Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów w II półroczu roku szkolnego 2017/2018

 

Nazwa działania

Laureaci

Organizator

Konkursy Międzynarodowe

Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny”

Krystian Żbikowski- bdb

Lena Kłoczko- bdb

Agnieszka Urbanowicz – wyróżnienie

Sebastian Żbikowski – wyróżnienie

Jan Chojnowski- wyróżnienie

Marta Pach- wyróżnienie

Kacper Wroczyński- wyróżnienie

MODN Ełk

Międzynarodowy konkurs na tutorial o kodowaniu w ramach projektu „Code for All” Erasmus+

Udział uczniów. Kinga Sierzputowska, Julita Pacholska, Alicja Zanio

Katarzyna Zawistowska

Międzynarodowy konkurs na slang w ramach projektu „Code for All” Erasmus+

Udział uczniów: Kinga Sierzputowska

Katarzyna Zawistowska

Konkursy Ogólnopolskie

Wręczenie nagród w Konkursie Fotograficznym Matematyka w Obiektywie"  org. I LO w Olecku

I miejsce Michalina Rogińska z kl. 4e
III miejsce zajęła Olga Popowska z kl. 6c
Wyróżnienia otrzymały: 
Maja Żakowicz kl. 6c
Laura Rogińska kl. 6c
Gabriela Nowik kl. 6c 

Justyna Kozicka

XIII ogólnopolski konkurs literacki „Śladami Jana Pawła II po Polsce”

IIIm- Wiktoria Nalewajko- kl. IVe

org. SP25 Warszawa

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku 

Kat. 8-9 H

Miejsce I

Błażej Sepko - Wiktoria Nalewajko        

Fabian Bruzio - Martyna Masiewicz       

Jakub Żukowski - Hanna Staszkun          

Oskar Szczepański - Urszula Niedźwiecka           

Piotr Kulenko - Wiktoria Borawska         

 Miejsce II

Damian Doroba - Nikola Majder              

Tomasz Chajewski - Kamila Rynkowska               

Adam Kukowski - Maja Rymarowicz      

Oliwier Kowalczyk - Wiktoria Samsonowicz        Hubert Waraksa - Lena Żakowicz            

Oskar Lach - Natalia Remiszewska          

Wojciech Lemański - Małgorzata Mazelewska

Hubert Bukowski - Julia Kulik    

Jakub Popowski - Wiktoria Krajewska  

Konrad Zalewski - Róża Maliszewska    

Olaf Kozikowski - Amelia Grochowska  

Marcin Niedźwiecki - Lena Wałejko       

Oliwia Domagalska - Wiktoria Karpowicz             

 Kat. 10-11 H

Miejsce II

Mateusz Słowikowski - Dominika Niecikowska

Szymon Dekanowski - Wiktoria Sinocha              

Jakub Hryniewiecki - Zuzanna Bazydło

Tomasz Pawlik - Magdalena Grajewska               

Dominik Lesiński - Lidia Toczyłowska     

 Kat. 12-13 H

Miejsce I

Cezary Grabarczyk - Marzena Rutkowska           

Kacper Kiszycki - Gabriela Ciborowska  

Karol Dziekoński - Aleksandra Niedźwiecka     

 Miejsce II

Oskar Szubzda - Wiktoria Szubzda          

Maciej Zamojski - Amelia Andruszkiewicz        

Kacper Grochowski - Anastazja Kondracka      

Jakub Zwierzyński - Patrycja Soliwoda  
Kat. 12-13 G

Miejsce II

Michał Dziedzic - Adrianna Jamińska

Damian Mastaj - Daria Zaniewska           

Norbert Jaczyński - Zuzanna Roguszka

Angelo Piwowarczyk - Magdalena Skowysz     

 Kat. 12-13 F

Miejsce III

Kacper Eustachiewicz - Pola Kopiczko   
Kat. 14-15 D ST

Miejsce V

Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna              
Kat. 14-15 D LA

Miejsce II

Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna              
Kat. 14-15 E

Miejsce II

Chudziński Jakub-Zubrzycka Katarzyna              

Miejsce VIII

Zapolski Oskar Mariusz - Rogińska Aniela            

Miejsce X

Grygoruk Michał - Zdanewicz Paulina   

Kat. pow. 15 B ST

Miejsce VI 

Chudziński Cezary - Dołgoszej Diana     
Kat. pow. 15 B LA

Miejsce V

Chudziński Cezary - Dołgoszej Diana     

Jarosław Przekop

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego PROMENADA CUP Augustów

 

Jarosław Przekop

Łomża Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego 

 

Jarosław Przekop

Olecko Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego LEGA DANCE CUP 

 

Jarosław Przekop

Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Niezwykłą podróż z Marią Konopnicką”

I miejsce Laura Rogińska

I miejsce Kinga Sierzputowska

Org. SP 5 Ełk

Ewelina Koniecko

Konkursy Powiatowe

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego na ergometrze wioślarskim

I miejsce chłopcy

Nauczyciele wychowania fizycznego

Mistrzostwa Powiatu Ełckiego na ergometrze wioślarskim

IV miejsce dziewczęta

Nauczyciele wychowania fizycznego

Powiatowy konkurs plastyczno-literacki
„Stanisław Kostka- święty buntownik”

Kategoria literacka

Kl. III-IV

Im- Wiktoria Nalewajko – kl. IVe
IIm -
IIIm- Hanna Staszkun – kl. IVd

Kl. V-VII
Im- Klaudia Czuper – kl. Vb
II – Laura Rogińska – kl. VIc
III- Wojciech Sieńkowski – kl. Vb

Hanna Tyszkiewicz

Powiatowy konkurs plastyczno-literacki
„Stanisław Kostka- święty buntownik”

Kategoria plastyczna

Kl. III-IV

I – Ida Kulikowska de Nałęcz - kl. IIId + Laura Oleksa – kl. IIIf

II - Julia Kulik   -kl. IIId + Maja Niedźwiecka – kl. IVe
III- Laura Owczarz + Łukasz Padiasek + Wiktoria Zdankowska – kl. IIIf

     Wyr.   Julia Zyskowska - kl. IVa   – K. Ziarko

   Kl. V-VII

I.       Lena Kłoczko   - kl. VIc

II.     Paulina Przekop - k. VIc

III.  Robert Rakowski + Olga Popowska - kl. VIc

Wyr. Adrianna Jaszczurowska – kl. Vb + Wiktoria Sinocha - kl. VIc

 

Powiatowy konkurs plastyczno-literacki
„Stanisław Kostka- święty buntownik”

Plastyczny

kl. III-IV
Im- Laura Oleksa + Wiktoria Zdankowska – kl. IIIf
IIIm- Roksana Stańczykowska + Aleksandra Jach- kl. IIIf + Hanna Wysocka – kl. IVe
Wyr. Michalina Rogińska- kl. IVe

Kl. III-IV
Im- Wiktoria Borawska- kl. IVd+ Michalina Rogińska- kl. IVe
IIm- Maja Niedźwiecka- kl. IVe

Recytatorski

Kl. III-IV
Im- Hanna Staszkun – kl. IVd
IIm- Wiktoria Nalewajko+ Aleksy Mróz-   kl. IVe

Kl. V-VII

IIm- Klaudia Czuper- kl. Vb
IIIm- Laura Rogińska- kl. VIc
Wyr. Dominika Niecikowska – kl. V

Literacki
Kl. III-IV
Im- Michalina Rogińska- kl. IVe
IIIm- Wiktoria Nalewajko – kl. IVe
Kl. V-VII
Im- Klaudia Czuper- kl. Vb + Laura Rogińska- kl. VIc
IIm- Wojciech Sieńkowski – kl. Vb
Wyr. Kinga Sierzputowska- kl. Vb
         Julia Wołyniec- kl. VIIb

Małgorzata Szymanowska

Powiatowy konkurs przyrodniczy „Eksperymentując ucz ę się”

I miejsce – Kinga Sierzputowska, Marta Pach, Klaudia Czuper

Helena Cieśluk

Powiatowy konkurs na prezentację multimedialną o uzależnieniach „Młodość bez uzależnień”

II miejsce Oliwia Jermak

Sylwia Dwojakowska

Festiwal Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka”

Złota Nutka- Wiktoria Borawska

Wyróżnienie – „Zespół Dwójeczki”

Ewa Kukuć

Konkursy Wojewódzkie

Konkursie „Świadectwa Przeszłości – Jak historia Polski wpłynęła na losy mojej rodziny?”.

Sześcioro uczniów: Amelia Sulima, Aleksander Obrycki, Kacper Sierota, Karina Zaręba, Laura Rogi ńska

Danuta Turek.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty

Finalista konkursu z matematyki – Agnieszka Urbanowicz

Finalista konkursu z języka angielskiego – Aleksander Abrycki

Aneta Kulesza

Katarzyna Brudnicka,

     

Konkurs plastyczny „O Orle Białym”

Udział uczniów w konkursie: Klaudia Czuper, Kinga Sierzputowska

Danuta Turek, Ewelina Koniecko

Sto życiorysów na stulecie niepodległości

Katarzyna Sięńkowska, Marcin Czuper

KO w Olsztynie

Danuta Turek

Konkursy Miejskie

Konkurs recytatorski „Cudze chwalicie, swego nie znacie”, organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Zofii Nasierowskiej w Ełku.

Wyróżnienie -Laura Rogińska z klasy 6c, Honoratę K. Sadowską.

Honorata K. Sadowską.

„100 lat Niepodległej” Forum młodych historyków : (nie)zapomniani dużej i małej Ojczyzny.

Zakwalifikowani do II etapu: Lena Kłoczko, Agnieszka Urbanowicz, Amelia Sulima

Danuta Turek

Konkurs „Młodość bez uzależnień”

 

org. MBP, KPP, Sanepid

Konkurs na prezentację multimedialną „Młodość bez uzależnień”

II miejsce Oliwia Jermak

Sylwia Dwojakowska

PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ - Sztuka Mówienia Wierszem i Prozą.


3 miejsce w kategorii klas IV - VI zajęła:
Wiktoria Nalewajko, klasa 4e, przyg. Elżbieta Adeszko, za utwór „Atrament i kreda” – Jan Brzechwa
2 miejsce w kat. klas IV-VI zajął:
Aleksy Mróz, klasa 4e, przyg. Elżbieta Adeszko, za utwór „Nic dwa razy” – Wisława Szymborska 
2 miejsce w kat. Teatr Jednego Aktora zajęła:
Maja Żakowicz, klasa 6c, przyg. Honorata Katarzyna Sadowska, za spektakl „To ja, Gru” – Grażyna Bąkiewicz.

