
II miejsce
Dziekoński Karol - Niedźwiecka Aleksandra
Kiszycki Kacper - Dekanowska Wiktoria
Zwierzyński Jakub - Rutkowska Marzena
Dekanowski Szymon - Sinocha Nikola
Kategoria 10-11 G
I miejsce
Eustachowicz Kacper – Kopiczko Pola
Kategoria 12-13 G
I miejsce i Super Puchar
Miłosek Oskar - Kalinowska Agata
I miejsce
Słowikowski Tomasz - Stolarska Sandra
Zapolski Oskar - Rogińska Aniela
II miejsce
Gudan Krzysztof - Zaniewska Daria
Kategoria 12-13 F
IV miejsce
Grygoruk Michał - Zambrowska Monika
V miejsce
Mścichowski Mateusz - Zdanewicz Paulina
Kategoria 14-15 D LA
I miejsce i Super Puchar
Korzun Daniel – Zawadzka Magdalena
Kategoria 14-15 D LA
II miejsce
Korzun Daniel – Zawadzka Magdalena
Kategoria pow. 15 C ST
I miejsce i Super Puchar
Chudziński Cezary – Dołgoszej Diana

 

 


15 stycznia 2016 r. w Urzędzie Miasta Ełku odbyło się wręczenie stypendiów artystycznych na rok 2016. Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz nagrodził dwanaście szczególnie uzdolnionych osób, które dzięki wsparciu finansowemu będą mogły nadal rozwijać swoje umiejętności i talenty. Wśród 12 nagrodzonych znalazła się 3 tancerzy z UKTS "Dwójka"- Ełk - Cezary Chudziński, Diana Dołgoszej i Magdalena Zawadzka.

 

 

 

W dniu 5 grudnia w Augustowie odbył się XIX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie.
W turnieju tym  wzięło udział 36 par z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego ,,DWÓJKA "- Ełk .
Nasi zawodnicy wypadli wręcz wspaniałe:
-W kategorii  do 7 lat -I miejsce i super puchar zdobyli Nocola Majder i Daniel Doroba
-W kategorii 10-11 lat kl. H -I miejsce i super puchar zdobyli Michał Dziedzic i Adrianna Jamińska
-W kategorii 10-11 lat kl. G -I miejsce i super puchar zajęli Kacper Eustachewicz i Pola Kopiczko
- W kategorii 12-13 lat kl. G -I miejsce i super puchar zajęli Jakub Chudziński Katarzyna Zubrzycka
II miejsce zajęli Mateusz Mścichowski Paulina Zdanewicz
III miejsce zajęli Oskar Miłosek Agata Kalinowska
W kategorii 14-15 lat kl. C w stylu ST -II miejsce zajęli Cezary Chudziński Diana Dołgoszej

 

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

W dniu 3 października br. odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Koronowa k/ Bydgoszczy.
W turnieju tym Uczniowski Klub Tańca Sportowego Dwójka -Ełk reprezentowały dwie pary taneczne i to z ogromnym sukcesem.
W kategorii 14-15 lat kl. D I miejsce w stylu latynoamerykańskim oraz III miejsce w tańcach standardowych zajęli  Daniel Korzun i Magdalena Zawadzka w kategorii 14-15 lat kl. CI miejsce w stylu latynoamerykańskim oraz II miejsce w tańcach standardowych zdobyli Cezary Chudziński i Diana Dołgoszej.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

W dniu 26 września w Ostrołęce odbył się 31 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o ,,Złotą Podwiązkę". Był to pierwszy Turniej po wakacyjnej przerwie. Uczniowski Klub Tańca Sportowego DWÓJKA -Ełk  reprezentowała jak zwykle duża liczba tancerzy. 