 

Konkurs na prezentacją multimedialną „Ucz się eksperymentując”

I m. Kinga Sierzputowska 5b, Marta pach

IIm. Klaudia Czuper 5b

Org. MODN

Helena Cieśluk

Mistrzostwa Miasta Ełku Szkół Podstawowych "Dwójki" siatkarskie dziewcząt

VI miejsce drużynowo

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Mistrzostwa Miasta Ełku Szkół Podstawowych "Dwójki" siatkarskie chłopców

VII   miejsce drużynowo

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Mistrzostwa Miasta Ełku Szkół Podstawowych Sztafetowe biegi przełajowe klas IV, V, VI

V miejsce drużynowo

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Mistrzostwa Miasta Ełku Szkół Podstawowych Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt

I miejsce drużynowo

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Mistrzostwa Miasta Ełku Szkół Podstawowych Trójbój lekkoatletyczny chłopców

III miejsce drużynowo

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Mistrzostwa Miasta Ełku Szkół Podstawowych Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt

IV miejsce drużynowo

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Mistrzostwa Miasta Ełku Szkół Podstawowych Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

I miejsce drużynowo

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Tytuł „Jej wysokość Ełczanka”

Tytuł honorowy – Roksana Wesołowska, Dominika Pokorska, Igor Hołub, Jakub Pokorski

Prezydent Miasta Ełku

Fundacja Odpowiedzialni za Marzenia

Konkursy Międzyszkolne

Międzyszkolny Turniej Historyczny „100 – lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

I miejsce drużynowo: Kacper Wroczyński, Michał Kotliński, Lena Kłoczko

Danuta Turek

Miejski Konkurs
Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego.

IV miejsce w Miejskim Finale Konkursu
Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego.

Tomasz Przekop

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Let’s learn English”

Im. Aleksander Obrycki 7b

Org. SP 2 Ełk

Międzyszkolny konkurs Let’sLearn English

W kategorii klas 1-3 :

III miejsce – uczeń z SP 2

W kategorii klas 4-7 :

I miejsce – uczeń z SP 2

Nauczyciele języka angielskiego.

„Szczęśliwy, kto ma przyjaciela” konkurs recytatorski

Udział uczniów w konkursie

Org. SP1

Honorata Sadowska

Dyktando patriotyczne

Udział uczniów w konkursie

Org. SP5

Święto Nauki 2018

Udział uczniów w konkursie

Org. SP7

Honorata Sadowska

Międzyszkolny konkurs recytatorski

Udział uczniów w konkursie

Wiesława Koniecka

Międzyszkolny Konkurs recytatorski poezji M.Konopmickiej

Wyr. Amelia Sulima 7b

Org. SP 5

Udział uczniów w konkursie ortograficznym „Potyczki ortograficzne”

Udział uczniów w konkursie

MBP w Ełku

Honorata Sadowska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja i proza K.K Baczyńskiego „

Udział uczniów w konkursie

Wiesława Koniecka

Międzyszkolny konkurs literacki „S. Faustyna Kowalska w służbie Ojczyźnie”

Im- Wiktoria Nalewajko-   kl. IVe

Wyr. Laura Rogińska- kl. VIc
       Michalina Rogińska- kl. IVe

Org. SP5 Ełk+ Przedszkole „ U Lolka” Ełk

Hanna Tyszkiewicz

Międzyszkolny Konkurs „Łamigłówki bez klasówki”

III miejsce – klasa 4 e: Krystian Żbikowski, Aleksy Mróz

Org. SP 9

Aneta Kulesza

Międzyszkolny Konkurs „Łamigłówki bez klasówki”

Udział uczniów klasy 4c i 4d

Org. SP 9

Elżbieta Adeszko

Konkursy Szkolne

Szkolny konkurs znajomości lektur klas piątych

I miejsce Marta Pach

II miejsce Franciszek Chojnowski

III Kinga Sierzputowska

Alżbieta Adeszko

Szkolny konkurs na kartkę Walentynowa

I – Hanna Staszkun 4d

II- Wiktoria Borawska 4d

III- Urszula Niedżwiecka 4d, Bartosz Jurski 6d, Alicja
Zianio 4a, Kinga Sierzputowska 5b

Marta Gulbierz

Quiz „Sto punktów na stulecie niepodległej”

I miejsce 5d

Honorata Sadowska, Izabela Ratkiewicz, Marta Gulbierz,

Szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego „Przez różową szybkę

I m-Olga PopowskaVIc

II m. Wiktoria Nalewajko IVe

IIIm. Aleksy Mróz IVe

Nauczyciele języka polskiego

Szkolny konkurs j. angielskiego kl.4 
„ Easter and spring is comming……”.

I miejsce klasa IVe

II miejsce klasa Vb

III miejsce VIc

Nauczyciele języka angielskiego

Ogólnoszkolny Test Coopera

Uczniowie klas I-VII

Nauczyciele wychowania fizycznego

Wewnątrzszkolny konkurs skoku wzwyż klas IV, V, VI i VII dziewcząt i chłopców

Wyznaczeni uczniowie klas IV, V, VI i VII

Nauczyciele wychowania fizycznego

Wewnątrzszkolne zawody gimnastyczne dziewcząt i chłopców klas VI

Prezentacje klas VI

Nauczyciele wychowania fizycznego

Liga Mistrzów Języka Angielskiego Klas VI

Mistrz - Karina Zaręba 4c,

Katarzyna Brudnicka

Liga Mistrzów Języka Angielskiego Klas IV

Mistrz - Krystian Żbikowski 4e

Marta Gulbierz, Jolanta Chrzanowska, Jolanta Januszkiewicz, Marcin Lewczuk

Liga Mistrzów Języka Angielskiego Klas V

Mistrz – Dominika Wocial 5b

Marta Gulbierz, Jolanta Chrzanowska, Jolanta Januszkiewicz, Marcin Lewczuk

Liga Mistrzów Języka Angielskiego Klas VII

Mistrz – Aleksander Obrycki 7b

Marta Gulbierz, Jolanta Chrzanowska, Jolanta Januszkiewicz, Marcin Lewczuk

         

MIĘDZYNARODOWE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

XXVII Międzynarodowy Festiwal „SUPER MIKROFON RADIA JARD”

Org. Radio Jard

Wyróżnienie

Kategoria solistów do
lat 7

Elena Laura Kasprzyk 1 e

A. Szejda
Szkoła Artystyczna

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2018”

Org. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy
i Nauk Matematycznych
w Toruniu

Wyróżnienie

Kategoria „Żaczek” – klasy 2 szkoły podstawowej

Sebastian Żbikowski 2 a

L. Łubian - Podgórna

OGÓLNOPOLSKIE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej
o Złotą Nutę Pisza

Org. Piskie Centrum Kultury

I m.

Kategoria solistów
6 – 7 lat

Elena Laura Kasprzyk 1 e

A. Szejda
Szkoła Artystyczna

Ogólnopolski program edukacyjny dla świetlic szkolnych MEGA MISJA

Org. Fundacja Orange

Nagrody:

·        2 tablety

·        12 książek

·        7 audiobooków

·        8 gier edukacyjnych

·        zestaw materiałów plastycznych

W. Rogowski

WOJEWÓDZKIE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

Konkurs Pieśni Patriotycznej

Org. Grajewskie Centrum   Kultury

III m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e

A. Szejda
Szkoła Artystyczna

Wojewódzki konkurs plastyczny „Legenda obrazem naszej kultury”

Org. ODN Elbląg

I m.

Raisa Wesołowska 2 b

II m.

Sara Adamajtys 1 d

E. Samsel

J. Sidorek

DIECEZJALNE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

XX Jubileuszowy Diecezjalny Konkurs „Jan Paweł II- Święty Naszych Czasów”

Org. SP 2 Ełk, Parafia
p.w. Św. Wojciecha Biskupa
i Męczennika w Ełku

 

Konkurs plastyczny

kl. I-II
I m.

Julita Garlicka  1 a Wiktoria Zaniewska 1 e

III m.

Maksymilian Jarosz 1 e Natalia Aneszko 1 e

kl. III-IV
I m.

Laura Oleksa 3 f

Wiktoria Zdankowska 3 f

III m.

Roksana Stańczykowska
3 f

Aleksandra Jach 3 f

Konkurs muzyczny

kl. I-II
I m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e
II m.

Julita Garlicka 1 a
III m.

Oskar Kacperski 1 a

Konkurs recytatorski

kl. I-II
I m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e

II m.

Natalia Aneszko 1e

H. Tyszkiewicz

POWIATOWE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

Powiatowy konkurs recytatorsko – wokalny „Idźmy naprzód z nadzieją”

Org. ECK, Szkoła Artystyczna

II m.
Elena Laura Kasprzyk 1 e

H. Tyszkiewicz

 

Konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z baśni lub bajki”

Org. Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Ełku, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ełku, Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Ełku

II m.

Wiktoria Karpik 1 b

J. Kończyk

Powiatowy X Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej
Org. ECK, Szkoła Artystyczna

II m.

Kategoria klasy I – III soliści

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d

II m.

Kategoria klasy I – III zespoły

Lena Żakowicz 3 d

Martyna Masiewicz 3 d

Laura Brzozowska 3 d

Wiktoria Witkowska 3 d

Natalia Remiszewska 3 d

E. Romanowicz

VII Powiatowy konkurs kolęd
i pastorałek „Świąteczne śpiewanie”                                             Org. SP 5 Ełk

I m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e

II m.

Zespół:

Lena Żakowicz 3 d

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d

Martyna Masiewicz 3 d

H. Tyszkiewicz

I Powiatowy Przegląd Jasełek, który odbył się pod honorowym patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Wojciecha Kossakowskiego oraz Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie

Org. Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Prostkach, Gminny Ośrodek Kultury
w Prostkach, Gminna Biblioteka Publiczna
w Prostkach

I m.

Uczniowie z SP2

H. Tyszkiewicz

Dziecięcy konkurs recytatorski Sztuka Mówienia Wierszem
i Prozą „PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ”

Org. ECK

         Dział Edukacji Kulturalnej

         Szkoła Artystyczna

III m.

Kategoria klas I - III

Elena Laura Kasprzyk 1 e

R. Homolka

Powiatowy konkurs plastyczny BIAŁY ORZEŁ NASZA DUMA

Org. SP 5 Ełk

II m.

Julia Kulik 3 d

Wyróżnienie

Natalia Supińska 3 d

E. Romanowicz

Etap powiatowy Wojewódzkiego konkursu plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo”

Org. Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Laureatka

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d
(praca wykonana przez w/w uczennicę będzie reprezentowała nasz powiat na szczeblu wojewódzkim)

Wyróżnienie                              Wiktoria Witkowska 3 d

E. Romanowicz

Powiatowy konkurs plastyczno-literacki
„Stanisław Kostka- Święty Buntownik”

Org. Parafia p.w.
Św. Wojciecha Biskupa
i Męczennika w Ełku,
H. Tyszkiewicz

Kategoria plastyczna

kl. I-II

I m.

Julita Garlicka 1 a Aleksander Jarosz 1 e

II m.

Maja Siemieniaka 1 a Karol Torebko 1 a

III m.

Oskar Kacperski 1 a

Wyróżnienie

Natalia Aneszko 1 e

kl. III-IV

I m.

Ida Kulikowska de Nałęcz  3 d

Laura Oleksa 3 f

II m.

Julia Kulik  3 d
III m.

Laura Owczarz 3f

Łukasz Padiasek 3 f

Wiktoria Zdankowska 3 f

Wyróżnienie

Julia Zyskowska 

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

XXIV Festiwal Piosenki Dziecięcej ZŁOTA NUTKA 2018

Org. ECK Dział Edukacji Kulturalnej, Szkoła Artystyczna

ZŁOTA NUTKA

kategoria -  soliści

grupa wiekowa – klasy
I – III

Elena Laura Kasprzyk 1 e


Wyróżnienie

kategoria -  soliści

grupa wiekowa – klasy
I – III

Sylwia Torepko 3 c

A. Szejda
Szkoła Artystyczna

MIEJSKIE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

Konkurs plastyczny z cyklu „MIKOŁAJKOWE OBRAZKI” temat prac „Wizyta Świętego Mikołaja w Ełku”                                 Org. ECK

Laureaci:

Nikola Bieryło 3 c

Mateusz Rempter 3 c

Wiktoria Czwartek 3 c

Bartosz Grzymkowski 3 c

Aleksander Błażyński 3 c

Dominik Krysztofik 3 c

Weronika Nicowska 3 c

M. Brzozowska

MIĘDZYSZKOLNE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

Org. SP 9 Ełk

II m.

Laura Żukowska 1 a

Rodzice

A. Trochimko

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Pocztówka z Ełku”

Org. SP 1 Ełk

II m.

Noemi Zaręba 1 d

Wyróżnienie

Lena Falkner 0 a

A. Pillar – Lisowska

E. Brzęk

R. Homolka

M. Doliwa

W. Rogowski

Międzyszkolny konkurs literacki „Wiersz dla Mamy”

Org. SP 3 Ełk

II m.

Julita Garlicka 1 a

A. Trochimko

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Boże Narodzenie
Malowane Kolędą”

Org. H. Tyszkiewicz

         K. Ziarko

         M. Szymanowska

         A. Szulc

I m.
Andrzej Koc 1 e
II m.
Maja Danielewska 2 a
Julita Garlicka 1 a
Natalia Aneszko 1 e
III m.
Laura Żukowska 1 a
Miłosz Koniecko 1 e
Wyróżnienie

Roksana Romanowska 1 d

Jan Kłos1 a
Oskar Kacperski 1 a

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko
H. Tyszkiewicz

K. Ziarko
H. Tyszkiewicz

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jesienne pejzaże”

Org. A. Trochimko

        J. Kończyk

II m.

Maja Nowakowska 1 b

III m.

Wiktoria Karpik 1 b

J. Kończyk

Międzyszkolny konkurs recytatorski „Rodzina źródłem wartości i tradycji”

Org. SP 5 Ełk

         Parafia Św. Jana Pawła II

         W Ełku

I m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d

II m.

Natalia Aneszko 1 e

III m.

Gabriela Rynkowska 1 c

Wyróżnienie

Zuzanna Piekarowicz 1 c

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

E. Żarska

XIV Międzyszkolny Turniej SKO klas II – III SP

Org. Zespół Szkół

         Samorządowych
         w Stradunach  

II m.

Adrian Moczydłowski 3 e

Krystian Łoś 3 e

Kinga Znorowska 3 e

B. Matczak

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Zanieczyszczenia powietrza widziane oczami dziecka”

Org. SP 7 Ełk

I m.

Bartosz Franczuk 2 a

III m.

Roksana Wichert 3 a

Wychowawcy świetlicy

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego Klas I – VII
„Let’ s ledrn English”

Org. SP 2 Ełk

III m.

Hubert Waraksa 3 d

I. Kacperska

III Międzyszkolny Festiwal Piosenki Świetlicowej MOJA MAŁA WIELKA OJCZYZNA

Org. Wychowawcy świetlicy SP 2 Ełk

III m.

zespół z klasy III b

Wyróżnienia w kategorii soliści:

Magdalena Madajczyk 2 a

Gabriela Wienikajtis 2 a

K. Karaś

L. Łubian – Podgórna

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”

Org. SP 5 Ełk

I m.

Roksana Stańczykowska

3 f

III m.

Wiktoria Kirycka 3 f

Wyróżnienie

Laura Oleksa 3 f

M. Seniuta

A. Ciechanowska

SZKOLNE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

XI edycja Szkolnej Ligi Mistrzów

 

klasa II - matematyka

Mistrz                                    Nataniel Borysowski
2 a

II m.                               Sebastian Żbikowski
2 a

III m.                                        Bartosz Franczuk 2 a                    

klasa II – ortografia

Mistrz

Maja Danielewska 2 a

II m.                                 Weronika Frylich 2 a

III m.                                   Bartosz Franczuk  2 a

klasa III – matematyka

Mistrz                                       Wiktoria Kirycka 3 f

II m.                                       Adrian Moczydłowski
3 e
Wiktoria Protasiewicz 3 d

III m.                                     Bartosz Grzymkowski 3 c

 

klasa III – ortografia

Mistrz                                       Amelia Socińska 3 c

II m.                                      Wiktoria Wojdyło 3 f

III m.                                      Wiktoria Zdankowska 3 f

 

 

L. Łubian – Podgórna

 

 

 

 

 

 

 

L. Łubian – Podgórna

 

 

 

 

 

M. Seniuta

 

B. Matczak

E. Romanowicz

M. Brzozowska

 

 

 

M. Brzozowska

 

M. Seniuta

XI edycja Szkolnej Ligi Mistrzów

Zespoły nauczycieli przygotowujących poszczególne etapy:

Klasa druga – matematyka:

B. Matczak

E. Romanowicz

M. Seniuta

Klasa druga – ortografia:

A. Janowicz

K. Karaś

Klasa trzecia – matematyka:

J. Sidorek

E. Żarska

Klasa trzecia – ortografia:

A. Trochimko

J. Kończyk

Klasa II – ortografia

Etap I

I m.
Gabrysia Wienikajtis 2a

II m.  
Weronika Frylich 2a

III m. 
Bartosz Franczuk 2a

III m.
Maja Danielewska 2a

Etap II

I m.
Maja Danielewska 2a

I m.
Weronika Frylich 2a

II m. 
Gabrysia Wienikajtis 2a

III m. 
Diana Maciorowska 2a

Etap III

I m.
Maja Danielewska 2a

II m.
Dawid Nowicki 2b

III m.
Weronika Frylich 2a

Etap IV

I m.
Maja Danielewska 2a

I m.
Lena Padiasek 2b

II m.
Weronika Frylich 2a

II m.
Bartosz Franczuk 2a

III m.  
Gabrysia Wienikajtis 2a

Etap V

I m.
Maja Danielewska 2a

II m.
Bartosz Franczuk 2a

Etap VI

I m.
Maja Danielewska 2a

II m.
Weronika Frylich 2a

III m.
Bartosz Franczuk 2a

I m.
Lena Padiasek 2b

Klasa II – matematyka

Etap I

I m.
Sebastian Żbikowski 2a

II m.
Mateusz Baryła 2a

II m.
Magda Madajczyk 2a

Etap II

I m.
Bartosz Franczuk 2a

II m.
Maja Danielewska 2a

III m.
Nataniel Borysowski 2a

Etap III

I m.
Nataniel Borysowski 2a

II m.
Sebastian Żbikowski 2a

III m.
Bartosz Franczuk 2a

Etap V

I m.
Lena Padiasek 2b

II m.
Julian Sulima 2b

Etap VI

I m.
Sebastian Żbikowski 2a

II m.
Nataniel Borysowski 2a

III m.
Bartosz Franczuk 2a

Klasa III – ortografia

Etap I

I m.
Amelia Socińska 3c

II m.
Weronika Nicowska 3c

II m.
Ewelina Pryszczepko 3d                            II m.  
Wiktoria Wojdyło 3f

III m.
Oskar Gilun 3a

III m. 
Wiktoria Zdankowska 3f

Etap II

I m.

Amelia Socińska 3c

II m.
Lena Tyryłło 3b

II m.
Hubert Waraksa 3d

II m.
Wiktoria Wojdyło 3f

II m.

Wiktoria Zdankowska 3f

III m.
Ewelina Pryszczepko 3d

III m.
Wiktoria Witkowska 3d

Etap III

I m.

Oskar Gilun 3a

II m.
Wiktoria Wojdyło 3f

III m.
Natalia Supińska 3d

Etap IV

I m.
Amelia Socińska 3c

I m.
Natalia Supińska 3d

I m.
Wiktoria Wojdyło 3f

I m.
Wiktoria Zdankowska 3f

II m.

Oskar Gilun 3a

II m.

Ida Kulikowska 3d

III m.
Patrycja Grajewska 3c

III m.
Hubert Waraksa 3d

Etap V

I m.
Laura Brzozowska 3d

II m.
Amelia Socińska 3c

II m.
Oskar Gilun 3a

II m.
Wiktoria Wierzbicka 3a

III m.
Ida Kulikowska 3d

III m.
Oskar Lach 3d

Etap VI

I m.

Ewelina Pryszczepko 3d

II m.
Amelia Socińska 3c

II m.
Hubert Waraksa 3 d

II m.
Wiktoria Zdankowska 3f

III m.
Sylwia Torepko 3c

Klasa III – matematyka

Etap I

I m.
Wiktoria Protasiewicz    3d

II m.
Aleksander Błażyński  3c

III m.  
Bartosz Grzymkowski  3c

III m.

Lena Tyryłło 3b

III m. 
Adrian Moczydłowski 3e

III m.
Hubert Waraksa 3d

Etap II

I m.
Aleksander Błażyński 3c

II m.
Adrian Moczydłowski 3e

III m.
Lena Tyryłło 3b

Etap III

I m.