 

 

 

W kategorii 12-13 lat kl. G 
III miejsce zajęli : Mateusz Mścichowski- Paulina Zdanewicz
Miejsca finałowe zajęli: 
IV miejsce zajęli : Oskar Zapolski- Aniela Rogińska 
                         Mateusz Żukowski-Monika Zambrowska
V miejsce zajęli : Oskar Miłosek - Agata Kalinowska 
VI miejsce zajęli : Tomasz Słowikowski- Sandra Stolarska 

W kategorii par sportowych 14-14 lat kl. D na podium weszli:
II miejsce w tańcach latynoamerykańskich :Daniel Korzun- Magdalena Zawadzka 
III miejsce w tańcach standardowych : Daniel Korzun- Magdalena Zawadzka 

W kategorii 14-15 lat kl. C
W tańcach latynoamerykańskich III   miejsce zajęli 
Cezary Chudziński-Diana Dolgoszej
Natomiast w tańcach standardowych Czarek z Dianą zajęli finałowe IV miejsce

 

 

14 czerwca w Elblągu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,POMOSTY 2015". Uczniowski Klub Tańca Sportowego "DWÓJKA" - Ełk reprezentowały 3 pary taneczne.

 

I miejsce w kategorii 14-15 lat kl. E zdobyli (już po raz 5 z rzędu ) Daniel Korzun i Magdalena Zawadzka.

 

II miejsce w kategorii 14-15 lat kl. C w stylu latynoamerykańskim zdobyli Cezary Chudziński i Diana Dołgoszej , natomiast w stylu standardowym zajęli VI miejsce.

 

W kategorii pow. 15 lat kl. D II miejsce zajęli ( zdobywając kl. C) Patryk Kwiatkowski i Weronika Borucka, natomiast w stylu standardowym zajęli VI miejsce.

 

Gratulujemy !

 

26 kwietnia w Elblągu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego JANTAR 2015. W turnieju tym wychowankowie Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego ,, DWÓJKA"-Ełk znowu zdobyli najwyższe laury.

I miejsce w kategorii 14-15 lat kl. E zajęli ponownie Daniel Korzun i Magdalena Zawadzka ( to już ich 3 zwycięstwo z turnieju na turniej)

III miejscem tańcach LA i VI miejsce w tańcach ST w kategorii 14-15 lat kl. C zajęli Cezary Chudziński i Diana Dołgoszej.

III miejsce w tańcach LA w kategorii pow. 15 lat kl. D zajęli Patryk Kwiatkowski i Weronika Borucka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów . Najbliższe turnieje w Polsce i na Litwie.

IMG 0417

 

W dniu 11 kwietnia br. W Wikielcu k/ Iławy odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wikielca.
W kategorii 14-15 lat kl. E I miejsce zajęli Daniel Korzun i Magdalena Zawadzka z UKTS DWÓJKA  -Ełk, jest to ich już drugie zwycięstwo w klasie sportowej.

 

W Gdańsku 12 kwietnia I miejsce w kategorii pow. 15 lat kl. D
w tańcach latynoamerykanskich -zajęli Patryk Kwiatkowski i Weronika Borucka z UKTS- DWÓJKA-Ełk, a VI finałowe w tańcach standardowych.


ala

 

Gratulujemy !!!

30 listopada 2014 r. odbył się Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Łomianek. Czwarty raz z rzędu stanęli na najwyższym podium tancerze z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego ,,DWÓJKA "-Ełk  przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku - Daniel Korzun i Magdalena Zawadzka. Gratulujemy !!!

IMG 0385

W ubiegłą sobotę 22 listopada w Halinowie k/ Warszawy na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego wychowankowie Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego Dwójka-Ełk zdobyli nastepujące miejsca:
I miejsce zajęli : Daniel Korzun-Magdalena Zawadzka w kat. 12-13 lat kl. F
III miejsce zajęli : Konrad Szymanowski-Julia Suhak w kat. 12-13 lat kl. F
I miejsce zajęli : Cezary Chudziński-Diana Dołgoszej w kat. 14-15 lat kl. D
VII miejsce finałowe zajęli : Patryk Kalinowski-Weronika Borucka w kat. pow. 15 lat kl. D

IMG 0376 IMG 0380 IMG 0378

 

 

Tancerze UKTS Dwójka-Ełk uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Mińsku  Mazowieckim w dniu 13 września 2014r. Diana Dołgoszej i Cezary Chudziński zajęli II miejsce w kategorii 14-15 lat kl. D .