Nikola Bieryło 3c

II m.
Wiktoria Kirycka 3f

III m.
Wiktoria Protasiewicz 3d

Etap IV

I m.
Bartosz Grzymkowski 3c

II m.
Szymon Olszewski 3f

III m.
Wiktoria Kirycka 3f

III m.
Hubert Waraksa 3d

III m.
Kewin Zieliński 3b

Etap V

I m.

Lena Wąsowicz 3b

I m.
Wiktoria Kirycka 3f

II m.
Kulikowska Ida 3d

III m.
Wiktoria Protasiewicz 3d

III m.
Adrian Moczydłowski 3e

III m.
Hubert Waraksa 3d

Etap VI

I m.
Bartosz Grzymkowski 3c

I m.
Wiktoria Protasiewicz 3d

I m.
Adrian Moczydłowski 3e

I m.
Wiktoria Kirycka 3f

Wychowawcy klas
II i III

Szkolny konkurs plastyczny „Ilustracja do wybranej tajemnicy różańca”

Org.                                                        H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

A. Szulc

I m.
Karolina Kulik 3 e

I m.
Laura Oleksa 3 f

II m.
Julita Garlicka 1 a

II m.
Oliwia Ptak 3 f

III m. 
Zuzanna Piekarowicz 1 c

III m.
Roksana Stańczykowska  3 f

Wyróżnienie

Wiktoria Zdankowska 3 f

K. Ziarko

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

H. Tyszkiewicz

 

Szkolny konkurs plastyczny „Ukochany Miś”

Org.  E. Brzęk

          M. Doliwa

I m.

Miłosz Koniecko 1 e

Igor Sawicki 1 e

II m.

Maja Ambrozińska 1 c

Wiktoria Karpik 1 b

III m.

Laura Stankiewicz 1 c

Krystian Fiedorowicz 1 b

Wyróżnienia:

Marek Apanowicz 1 d

Paweł Apanowicz 1 d

Amelia Cieplińska 3 d

Natalia Aneszko 1 e

Wiktoria Zaniewska 1 e

Laura Żukowska 1 a

Noemi Zaręba 1 d

Amelia Niedźwiecka 1 d

Wiktoria Mackiewicz 1 c

Prace przygotowywali uczniowie                                         z rodzicami

Szkolny konkurs literacki na wiersz, składankę, rymowankę  o tematyce jesiennej

Org. M. Doliwa

         R. Homolka

Oddziały przedszkolne

I m.

Zosia Płaszczewska „0” a

Klasy I

I m.

Michał Miklasiewicz 1 e

II m.

Natalia Aneszko 1 e

III m.

Krystian Fiedorowicz 1 b

Wyróżnienia:

Cyprian Kąkol 1 a

Kornel Wielgat 1 b

Zosia Zuber 1 e

Laura Żukowska 1 a

Jaś Kłos 1 e

Miłosz Koniecko 1 e

Klasy II

I m.

Katarzyna Pachucka 2 b

II m.

Julian Sulima 2 b

Klasy III

I m.

Aleksandra Jach 3 f

II m.

Amelia Cieplińska 3 d

III m.

Laura Oleksa 3 f

Wyróżnienia:

Oliwia Ptak 3 f

Wiktoria Zdankowska 3 f

Prace przygotowywali uczniowie                                         z rodzicami

Szkolny konkurs 
„Życzliwość – drogą do nieba”

Org. H. Tyszkiewicz

         K. Ziarko

         M. Szymanowska

         A. Szulc

I m.

Laura Oleksa 3 f
II m.

Natalia Aneszko 1 e
Bartosz Szmydt 3 a
III m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e
Wyróżnienie

Oskar Gilun 3 a

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

Szkolny konkurs  plastyczny
„Order Życzliwości”

Org. H. Tyszkiewicz

         K. Ziarko

         M. Szymanowska

         A. Szulc

I m.

Maja Moczydłowska 3 e

Aleksander Żabiński 3 a
II m.

Krystian Grochalski 3 a

Paweł Danielczyk 3 e
III m.

Szymon Leszczyński 3 a

Julita Garlicka1 a

K. Ziarko

 

H. Tyszkiewicz

Szkolny konkurs  plastyczno – językowy „Fingeprint Alphabet”

Org. I. Kacperska

I m.

Julia Kulik 3 d

II m.

Roksana Stańczykowska
3 f

III m.

Laura Brzozowska 3 d

Ewelina Pryszczepko 3 d

I. Kacperska

Szkolny konkurs znajomości baśni J. CH. Andersena

Org. M. Doliwa

I m.

Maciej Wiśniewski 3 b

Zofia Zuber 1 e

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d

Wyróżnienia:

Natalia Aneszko 1 e

Judyta Podwojska 1 e

Laura Oleksa 3 f

Julia Kulik 3 d

Lena Wąsowicz 3 b

Lena Tyryłło 3 b

Laura  Magdziak 3 b

Katarzyna Rynkiewicz 3 a

Uczniowie i rodzice

Szkolny konkurs kolęd „Śpiewajmy i grajmy Mu”

Org. H. Tyszkiewicz, K. Ziarko, M. Szymanowska

I m.

Oskar Kacperski 1 a

Lena Żakowicz 3 d

II m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d

III m.

Natalia Remiszewska 3 d

Maria Wasilewska 1 b

Wyróżnienia:

Julita Garlicka 1 a

Aleksandra Jach 3 f

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

H. Tyszkiewicz

Etap szkolny wojewódzkiego konkursu plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo”

Org. SP 2 w Ełku

Laureaci

Julia Kulik 3 d
Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d
Ewelina Pryszczepko 3 d
Wiktoria Witkowska 3 d

Laureaci

Justyna Korzeniewska
1 b
Lena Sacharko 1 b
Maja Warmus 1 b
Maria Wasilewska 1 b
Krystian Fiedorowicz 1 b

E. Romanowicz

J. Kończyk

 

Szkolny konkurs plastyczny „Witamy Panią Wiosnę”

Org. Wychowawcy świetlicy

Laureaci:

Zosia Zuber 1 e

Natalia Dorf 1 e

Wiktoria Zaniewska 1 e

Angelika Kuczyńska 1 b

Wyróżnienia:

Darek Jurkowski 0 a

Amelia Cieplińska 3 d

Wiktoria Makowska 0 a

Anna Pillar – Lisowska

Elżbieta Brzęk

Marzanna Doliwa

Witold Rogowski

Festiwal Piosenki Dziecięcej Złota Nutka

Dnia 5.06. w ECK odbył się koncert laureatów tegorocznego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Złota Nutka. Szkolny zespół wokalny Dwójeczki w składzie: Michalina Rogińska, Roksana Mastykarz, Oliwia Kosińska, Nikola Myszczyńska, Klaudia Czuper, Blanka Wołotkiewicz otrzymał wyróżnienie za wykonanie „Słonecznej piosenki”, a Wiktoria Borawska z klasy 4 d piosenką pt. „Straszny dworek” wyśpiewała Złotą Nutkę.

Dziecięcy Konkurs Recytatorski PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ 2018

Prezentujemy zwycięzców Dziecięcego Konkursu Recytatorskiego PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ - Sztuka Mówienia Wierszem i Prozą. Są nimi:
Elena Laura Kasprzyk, klasa 1e, przyg. Renata Homolka, za utwór „Daktyle” Danuta Wawiłow
Wiktoria Nalewajko, klasa 4e, przyg. Elżbieta Adeszko, za utwór „Atrament i kreda” – Jan Brzechwa
Wiktoria Nalewajko, klasa 4e, przyg. Elżbieta Adeszko, za utwór „Atrament i kreda” – Jan Brzechwa
Aleksy Mróz, klasa 4e, przyg. Elżbieta Adeszko, za utwór „Nic dwa razy” – Wisława Szymborska
Maja Żakowicz, klasa 6c, przyg. Honorata Katarzyna Sadowska, za spektakl „To ja, Gru” – Grażyna Bąkiewicz.
Zwycięzcom i nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs recytatorski „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

16 III uczniowie szkół podstawowych, ginazjów i szkół ponadgimnazjalnych zmagali się z poezją lokalnych artystów w konkursie recytatorskim „Cudze chwalicie, swego nie znacie”, który już po raz XII odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nasierowskiej w Ełku. Wyróżnienie w konkursie otrzymała Laura Rogińska z klasy 6c, przygotowana przez p. Honoratę K. Sadowską.

Sukcesy uczniów Klasy IV – VI I półrocze roku szkolnego 2017/2018

Sukcesy uczniów

w I półroczu roku szkolnego 2017/2018

Nazwa działania

Laureaci

Organizator

Konkursy Międzynarodowe

Międzynarodowy konkurs „Matematyka w obiektywie”

Wyróżnienie

p. J. Kozicka

Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Augustowa.

Kategoria 8-9 lat

I miejsce

Adam Kukowski i Maja Rymarowicz

Daniel Doroba- Nikola Majder

Kategoria 10-11 lat

I miejsce

Piotr Kulenko i Wiktoria Borawska

II miejsce

Jakub Żukowski i Hanna Staszkun

Kategoria 12-13 G

II miejsce Norbert Jaczyński i Gabriela Ciborowska

Klub Promenada Augustów

Konkursy Ogólnopolskie

Ogólnopolski konkurs literacki „List do Jana Pawła II”

- Michalina Rogińska - kl. IVe -  Im
- Hanna Staszkun – IVd- IIm

Instytut Jana Pawła II w Warszawie

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego TWIST Białystok OPEN

Kat. 8-9 H 4T

I miejsce

Doroba Daniel - Majder Nikola

Kukowski Adam - Rymarowicz Maja

II miejsce

Bruzio Fabian - Masiewicz Martyna

Kat 10-11 H 4T

I miejsce

Szczepański Oskar - Niedźwiecka Urszula

Śliwowski Mateusz - Niecikowska Dominika

Żukowski Jakub - Staszkun Hanna

II miejsce

Pawlik Tomasz - Grajewska Magdalena

Słowikowski Mateusz - Michalska Nikolina

Lesiński Dominik - Toczyłowska Lidia

Hryniewiecki Jakub - Bazydło Zuzanna

Kat 12-13 G 5T

I miejsce

Dziekoński Karol - Niedźwiecka Aleksandra

II miejsce

Jaczyński Norbert - Ciborowska Gabriela

Połajkowski Piotr - Pycz Wiktoria

III miejsce

Grochowski Kacper - Kondracka Anastazja

Piwowarczyk Angelo - Skowysz Magdalena

Kat. 12-13 F Komb. 6T

II miejsce

Gudan Krzysztof - Zaniewska Daria

III miejsce

Dziedzic Michał - Jamińska Adrianna

Klub TWIST Białystok

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MAZURY 2017

Kat. 8-9 H

I miejsce

Kukowski Adam - Rymarowicz Maja

II miejsce

Doroba Daniel - Majder Nikola

Kat. 10-11 H

I miejsce

Hryniewiecki Jakub - Bazydło Zuzanna

Kulenko Piotr - Borawska Wiktoria

Słowikowski Mateusz - Niecikowska Dominika

Szczepański Oskar - Niedźwiecka Urszula

Śliwowski Mateusz - Michalska Nikolina

Żukowski Jakub - Staszkun Hanna

II miejsce

Dekanowski Szymon - Sinocha Wiktoria

Pawlik Tomasz - Grajewska Magdalena

Lesiński Dominik - Toczyłowska Lidia

Popowski Jakub - Krajewska Wiktoria

Kozikowski Olaf - Grochowska Amelia

Chajewski Tomasz - Mazalewska Małgorzata

Kat. 12-13 H

I miejsce

Połajkowski Piotr - Pycz Wiktoria

II miejsce

Jaczyński Norbert - Dekanowska Wiktoria

Zwierzyński Jakub - Soliwoda Patrycja

Kat. 12-13 G

III miejsce

Kiszycki Kacper - Ciborowska Gabriela

Grochowski Kacper - Kondracka Anastazja

Klub CZAR PAR Giżycko

Konkursy Wojewódzkie

Konkurs Świadectwa  przeszłości  - jak historia Polski wpłynęła  na losy mojej rodziny

Laureaci:

Laura Rogińska VI c, Kacper Sirota VII b, Nina Paszkowska VI c, Aleksander Obrycki VII b, Amelia Sulima VII b

p. D. Turek

KO w Olsztynie , IPN

Konkursy Miejskie

Stypendium Prezydenta Miasta Ełku z a wyniki w nauce i aktywność społeczną

Amelia Sulima

Lena Kłoczko

 

Konkursy Międzyszkolne

Międzyszkolny konkurs matematyczny „Łamigłówki mądrej główki”

I miejsce – Dawid Filipczuk, Sandra Kowalewska

nauczyciele matematyki

Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

I miejsce Zespół Dwójeczki

E. Kukuć

IV Międzyszkolny Konkursu Recytatorskiego „Historia Polski słowem, pieśnią, pędzlem opowiedziana”

Konkurs plastyczny:

Wyróżnienie Sofia Zlatkovska 5a

E. Koniecko

MH w Ełku, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Monarchia Brytyjska”

III m. Kinga Sierzputowska V b

Zespół Szkół Sportowych w Ełku, p.E.Koniecko

Międzyszkolny konkurs plastyczny
„Boże Narodzenie
Malowane Kolędą”

Wyr. Wiktoria Krajewska – kl. IV d
kl. V-VII
Im- Maja Żakowicz- kl. VI c
II m – Lidia Dolińska- kl. VII b

II m- Klaudia Czuper- kl. V b

H. Tyszkiewicz

M. Szymanowska

Międzyszkolny Konkurs Literacki i Recytatorski  
„Rodzina źródłem wartości i tradycji”

Kategoria recytatorska:

III- Hanna Staszkun- kl IV d
Kategoria literacka:
III m - Lena Kłoczko - kl. VI c
Amelia Grochowska - kl. IV d Wojciech Sieńkowski - kl. V b
Wyr. Klaudia Czuper- kl. V b

H. Tyszkiewicz




M. Szymanowska


SP5 Ełk
Par. Św. Jana Pawła II Ełk

Mistrzostwa Miasta

Ełku Szkół Podstawowych

 Mini Piłka Nożna Chłopców IV m.

Biegi Przełajowe Dziewcząt II m.

Biegi Przełajowe Chłopców III m.

Mini Piłka Ręczna Dziewcząt IV m.

Mini Piłka Ręczna Chłopców V m.

Zawody Drużynowe w Pływaniu Dziewcząt IV m.

Zawody Drużynowe w Pływaniu Chłopców VI m.

„Trójki” Siatkarskie Dziewcząt III m.

„Trójki” Siatkarskie Chłopców VI m.

„Czwórki” Siatkarskie Dziewcząt VI m.

Siatkarskie Dziewcząt Chłopców VII m.

Tenis Stołowy – Zawody Drużynowe Dziewcząt V m.

Tenis Stołowy – Zawody Drużynowe Chłopców VI m.

 

Bieg Papieski

I miejsce indywidualnie w kategorii dziewcząt kl. 4:

 Oliwia Łobacz z klasy 4c,

 III miejsce– Maja Ruszczyk.

III miejsce w kategorii chłopców kl. 6. Patryk Choma z klasy 6b 

N-le wychowania fizycznego

Konkursy Szkolne

Konkurs pięknego czytania

Kl. 4

I miejsce – Michalina Rogińska 4e

II miejsce – Hanna Staszkun 4e

III miejsce – Amelia Brzuzy 4e, Evhenia Shestakowska 4a

Kl. 5

I miejsce – Nikolina Michalska 5c

II miejsce – Klaudia Czuper 5b

III miejsce – Patrycja Siłkowska 5d, Maja Nikonowicz 5d

Kl. 7

I miejsce – Kinga Chodnicka VII b

II miejsce – Amelia Kraszewska VII b

kl.4 - L. Mieczkowska

         E. Kukuć

kl.5-  H. Sadowska

         A. Śniosek

Kl.7- E. Adszko, W. Koniecka

Konkurs plastyczny  na najpiękniejszą ilustrację tajemnic różańca świętego

Im- Aleksandra Zalewska- kl. VIIa + Paulina Przekop - kl. VIc
II m- Karina Zaręba- kl. VI c
III m- Olga Popowska - kl. VI c
Wyr. 
Gabriela Wysocka - kl. Vb

N-le religii

Konkurs plastyczny „Bądź bezpieczny – noś odblaski”.

I miejsce – Jakub Kuryło  0a

II miejsce – Maciej Jaroniec 0a

III miejsce –Lena Felkner 0c

p. D. Płońska

Konkurs plastyczny „Misie, miśki, misiaczki”

I miejsce – Lena Felkner 0c

II miejsce – Paweł Ambroziński 0c

III miejsca – Nikolina Gruszka  Oc

Wyr. Julia Dryżba 0b

Szymon Łempicki 0a

Kacper Jacewicz 0c

Lena Piekarowicz 0a

p.D.Romanowska

Konkursy ortograficzne

dla klas 4-7

Kl. 4

I m.- Iga Kaczan 4e

II m.- Patrycja Pęciak 4b

III m.- Igor Wijtkiewicz 4c

Kl.5

I m .-Maja Nikonowicz 5d, Julia Tyszka 5d

II m. -  Jakub Szociński 5e

III m. – Klaudia Czuper V b

Kl.6

I m. - Olga Popowska 6c,

II m. -Dominika Obuchowska 6d

III m. - Kamila Śliżewska 6d, Lena Kłoczko 6c

kl.4 - H. Sadowska

kl.5 - E. Adeszko

kl.6 - W. Koniecka

kl.7 - A. Śniosek

Szkolny konkurs 
„Życzliwość – drogą do nieba”

kl. IV-VII
Im-  Klaudia Czuper- kl. V b
II m- Wojciech Sieńkowski – kl. V b
III m- Laura Rogińska – kl. VI c
Wyr. Oliwia Kukowska- kl. VI c

H. Tyszkiewicz

Szkolny konkurs  plastyczny
„Order Życzliwości”

kl. IV-VII
Im- Hanna Staszkun- kl. IV d
Im- Maja Żakowicz- kl. VI c
II m- Urszula Niedźwiecka- kl. IV d
II m- Błażej Sepko- kl. IV e
III m- Adam Kukowski- kl. IV d
III m- Maja Niedźwiecka- kl. IV e
Wyr. Wiktoria Wujek- kl. VI c
Patrycja Siłkowska- kl. V e

H. Tyszkiewicz






M. Szymanowska

Szkolny konkurs kolęd
„Śpiewajmy i grajmy Mu”

Kl. IV- VII
Im. – Maja Niedźwiecka- kl. IV e
Antonina Łoszczyk – kl. IV e
II. Klaudia Czuper- kl. V b
Weronika Cybulska- kl. IV b
III m- Maja Żakowicz- kl. VI c
Nikola Myszczyńska- kl. IV  e
Wyr. Wiktoria Borawska- kl. IV d
 Julia Ampuła- kl. IV b
Wiktoria Orłowska – kl. V a

H. Tyszkiewicz

M. Szymanowska

Przegląd Jasełek

I m. Zespół Teatralny

Hanna  Tyszkiwicz

Dom Kultury w Prostkach

Etap szkolny Konkursu Przedmiotowego z Matematyki W-M KO

Lena Kłoczko

Agnieszka Urbanowicz

p. A. Kulesz

p. J. Kozicka

Etap szkolny Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego W-M KO

Aleksander Obrycki

p. Brudnicka

Sukcesy uczniów Klasy I – III i świetlica szkolna I półrocze roku szkolnego 2017/2018

KONKURSY 2017/2018

I półrocze

Klasy I – III

Świetlica szkolna

 

MIĘDZYNARODOWE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

XXVII Międzynarodowy Festiwal „SUPER MIKROFON RADIA JARD”

Org. Radio Jard

Wyróżnienie

Kategoria solistów do lat 7

Elena Laura Kasprzyk 1 e

A. Szejda
Szkoła Artystyczna

OGÓLNOPOLSKIE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej
o Złotą Nutę Pisza

Org. Piskie Centrum Kultury

I m.

Kategoria solistów
6 – 7 lat

Elena Laura Kasprzyk 1 e

A. Szejda
Szkoła Artystyczna

WOJEWÓDZKIE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

Konkurs Pieśni Patriotycznej

Org. Grajewskie Centrum   Kultury

III m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e

A. Szejda
Szkoła Artystyczna

POWIATOWE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

Powiatowy konkurs recytatorsko – wokalny „Idźmy naprzód z nadzieją”

Org. ECK, Szkoła Artystyczna

II m.
Elena Laura Kasprzyk 1 e

H. Tyszkiewicz

Konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z baśni lub bajki”

Org. Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Ełku, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ełku, Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Ełku

II m.

Wiktoria Karpik 1 b

J. Kończyk

Powiatowy X Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej
Org. ECK, Szkoła Artystyczna

II m.

Kategoria klasy I – III soliści

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d

II m.

Kategoria klasy I – III zespoły

Lena Żakowicz 3 d

Martyna Masiewicz 3 d

Laura Brzozowska 3 d

Wiktoria Witkowska 3 d

Natalia Remiszewska 3 d

E. Romanowicz

VII Powiatowy konkurs kolęd
i pastorałek „Świąteczne śpiewanie”                                             Org. SP 5 Ełk

I m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e

II m.