Gratulujemy !!!
taniec

 

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Choroszczy


W dniu 22 czerwca w Choroszczy k/Białegostoku odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Choroszczy, w którym nasi uczniowie i tancerze Uczniowskiego  Klubu Tańca Sportowego ,, DWÓJKA" -Ełk zajęli następujące miejsca:

 


W kategorii wiekowej 10-11 lat w klasie tanecznej H
I miejsce i SUPER PUCHAR zajęli :

 

Oskar Zapolski - Aniela Rogińska

 

I miejsce zajęli :

 

Tomasz Słowikowski- Wiktoria Żywulska
Mateusz Żukowski-Paulaina Zdanewicz
Paweł Ciołko - Katarzyna Zubrzycka
Oskar Miłosek- Agata Kalinowska

 

II miejsce zajęli :

 

Sebastian Sochacki - Natalia Ziółkowska
Damian Lesiński- Ewelina Tuczyńska

 

W kategorii wiekowej 10-11 lat w klasie tanecznej G

 

II miejsce zajęli:

 

Michał Kalinowski- Aleksandra Sikorska
Kacper Grygo- Magdalena Szczepańska

 


W kategorii wiekowej 12-13 lat klasa taneczna G

 

I miejsce i SUPER PUCHAR zdobyli:

 

Daniel Korzun- Natalia Grygo

 

II miejsce zajęli

 

Konrad Szymanowski- Julia Suhak

 

I miejsce w kategorii wiekowej 14-15 lat klasa G zajęli :

 

Dawid Mrówka- Klaudia Klepac

 

Ten rok był bardzo owocny w wyniki i sukcesy par Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego ,,DWÓJKA" - Ełk , teraz pary wyjeżdżają na zasłużony odpoczynek , a w miesiącu sierpniu spotykamy się na obozie tanecznym.

 

Miłych i bezpiecznych wakacji życzy trener klubu Jarek Przekop

 

 

XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża”

 

W sobotę 24.05.2014r. Uczniowski Klub Tańca Sportowego ,,DWÓJKA" -Ełk sięgnął po najwyższe trofea zajmując czołowe miejsca na XVIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o „Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego
i Prezydenta Miasta Łomża”

 

W kategorii 10-11
I miejsca i SUPER PUCHAR
Oskar Zapolski - Aniela Rogińska

 

I miejsce
Mateusz Mścichowski- Aleksandra Chajewska
Sebastian Sochacki- Natalia Ziółkowska
Oskar Miłosek -Agata Kalinowska
Mateusz Żukowski -Paulina Zdanewicz
Mateusz Szafranowski-Izabela Pajewska
Tomasz Słowikowski-Wiktoria Żywulska

 

II miejsce
Sandra Stolarska-Monika Zambrowska
Paweł Ciołko- Katarzyna Zubrzycka
Maria Budzińska- Wiktoria Pawlik
Damian Lesiński- Ewelina Tuczyńska
Bartosz MrocKowski- Dominika Kukuć

 

W kategorii wiekowej 12-13 lat

 

I miejsce i SUPER PUCHAR
Daniel Korzun- Natalia Grygo

W kategorii wiekowej pow.14 lat kl. G II miejsce zajęli :
Dawid Mrówka - Klaudia Klepac

 W klasie sportowej E
III miejsce
Patryk Kwiatkowski- Weronika Borucka

 

W klasie sportowej D
V finałowe miejsce
Cezary Chudziński- Diana Dołgoszej

 

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka


W sobotę 10 maja odbył się w Giżycku Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. W turnieju tym największą reprezentację 32 pary taneczne wystawił Uczniowski Klub Tańca Sportowego Dwójka-Ełk działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku. Tancerze z Klubu Dwójka-Ełk zdobyli następujące miejsca:

 


I miejsce w kategorii 8-9 lat
Szymon Zyskowski-Daria Zaniewskia
I miejsce w kategorii 10-11 lat
Paweł Ciołko -Katarzyna Zubrzycka
Monika Zambrowska-Sandra Stolarska
Mateusz Mścichowski-Aleksandra Chajewska
Tomasz Słowikowski-Wiktoria Żywulska
Sebastian Sochacki-Natalia Ziółkowska
Damian Lesiński-Ewelina Tuczyńska
Mateusz Żukowski-Paulina Zdanewicz
Oskar Miłosek-Agata Kalinowska
Oskar Zapolski-Natalia Borkowska
II miejsce
Mateusz Zajk-Izabela Mieczkowska
Mateusz Szafranowski-Izabela Pajewska
Bartosz Mroczkowski-Dominika Kukuć
Wiktoria Pawlik-Maria Budzińskia
I miejsce w kat wiekowej 10-11 lat kl. G
Michał Kalinowski-Aleksandra Sikorska
IV miejsce w finale
Damian Gibniewski-Patrycja Gałaszewska

 

I miejsce w kategorii 12-13 lat
Daniel Korzun-Natalia Grygo
III miejsce
Konrad Szymanowski-Julia Suhak

 

III miejsce w klasie sportowej E
Patryk Kwiatkowski-Weronika Borucka

 

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Moniek

W dniu 15 marca 2014 r w Mońkach odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Moniek . Udział zapowiedziało 70 par tanecznych z Olsztyna, Ełku, Białegostoku, Moniek, Łomży, Giżycka.
W turnieju tym udział wziął Uczniowski Klub Tańca Sportowego ,,DWÓJKA"-Ełk działający przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Ełku.
Dużym sukcesem zakończyły się wzmagania duetów tanecznych naszych par:

W kategorii wiekowej 10-11 lat
I miejsce zajęła i zdobyła super Puchar:

Oskar Zapolski- Natalia Borkowska

 oraz I miejsce zajęli:

Mateusz Mścichowski-Aleksandra Chajewska
Tomasz Słowikowski-Wiktoria Żywulska
Sandra Stolarska-Monika Zambrowska
Mateusz Zajk-Aniela Rogińska
Oskar Miłosek-Agata Kalinowska
Mateusz Żukowski-Paulina Zdanewicz

II miejsce zdobyli:

Paweł Ciołko-Katarzyna Zubrzycka
Damian Lesiński-Ewelina Tuczyńska
Sebastian Sochacki-Natalia Ziółkowska

W kategorii 12-13 lat klasa G miejsca zajęli:

II miejsce:

Daniel Korzun-Natalia Grygo

III miejsce:

 Konrad Szymanowski-Julia Suhak

IV miejsce zajęli:

Rafał Wojsław- Sandra Ginter
Adam Dytłow-Arleta Garbowicz

W klasie sportowej E w kategorii wiekowej 14-15 lat 3 miejsce zajęli:

 Cezary Chudziński-Diana Dołgoszej

 W klasie sportowej E w kategorii wiekowej pow. 15 lat miejsce 6  finałowe zajęli:

Patryk Kwiatkowski-Weronika Borucka

W kategorii wiekowej 10-11 lat klasa G

Aleksandra Sikorska-Michał Kalinowski miejsce II
Przemysław Suplicki-Zuzanna Wyszyńska miejsce III
Jakub Gudan-Katarzyna Dargiewicz miejsce III
Kacper Grygo-Magdalena Szczepańska miejsce III

 W kat. 14-15 lat kl. G -  I miejsce zajęli
Dawid Mrówka - Klaudia Klepac

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Miasta Ełku oraz Statuetkę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku”