Zespół:

Lena Żakowicz 3 d

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d

Martyna Masiewicz 3 d

H. Tyszkiewicz

I Powiatowy Przegląd Jasełek, który odbył się pod honorowym patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Wojciecha Kossakowskiego oraz Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie

Org. Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Prostkach, Gminny Ośrodek Kultury
w Prostkach, Gminna Biblioteka Publiczna
w Prostkach

I m.

Uczniowie z SP2

H. Tyszkiewicz

MIEJSKIE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

Konkurs plastyczny z cyklu „MIKOŁAJKOWE OBRAZKI” temat prac „Wizyta Świętego Mikołaja w Ełku”                                   Org. ECK

Laureaci:

Nikola Bieryło 3 c

Mateusz Rempter 3 c

Wiktoria Czwartek 3 c

Bartosz Grzymkowski 3 c

Aleksander Błażyński 3 c

Dominik Krysztofik 3 c

Weronika Nicowska 3 c

M. Brzozowska

MIĘDZYSZKOLNE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

Org. SP 9 Ełk

II m.

Laura Żukowska 1 a

Rodzice

A. Trochimko

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Pocztówka z Ełku”

Org. SP 1 Ełk

II m.

Noemi Zaręba 1 d

Wyróżnienie

Lena Falkner 0 a

A. Pillar – Lisowska

E. Brzęk

R. Homolka

M. Doliwa

W. Rogowski

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Boże Narodzenie
Malowane Kolędą”

Org. H. Tyszkiewicz

         K. Ziarko

         M. Szymanowska

         A. Szulc

I m.
Andrzej Koc 1 e
II m.
Maja Danielewska 2 a
Julita Garlicka 1 a
Natalia Aneszko 1 e
III m.
Laura Żukowska 1 a
Miłosz Koniecko 1 e
Wyróżnienie

Roksana Romanowska 1 d

Jan Kłos1 a
Oskar Kacperski 1 a

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko
H. Tyszkiewicz

K. Ziarko
H. Tyszkiewicz

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jesienne pejzaże”

Org. A. Trochimko

       J. Kończyk

II m.

Maja Nowakowska 1 b

III m.

Wiktoria Karpik 1 b

J. Kończyk

Międzyszkolny konkurs recytatorski „Rodzina źródłem wartości i tradycji”

Org. SP 5 Ełk

         Parafia Św. Jana Pawła II

         W Ełku

I m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d

II m.

Natalia Aneszko 1 e

III m.

Gabriela Rynkowska 1 c

Wyróżnienie

Zuzanna Piekarowicz 1 c

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

E. Żarska

SZKOLNE

 

Nazwa konkursu

 

Osiągnięcia

 

Nauczyciele przygotowujący

Szkolny konkurs plastyczny „Ilustracja do wybranej tajemnicy różańca”

Org.                                                        H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

A. Szulc

I m.
Karolina Kulik 3 e

I m.
Laura Oleksa 3 f

II m.
Julita Garlicka 1 a

II m.
Oliwia Ptak 3 f

III m.
Zuzanna Piekarowicz 1 c

III m.
Roksana Stańczykowska 3 f

Wyróżnienie

Wiktoria Zdankowska 3 f

K. Ziarko

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

H. Tyszkiewicz

Szkolny konkurs plastyczny „Ukochany Miś”

Org. E. Brzęk

         M. Doliwa

I m.

Miłosz Koniecko 1 e

Igor Sawicki 1 e

II m.

Maja Ambrozińska 1 c

Wiktoria Karpik 1 b

III m.

Laura Stankiewicz 1 c

Krystian Fiedorowicz 1 b

Wyróżnienia:

Marek Apanowicz 1 d

Paweł Apanowicz 1 d

Amelia Cieplińska 3 d

Natalia Aneszko 1 e

Wiktoria Zaniewska 1 e

Laura Żukowska 1 a

Noemi Zaręba 1 d

Amelia Niedźwiecka 1 d

Wiktoria Mackiewicz 1 c

Prace przygotowywali uczniowie                                         z rodzicami

Szkolny konkurs literacki na wiersz, składankę, rymowankę o tematyce jesiennej

Org. M. Doliwa

         R. Homolka

Oddziały przedszkolne

I m.

Zosia Płaszczewska „0” a

Klasy I

I m.

Michał Miklasiewicz 1 e

II m.

Natalia Aneszko 1 e

III m.

Krystian Fiedorowicz 1 b

Wyróżnienia:

Cyprian Kąkol 1 a

Kornel Wielgat 1 b

Zosia Zuber 1 e

Laura Żukowska 1 a

Jaś Kłos 1 e

Miłosz Koniecko 1 e

Klasy II

I m.

Katarzyna Pachucka 2 b

II m.

Julian Sulima 2 b

Klasy III

I m.

Aleksandra Jach 3 f

II m.

Amelia Cieplińska 3 d

III m.

Laura Oleksa 3 f

Wyróżnienia:

Oliwia Ptak 3 f

Wiktoria Zdankowska 3 f

Prace przygotowywali uczniowie                                        z rodzicami

Szkolny konkurs
„Życzliwość – drogą do nieba”

Org. H. Tyszkiewicz

         K. Ziarko

         M. Szymanowska

         A. Szulc

I m.

Laura Oleksa 3 f
II m.

Natalia Aneszko 1 e
Bartosz Szmydt 3 a
III m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e
Wyróżnienie

Oskar Gilun 3 a

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

Szkolny konkurs plastyczny
„Order Życzliwości”

Org. H. Tyszkiewicz

         K. Ziarko

         M. Szymanowska

         A. Szulc

I m.

Maja Moczydłowska 3 e

Aleksander Żabiński 3 a
II m.

Krystian Grochalski 3 a

Paweł Danielczyk 3 e
III m.

Szymon Leszczyński 3 a

Julita Garlicka1 a

K. Ziarko

 

H. Tyszkiewicz

Szkolny konkurs plastyczno – językowy „Fingeprint Alphabet”

Org. I. Kacperska

I m.

Julia Kulik 3 d

II m.

Roksana Stańczykowska
3 f

III m.

Laura Brzozowska 3 d

Ewelina Pryszczepko 3 d

I. Kacperska

Szkolny konkurs znajomości baśni J. CH. Andersena

Org. M. Doliwa

I m.

Maciej Wiśniewski 3 b

Zofia Zuber 1 e

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d

Wyróżnienia:

Natalia Aneszko 1 e

Judyta Podwojska 1 e

Laura Oleksa 3 f

Julia Kulik 3 d

Lena Wąsowicz 3 b

Lena Tyryłło 3 b

Laura Magdziak 3 b

Katarzyna Rynkiewicz 3 a

Uczniowie i rodzice

Szkolny konkurs kolęd „Śpiewajmy i grajmy Mu”

Org. H. Tyszkiewicz, K. Ziarko, M. Szymanowska

I m.

Oskar Kacperski 1 a

Lena Żakowicz 3 d

II m.

Elena Laura Kasprzyk 1 e

Ida Kulikowska de Nałęcz 3 d

III m.

Natalia Remiszewska 3 d

Maria Wasilewska 1 b

Wyróżnienia:

Julita Garlicka 1 a

Aleksandra Jach 3 f

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

H. Tyszkiewicz

 

Święto Nauki

12 maja 2017 czworo uczniów klas I - III naszej szkoły wzięło udział w dziesiątej edycji Święta Nauki organizowanego przez SP 7 w Ełku.
W konkursie matematycznym zwyciężył Krystian Żbikowski z klasy III e, natomiast Iga Kaczan (kl. III e) zajęła trzecie miejsce w dziedzinie ortografii.

Gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.

"Migotki"

W środę, zespół "Migotki" z oddziału przedszkolnego 0 d, pod opieką Doroty Romanowskiej, zaprezentował swe umiejętności wokalne w miejskim konkursie "Odkrywamy talenty". Były wrażenia, dyplomy, upominki...

migotki

KONKURSY 2016/2017

luty – maj 2017

Klasy I – III

Świetlica szkolna

 

MIĘDZYNARODOWE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2017”

 

Org. Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy
i Nauk Matematycznych
w Toruniu

Kategoria „Maluch”

Wyróżnienie

Krystian Żbikowski 3 e

 

H. Szyszło

 

OGÓLNOPOLSKIE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego w Augustowie

Org. Sportowy Klub tańca Towarzyskiego „Promenada”

I m. i Super Puchar

Piotr Kulenko 3 d

Wiktoria Borawska 3 d

I m.

Jakub Żukowski 3 d

Hanna Staszkun 3 d

II m.

Tomasz Chajewski 3 d

Kamila Rynkowska 3 d

J. Przekop

J. Sidorek

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o „Puchar Prezydenta Miasta Ełku”

Org. Prezydent Miasta Ełku

Uczniowski Klub Tańca Sportowego „DWÓJKA” – Ełk

Szkoła Podstawowa nr 2                           w Ełku 

I m. i Super Puchar

Urszula Niedźwiecka   3 d

Oskar Szczepański   3 d

I m.

Hanna Staszkun 3 d

Jakub Żukowski 3 d

Wiktoria Borawska   3 d

Piotr Kulenko 3 d

II m.

Kamila Rynkowska   3 d

Tomasz Chajewski   3 d

Wiktoria Karpowicz 3 d

Oliwia Domagalska   3 d

Amelia Grochowska   3 d

Olaf Kozikowski   3 d

Małgorzata Mozalewska   3 d

Wojciech Lemański   3 d

Wiktoria Krajewska   3 d

Jakub Popowski 3 d

Lena Wałejko 3 d

Marcin Niedźwiecki   3 d

Róża Maliszewska 3 d

Konrad Zalewski   3 d

I m.

Martyna Masiewicz 2 d

Fabian Brózio 2 d

II m.

Lena Żakowicz 2 d

Hubert Bukowski 2 d

Julia Kulik 2 d

Hubert Bukowski 2 d

Natalia Remiszewska 2 d

Oskar Lach 2 d

 

I m.

Wiktoria Nalewajko 3 g

Błażej Sepko 3 b

II m.

Maja Rymarowicz 3 g

Adam Kukowski 3 g

Nikola Majder 3 g

Daniel Doroba 3 g

J. Przekop

J. Sidorek

J. Przekop

E. Romanowicz

J. Przekop

A. Lisowska

 

 

POWIATOWE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Powiatowy Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży „Tacy sami – pomagam” (w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu)

Org. Starosta Ełcki, Prezydent Miasta Ełk, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem „Impuls”

Laureaci:

Socińska Amelia 2 c

Bieryło Nikola 2 c

Maciora Marlena 2 c

M. Brzozowska

A. Frąckiewicz

Powiatowy Konkurs Plastyczno – Literacki „Fatima – orędzie nadziei dla świata”

Org. Parafia pod Wezwaniem Świętego Wojciecha Biskupa
i Męczennika w Ełku, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku
 

Klasy 0 – III

I m.