Łącznie 140 par, w tym w tańcu rekreacyjnym 110 i 30 w tańcu sportowym reprezentujących kluby taneczne: Akat Łomża, Fan Ostrołęka,Czar Par Giżycko, Wika Olsztyn, Promenada Ełk, Promieniami Augustów, Gimnazjum nr 12 im. Sybiraków w Olsztynie,Jantar Elbląg, Promenada Olecko, ESTELA Olsztyn, U Mirka Morąg, Miraż Olsztyn, Dwójka Ełk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku wystąpiło w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Miasta Ełku oraz Statuetkę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku”, który odbędzie się 1 grudnia 2013r. w Hotelu „Rydzewski”. Patronat honorowy nad turniejem dojął Prezydent Miasta Ełku Pan Tomasz Andrukiewicz.

 Podczas Turnieju odbył się Puchar Okręgu Warmińsko Mazurskiego przyznany organizatorowi przez Zarząd Okręgu Warmińsko- Mazurskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego, w którym udział wzięło 30 par sportowych.

Tancerze zaprezentowali się w tańcach standardowych takich jak walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, qiuckstep jak również w tańcach latynoamerykańskich sambie, cha-cha-cha, rumbie, pasodoble, jive.

 

Zwycięzcy Pucharu Okręgu Warmińsko- Mazurskiego:

 Kategoria 10-11 F

 Żmijewski Kamil i Lewandowska Zuzanna – Wika Olsztyn

 Kategoria 12-13 E

 Królikowski Jakub i Obręcka Katarzyna (Jantar Elbląg )

II m. Cezary Chudziński i Diana Dołgoszej (DWÓJKA Ełk)

 Kategoria 12-13 D

 Kiełczewski Adrian i Lewandowska Weronika (Jantar Elbląg)

 Kategoria 14-15 D

Ładny Bartłomiej i Chełkowska Gabriela (Czar Par Giżycko)

 Kategoria powyżej 15 E

 Kwiatkowski Patryk i Borucka Weronika (DWÓJKA Ełk)

Zwycięzcy II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku
oraz Statuetkę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku

Kategoria 8-9 H

Łowicki Damian i Kozikowska Paulina (Wika Olsztyn)

Biakul Paweł i Kostrzewa Natalia (Wika Olsztyn)

 Kulik Szymon i Morawska Alicja (Czar Par Giżycko)

 Iwaniek Maciej i Kulik Natalia (Czar Par Giżycko)

 Ostrowski Filip i Kochanowska Zuzanna (Czar Par Giżycko)

 Kategoria 10-11 H

 Stolarska Sandra i Monika Zambrowska (DWÓJKA EŁK )

 Mocarski Marcin i Rogowska Olga (Akat Łomża)

 Kaliś Igor i Osińska Marlena (Akat Łomża)

 Folga Bartek i Plona Klaudia (Akat Łomża)

 Kategoria 10-11 G

 Orcicz Piotr i Domańska Zuzanna (Akat Łomża)

 Kategoria 10-11 F

 Chrzanowski Michał i Święcka Zuzanna (Akat Łomża)

 Kategoria 12-13 G

 Korzun Daniel i Grygo Natalia (DWÓJKA EŁK)

 Kategoria 12-13 F

 Sentera Tomasz i Balbuza Inga (Wika Olsztyn)

 Kategoria 14-15 G

 Kowalski Michał i Rutkowska Zuzanna (Gimnazjum nr 12 w Olsztynie)

 Kategoria 14-15 F

 Konopka Michał i Świętajewska Klaudia (Akat Łomża)

 Patronatem medialnym turniej objęły: Radio 5 oraz Gazeta Olsztyńska „Rozmaitości Ełckie”.

 

Sponsorzy:

 Prezydent Miasta Ełku Pan Tomasz Andrukiewicz,

 Hotelu „Rydzewski”

 Kamienica „Luiza Park”,

 Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna,

 SERWISTAL

 PRODEKO- EŁK,

 Bogusław Wisowaty,

 Notariusz Władysław Brzuzy

 Agencja Reklamowa PIXEL,

 Studio Fotograficzne PRO FOTO,

 Kwiaciarnia „Retro” Jadwiga Dargiewicz,

 PT Mazury w Ełku  

 Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Ełku,

 Hurtowni MAX,

 Consulting Iwona Wyszyńska

 PHU INFPOŻ Ełk

 Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku.

 

- Pary taneczne od 30 czerwca br. uczestniczyły w obozie tanecznym w Jastrzębiej Górze.

Dzięki usilnym staraniom Pani Małgorzaty Kopiczko Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ełku dzieci mogły odpoczywać i uczyć się rzemiosła tanecznego.
Oprócz tańca dzieci z Klubu Dwójka-Ełk zwiedziły m.in. Hel, Latarnię Morską, uczestniczyły w koncercie, gdzie na własne oczy zobaczyły najwybitniejszego polskiego kompozytora prof. Krzysztofa Pendereckiego wraz z małżonką -zachwytom nie było końca. Oczywiście codziennie zażywały kąpieli morskich pod czujnym okiem ratownika.
Wszystkim ,,DOBRYM DUSZKOM” w osobach Pani Małgorzaty Kopiczko oraz Prezydenta Miasta Ełku Pana Tomasza Andrukiewicza dzięki którym  dzieci mogły zobaczyć morze, trenować i odpoczywać – dziękuję.

 

- Na zakończenie sezonu tanecznego 2012/2013 pary taneczne z Klubu Tanecznego ,,Dwójka-Ełk " uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Choroszczy w dniu 22 czerwca br. Wszystkie pary zajęły czołowe miejsca:

 

w klasie tanecznej 10-11 G
I miejsce
Daniel Korzun i Natalia Grygo
Konrad Szymanowski i Urszula Zajk


w klasie tanecznej 10-11 H
I miejsce
Damian Gibniewski i Partycja Gałaszewska
II miejsce
Jakub Chudziński i Aleksandra Sikorska
III miejsce
Kamil Łaskowski i Nikolina Sienkiewicz
Kacper Grygo i Magdalena Szczepańska

 

w klasie tanecznej 12-13 G
I miejsce
Klaudia Klepac i Dawid Mrówka
II miejsce
Karolina Sokołowska i Mateusz Doroba
III miejsce
Weronika Czajkowska i Radek Sienkiewicz


W wakacje pary taneczne będą uczestniczyć w obozie tanecznym w Jastrzębiej Górze nad morzem, a potem zasłużony wakacyjny odpoczynek .
Miłych i bezpiecznych wakacji życzy trener Jarosław Przekop.

 

- W dniu 18 maja 2013 r. w Giżycku odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,, Mazury 2013" o Puchar Burmistrza Miasta Gizycka", w turnieju tym swoją reprezentację wystawił Klub Tańca Towarzyskiego ,,Dwójka-Ełk "

I miejsce zdobyła para taneczna Dawid Mrówka i Klaudia Klepac w kategorii 12-13 lat klasa G

II miejsce zdobyła para taneczna Bartłomiej Łempicki i Amelia Olszewska w kategorii 10-11 lat klasa G

I miejsce w kategorii 10-11 lat klasa H zdobyli:

Kamil Łaskowski i Nikolina Sienkiewicz
Kacper Grygo i Magdalena Szczepańska
Damian Gibniewski i Patrycja Gałaszewska

II miejsce w tej samej kategorii:

Jakub Gudan i Katarzyna Dargiewicz
Jakub Chudziński i Aleksandra Sikorska
Przemysław Suplicki i Zuzanna Wyszyńska
Michał Kalinowski i Weronika Stankiewicz

1

 