Julian Sulima 1 b

III m.

Lena Padiasek 1 b

Klasy II – III

I m.

Wiktoria Nalewajko 3 g

II m.

Łukasz Padiasek 2 f

 

III m.

Nikola Myszczyńska 3 e

III m.

Natalia Supińska 2 d

Ida Kulikowska de Nałęcz 2 d

Wyróżnienie:

Wiktoria Protasiewicz             2 d

Oliwia Ptak 2 f

Wiktoria Kirycka 2 f

Wyróżnienie:

Karolina Kulik 2 e

H. Tyszkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K. Ziarko

 

H. Tyszkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

K. Ziarko

Etap powiatowy Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Dbam
o swoje bezpieczeństwo”

Org. Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Laureaci

Marlena Maciora 2 c

Oliwia Zubrzycka 2 c

M. Brzozowska

A. Frąckiewicz

 

MIĘDZYSZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ełk zimą”

Org. A. Janowicz, E. Samsel,
K. Karaś, A. Lisowska

Kategoria 0 – I

III m.
Julian Sulima 1 b

Kategoria II – III

II m.

Patrycja Grajewska
2 c

Ewa Samsel

Marzenna Brzozowska

Anna Frąckiewicz

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zanieczyszczenie powietrza widziane oczami dziecka”

Org. SP 7

Klasy II

I m.

Łukasz Padiasek 2 f

II m.

Wiktoria Zdankowska 2 f

Anna Waśniewska 2 f

Klasy III

II m.

Aleks Mróz 3 b

A. Pillar – Lisowska

A. Frąckiewicz

E. Zembrowska

W. Rogowski

G. Piela

Międzyszkolny Konkurs
Plastyczno – Techniczny „Najpiękniejsza pisanka”

Org. SP 5

II m.

Oliwia Gimier 3 b

Wyróżnienie

Patrycja Pęczek 3 b

A. Pillar – Lisowska

A. Frąckiewicz

E. Zembrowska

W. Rogowski

G. Piela

II Międzyszkolny Festiwal Piosenki Świetlicowej

Org. A. Pillar – Lisowska

A. Frąckiewicz

E. Zembrowska

W. Rogowski

G. Piela

Kategoria soliści

I m.

Maja Niedźwiecka 3 e

Wyróżnienie:

Julia Ampuła 3 b

Maja Ruszczyk 3 b

Martyna Zawistowska 3 c

 

Kategoria zespół

I m.

Maja Niedźwiecka 3 e

Nikola Myszczyńska
3 e

Zuzia Wiszowata 3 e

Aneta Brzuzy 3 e

III m.

Wiktoria Borawska
3 d

Ula Niedźwiecka 3 d

Oskar Szczepański 3 d

Hanna Staszkun 3 d

Kuba Żukowski 3 d

H. Szyszło

 

A. Dremo

 

E. Żarska

 

 

 

 

H. Szyszło

 

 

 

 

 

J. Sidorek

 

SZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Szkolny Konkurs Recytatorski „Zimowe Wierszowanie”

Org. A. Pillar – Lisowska

Współorganizatorzy:
E. Zembrowska

A. Frąckiewicz

T. Zysko

W. Rogowski

I m.

Nikola Myszczyńska 3 e

II m.

Wiktoria Nalewajko 3 g

III m.

Maja Pajer 3 g

Wyróżnienia:

Ola Hanc 3 e

Krystian Łoś 2 e
Weronika Nicowska 2 c

Ida Kuligowska de Nałęcz 2 d

H. Szyszło

A. Lisowska

H. Szyszło

B. Matczak

A. Pillar – Lisowska

Szkolny Konkurs Poetycki
„O Złotą Gwiazdkę Zimy”

Org. L. Łubian – Podgórna

E. Żarska

Klasy I

I m.

Maja Danielewska 1 a

II m.

Lena Padiasek 1 b

III m.

Julian Sulima 1 b

Klasy III

I m.

Hanna Staszkun 3 d

I m.

Wiktoria Nalewajko 3 g

II m.

Przemek Szypulewski 3 b

Julia Zyskowska 3 c

III m.

Martyna Mścichowska 3 a

Wiktoria Supińska 3 a

Wyróżnienia:

Natalia Kopeć 3 c

Anna Nosek 3 c

Aneta Bobrowska 3 c

L. Łubian – Podgórna

Ewa Samsel

Jolanta Sidorek

Anna Lisowska

Agata Dremo

Elżbieta Żarska

Justyna Kończyk

Elżbieta Żarska

Szkolny Konkurs Kaligraficzny Klas II – III

Org. Anna Lisowska

       Justyna Kończyk

       Lilianna Łubian - Podgórna

Klasy II

I m.

Ida Kulikowska 2 d

 

II m.

Laura Oleksa 2 f

III m.

Maja Kwidzińska 2 b

 

Klasy III

I m.

Wiktoria Nalewajko 3 g

II m.

Iga Kaczan 3 e

III m.

Martyna Mścichowska 3 a

E. Romanowicz

 

M. Seniuta

 

K. Karaś

 

 

 

A. Lisowska

 

H. Szyszło

 

J. Kończyk

Szkolny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II Nauczyciel Patriotyzmu”

Org. Hanna Tyszkiewicz

I m.

Michalina Rogińska 3 b

II m.

Wiktoria Nalewajko 3 g

III m.

Victoria Samsonowicz 3 b

Wyróżnienia:

Julia Ampuła 3 b

Lena Tyryłło 2 b

H. Tyszkiewicz

Szkolny Konkurs „Mały Patriota” – kl. III sprawdzający podstawowe wiadomości uczniów
o symbolach narodowych, podstawowe informacje
o Polsce

Org. Anna Lisowska

       Justyna Kończyk

I m.

Maja Pajer 3 g

Katarzyna Nagolska 3 e

Kacper Wojdyło 3 c

Igor Wojtkiewicz 3 a

A. Lisowska

H. Szyszło

E. Żarska

J. Kończyk

Szkolny Konkurs Literacko – Plastyczny „Polska Naszą Ojczyzną” w kl. I – III

Org. Anna Trochimko

       Lilianna Łubian -Podgórna

 

Klasy I – II

I m.

Julia Myszczyńska 1a

II m.

Michał Piotrowski 1 a

Katarzyna Pachucka 1 b

III m.

Laura Oleksa 2 f

Joanna Kuczyńska 1 a

Wyróżnienie

Wiktoria Witkowska 2 d

 

Klasy III

I m.

Julia Zyskowska 3 c

II m.

Igor Ustienny 3 c

Oliwia Kosińska 3 c

Wyróżnienie

Wiktoria Supińska 3 a

Nikola Myszczyńska 3 e

Anna Nosek 3 c

L. Łubian – Podgórna

 

E. Samsel

 

M. Seniuta

L. Łubian – Podgórna

E. Romanowicz

 

 

 

E. Żarska

 

 

 

 

J. Kończyk

H. Szyszło

E. Żarska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Moja Ojczyzna”

Org. Marzenna Brzozowska

       Anna Frąckiewicz

I m.

Marlena Maciora 2 c

II m.

Nikola Bieryło 2 c

III m.

Oliwia Zubrzycka 2 c

Wyróżnienia

Weronika Nicowska 2 c

Laura Oleksa 2 f

Wiktoria Nalewajko 3 g

 

M. Brzozowska

A. Frąckiewicz

 

 

 

 

 

M. Seniuta

A. Lisowska

Szkolny Konkurs na najpiękniejszy album
„Ełk i Mazury – Moja Mała Ojczyzna – Dawniej i Dziś”

Org. Elżbieta Żarska

       Wychowawcy klas

Klasy I

I m.

Lena Padiasek 1 b

Julian Sulima 1 b

 

Klasy II

I m.

Laura Oleksa 2 f

Łukasz Padiasek 2 f

II m.

Julia Kulik 2 d

III m.

Martyna Masiewicz 2 d

Aleksander Żabiński 2 a

Wyróżnienie

Wiktoria Witkowska 2 d

Ida Kulikowska 2 d

Klasy III

I m.

Błażej Sepko 3 b

II m.

Julia Zyskowska 3 c

III m.

Wiktoria Karpowicz 3 d

Małgorzata Mazalewska 3 d

Adam Płaszczewski 3 g

Gabryś Romanowski 3 g

Wyróżnienie

Przemysław Szypulewski
3 b

Alicja Zanio 3 c

 

E. Samsel

 

 

 

 

M. Seniuta

 

 

E. Romanowicz

 

E. Romanowicz

A. Janowicz

 

E. Romanowicz

 

 

 

A. Dremo

 

E. Żarska

 

J. Sidorek

 

 

A. Lisowska

 

 

A. Dremo

E. Żarska

Sukcesy uczniów Klasy I – III i świetlica szkolna I półrocze roku szkolnego 2016/2017

OGÓLNOPOLSKIE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

XI Ogólnopolski Konkurs Literacki „Jan Paweł II – Papież Miłosierdzia”

Org. Instytut Jana Pawła II
w Warszawie

Wyróżnienie

Michalina Rogińska 3 b

  

H. Tyszkiewicz

  1.  
    o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

Org. Klub Taneczny Promenada Augustów,
SM w Augustowie
 

I m. 

Urszula Niedźwiecka 3 d

Oskar Szczepański 3 d

Wiktoria Borawska 3 d

Piotr Kulenko 3 d

II m.

Gosia Mozalewska 3 d 

Wojciech Lemański 3 d

Wiktoria Krajewska 3 d

Jakub Popowski 3 d

J. Przekop 

J. Sidorek

  

XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i IX Dziecięca Gala Taneczna o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża

Org. Klub Tańca Towarzyskiego „Akat”, Regionalny Ośrodek Kultury
w Łomży
 

I m.  

Wiktoria Borawska 3 d

Piotr Kulenko 3 d

II m.

Gosia Mozalewska 3 d

Wojciech Lemański 3 d

Wiktoria Krajewska 3 d

Jakub Popowski 3 d

Hanna Staszkun 3 d

Jakub Żukowski 3 d

J. Przekop

J. Sidorek

  

POWIATOWE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Powiatowy IX Festiwal Piosenki
i Pieśni Patriotycznej

Org. ECK, Szkoła Artystyczna 

II m.