- W dniu 21 kwietnia w Mońkach odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, w którym tancerze z Klubu DWÓJKA-EŁK zajęli następujące miejsca:
Jakub Chudziński i Aleksandra Sikorska oraz Kamil Łaskowski i Nikolina Sienkiewicz zajęli
I miejsce w kategorii wiekowej 10-11 lat .
Damian Gibniewski i Patrycja Gałaszewska, Jakub Gudan i Katarzyna Dargiewicz, Kacper Grygo i Magdalena Szczepańska, Przemysław Suplicki i Zuzanna Wyszyńska zajęli II miejsce w kategorii wiekowej 10-11 lat.
Cezary Chudziński i Weronika Borucka wystartowali w rywalizacji  par sportowych od ćwierfinału, przebrnęli przez półfinał i zakwalifikowałi się do finału zajmując V miejsce.
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

- Uczniowie klasy VI b-Cezary Chudziński i Weronika Borucka- reprezentanci Szkoły i Klubu Tańca Towarzyskiego Dwójka-Ełk zdobyli nominację do kategorii par sportowych i zdobyli klasę taneczną ,,E”

IMG_5553                           IMG_0789_copy

- W dniu 16 marca Szkoła Podstawowa Nr 2 oraz Klub Tańca Towarzyskiego Dwójka-Ełk był współorganizatorem V Ogólnopolskiego Turnieju Tańca ,,o Puchar Prezydenta Miasta Ełku”. W turnieju wzięło udział 150 par tanecznych z terenu całego kraju. Klub Tańca Dwójka-Ełk reprezentowała para taneczna klasy E Cezary Chudziński i Weronika Borucka. Tancerze zakwalifikowali się do ścisłego finału, zajmując wysokie 4 miejsce.

- Klub Tańca Towarzyskiego Dwójka-Ełk wraz ze Szkołą Podstawową Nr 2 w Ełku dostały organizację Mistrzostw Polski w międzynarodowej klasie tanecznej S w stylu latynoamerykańskim. Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 8-9 lutego 2014 roku.
Starania o możliwość przeprowadzenia Mistrzostw Polski w Ełku, jak zwyle należały do Pana Tomasza Andrukiewicza Prezydenta Miasta Ełku, Pani Małgorzaty Kopiczko Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 wEłku oraz trenera Klubu Dwójka-Ełk Pana Jarosława Przekop.

 

Rozkład zajęć:
Klasa II b zajęcia piątek o 13.45
Klasa III b zajęcia piątek o 14.40
Klasa IV b zajęcia wtorek o 13:45, czwartek o 11:45 i piątek o 8:00
Klasa V b zajęcia wtorek o 11:45, czwartek o 9:50 i piątek o 11:45
Klasa VI b zajęcia wtorek o 9:50, czwartek o 13:45 i piątek o 9:50

Klub Tańca Towarzyskiego DWÓJKA-EŁK zrzesza pary taneczne w grupach
rekreacyjnych w klasach H,G, F.

Organizacja turniejów:
- 8 grudnia KTT DWÓJKA-EŁK zorganizował I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o ",,Puchar Prezydenta Miasta Ełku oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ełku”, w którym wzięło   udział 140 par tanecznych z Polski
- udział w pokazach tanecznych na akademiach szkolnych oraz na Balu Sportowca

Sukcesy:
I Ogólnopolski Turniej Tańca w dniu 8 grudnia w Ełku
I miejsce – Cezary Chudziński i Weronika Borucka w kat. wiekowej 12-13 lat kl. G


Trener P. Jarosław Przekop

jprzekop

Osiągnięcia zawodowe trenera:
Trzykrotny Wice Mistrz Polski Par Zawodowych w stylu Show Standard
Trzykrotny Wice Mistrz Polski Par Zawodowych w 10 tańcach
Reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy w 10 tańcach
Reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata w Show Standard ( Toronto-Kanada)
Uczestnik wielu Międzynarodowych turniejów tańca w Polsce i za granicą
Ćwierćfinalista Mistrzostw Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich
par amatorskich klasy „S”.
Dyplomowany trener tańca sportowego
Instruktor tańca towarzyskiego
Konsultant klubów tańca towarzyskiego w Polsce
Aktywny sędzia najwyższej kategorii sędziowskiej par amatorskich
Zawodowy sędzia klasy międzynarodowej WD&DSC.

 

 

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.