Wiktoria Borawska 3 d

  

J. Sidorek 

MIEJSKIE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Miejski Konkurs Plastyczny
z cyklu „Mikołajkowe obrazki” –
Prezent dla Świętego Mikołaja 

Org. ECK

Laureaci:

Oliwia Domagalska 3 d

Alicja Zanio 3 c

J. Sidorek

K. Zajkowska
E. Żarska

MIĘDZYSZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni”

Org. SP 9 w Ełku 

II m.

Amelia Socińska 2 c

II m.

Mateusz Jurgielaniec 3 e

III m.

Laura Brzozowska 2 d

Wyróżnienia:

Ula Nowicka 1 a

Weronika Nicowska

2 c 

  

A. Frąckiewicz

A. Pillar – Lisowska

W. Rogowski 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Piękne są nasze Mazury oraz wybrane utwory Marii Konopnickiej”

w kategorii klas III

Org. SP 5 Ełk

III m.

Wiktoria Nalewajko
3 g

A. Lisowska

Międzyszkolny Konkurs Poetycki „Bezpiecznie i miło, by się
w szkole lepiej żyło”

Org. SP 5 Ełk

III m.

W. Nalewajko – 3 g

M. Rogińska – 3 b

A. Lisowska

A. Dremo

  

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie Malowane Kolędą”

Org. H. Tyszkiewicz

I m.

Lena Żakowicz 2 d

Laura Oleksa 2 f

Wiktoria Nalewajko
3 g

III m.

Roksana Stańczykowska 2 f

Nikola Myszczyńska
3 e

Wyróżnienie

Wiktoria Zdankowska 2 f

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla świetlic szkolnych „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”

Org. SP 7 w Ełku

Laureaci:

I m.

 Julian Sulima 1 b

II m.

Lena Padiasek 1 b

II m.

Łukasz Padiasek 2 f

III m.

Kinga Znorowska 2 e

I m.

Wiktoria Zdankowska 2 f

A. Frąckiewicz

A. Pillar – Lisowska

E. Zembrowska

W. Rogowski

 

SZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Szkolny Konkurs Plastyczny „Wspomnienia z wakacji”

Org. Wychowawcy świetlicy

Odpowiedzialny-
A. Frąckiewicz

I m.

Adam Płaszczewski 3 g

Weronika Nicowska 2 c

Nikola Myszczyńska 3 e

II m.

Aleksandra Płońska 2 c

Alicja Zanio 3 c

III m.

Amelia Socińska 2 c

Wyróżnienia:

Julia Czerepko 3 a

Bartosz Grzymkowski 2 c

Mateusz Rempter 2 c

Joanna Kuczyńska 2 a

A. Lisowska

M. Brzozowska

Wychowawcy świetlicy

M. Brzozowska

K. Zajkowska,
E. Żarska

M. Brzozowska

J. Kończyk

M. Brzozowska

A. Janowicz

Szkolny Konkurs Plastyczny „Laurka z życzeniami dla biblioteki” dla klas II i III
w ramach obchodów października jako miesiąca bibliotek szkolnych

Org. M. Wielgat, D. Jurska

I m.

Adam Płaszczewski 3 g

Gabriel Romanowski 3 g

II m.

Alicja Zanio 3 c

Tomasz Buko 3 c

III m.

Amelia Socińska 2 c 

A. Lisowska

K. Zajkowska

A. Pillar – Lisowska

  

Szkolny Konkurs Plastyczny „Portret mojej Pani”

Org. Wychowawcy świetlicy

Odpowiedzialny
A. Frąckiewicz

  

I m.

Natalia Kopeć 3 c

Wiktoria Nalewajko 3 g

II m.

Jakub Wojtaś 3 g

III m.

Nikola Zyskowska   1 a

K. Zajkowska

E. Żarska

A. Lisowska

A. Lisowska

Wychowawcy świetlicy

Szkolny Konkurs Matematyczny Klas III „Matematyczne Igraszki”

Org. E. Zembrowska

I m.

Aleksy Mróz 3 b

II m.

Błażej Sepko 3 b

III m.

Krystian Żbikowski 3 e

A. Dremo

H. Szyszło

Szkolny Konkurs Plastyczno – Językowy „A letter to Santa Claus”

Org. I. Kacperska

I m.

Hanna Staszkun 3 d

II m.

Julia Filipczuk 3 b

III m.

Oliwier Kowalczyk 3 c

I. Kacperska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Kocham Cię Polsko”

Org. M. Brzozowska,
A. Frąckiewicz

I m.

Nikola Bieryło 2 c

II m.

Wiktoria Nalewajko 3 g

III m.

Marlena Maciora 2 e

Wyróżnienia:

Laura Oleksa 2 f

Patrycja Grajewska 2 c

  

M. Brzozowska

A. Lisowska

B. Matczak

M. Seniuta

M. Brzozowska

"Bezpiecznie i miło, by się w szkole lepiej żyło "

W dniu 14 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Ełku odbył się międzyszkolny konkurs poetycki "Bezpiecznie i miło, by się w szkole lepiej żyło ". Uczennica naszej szkoły, Wiktoria Nalewajko z klasy III G, zajęła III miejsce. Uczennicę przygotowała Anna Lisowska. Wiktorii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wśród nagrodzonych  prac  znalazły się także cztery wiersze uczennic klas IV-VI:
Laureatkami I miejsca zostały:  Klaudia Czuper  z klasy IVb i Amelia Sulima z klasy VIb,
Nagrody za III miejsce otrzymały: Jaka Żakowicz z klasy Vc oraz Kinga Sierzputowska z klasy IVb.
Uczennice do konkursu przygotowały: p.Elżbieta Adeszko, p.Wiesława Koniecka i p.Hanna Tyszkiewicz.

IMG 8208

KONKURSY 2016/2017 wrzesień, październik, listopad Klasy I – III Świetlica szkolna

 

OGÓLNOPOLSKIE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

XI Ogólnopolski Konkurs Literacki „Jan Paweł II – Papież Miłosierdzia”

Org. Instytut Jana Pawła II
w Warszawie

Wyróżnienie

Michalina Rogińska 3 b

H. Tyszkiewicz

POWIATOWE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Powiatowy IX Festiwal Piosenki
i Pieśni Patriotycznej

Org. ECK, Szkoła Artystyczna

II m.

Wiktoria Borawska 3 d

J. Sidorek

 

 

MIĘDZYSZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

Org. SP 9 w Ełku

II m.

Amelia Socińska 2 c

II m.

Mateusz Jurgielaniec 3 e

III m.  

Laura Brzozowska 2 d

Wyróżnienia:

Ula Nowicka 1 a

Weronika Nicowska

2 c

A. Frąckiewicz

A. Pillar – Lisowska

W. Rogowski

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Piękne są nasze Mazury oraz wybrane utwory Marii Konopnickiej”

w kategorii klas III

Org. SP 5 Ełk

III m.

Wiktoria Nalewajko
3 g

A. Lisowska

 

SZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

Szkolny Konkurs Plastyczny „Wspomnienia z wakacji”

Org. Wychowawcy świetlicy

Odpowiedzialny-
A. Frąckiewicz

 

I m.

Adam Płaszczewski 3 g

Weronika Nicowska 2 c

Nikola Myszczyńska 3 e

II m.

Aleksandra Płońska 2 c

Alicja Zanio 3 c

III m.

Amelia Socińska 2 c

Wyróżnienia:

Julia Czerepko 3 a

Bartosz Grzymkowski 2 c

Mateusz Rempter 2 c

Joanna Kuczyńska 2 a

A. Lisowska

M. Brzozowska

Wychowawcy świetlicy

M. Brzozowska

K. Zajkowska,
E. Żarska

M. Brzozowska

J. Kończyk

M. Brzozowska

A. Janowicz

Szkolny Konkurs Plastyczny „Laurka z życzeniami dla biblioteki” dla klas II i III
w ramach obchodów października jako miesiąca bibliotek szkolnych

Org. M. Wielgat, D. Jurska

I m.

Adam Płaszczewski 3 g

Gabriel Romanowski 3 g

II m.

Alicja Zanio   3 c

Tomasz Buko   3 c

III m.

Amelia Socińska 2 c

A. Lisowska

K. Zajkowska

A. Pillar – Lisowska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Portret mojej Pani”

Org. Wychowawcy świetlicy

Odpowiedzialny
A. Frąckiewicz

I m.

Natalia Kopeć 3 c

Wiktoria Nalewajko 3 g

II m.

Jakub Wojtaś   3 g

III m.

K. Zajkowska

E. Żarska

A. Lisowska

A. Lisowska

Wychowawcy świetlicy

KONKURSY 2015/2016

 

 

ZESTAWIENIE KONKURSÓW ZA ROK SZKOLNY   2015/2016 ODZIAŁY PRZEDSZKOLNE I KLASY IV-VI

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciel przygotowujący

Konkursy szkolne

Konkurs pięknego czytania klas czwartych 


I miejsce: Olga Popowska IVc,

Patrycja Truszkowska IVc
II miejsce: Aleksandra Dziatkowska Vb
,
Maja Żakowicz IVc
III miejsce: Kacper Kiszycki IVa

Lidia Mieczkowska, Ewa Kukuć

Konkurs pięknego czytania klas piątych

I miejsce Daria Zaniewska kl. Vd

Imiejsce Emilia Cimochowska kl. Va

III miejsce Julia Dracewicz  kl. Vd
Amelia Kraszewska  kl. Vb   IIIm..


Honorata Sadowska

Anna Śniosek

Konkurs pięknego czytania klas szóstych

I miejsce  Weronika Koronkiewicz kl. VI a

II miejsce Kamila Jurska kl.VI a

Elżbieta Adeszko, Wiesława Koniecka

Konkurs ortograficzny klas   szóstych

II miejsce - Dominika Kukuć kl. VIc

III miejsce-Marysia Kowalewicz   kl. VId

Wiesława Koniecka

Konkurs ortograficzny klas   piątych

I miejsce-Amelia Kraszewska Vb

Emilia Cimochowska Va

II miejsce-Julia Dracewicz Vd

III miejsce- Kamil Strojecki Va

Elżbieta Adeszko

Konkursie Recytatorskim Poetów Pogranicza Warmii, Mazur I Suwalszczyzny

Laureaci : Kamila Jurska z klasy 6a
Sandra Stolarska z klasy 6c

Daria Śliwowska z klasy 6d

Elżbieta Adeszko

Lidia Mieczkowska

Honorata Sadowska

Szkolny konkurs dla uczniów klas 4-6 na hasło promujące czytelnictwo „Dlaczego warto czytać?

I miejsce Lena Kłoczko 4c

II miejsce Konrad Wielgat 6a

III miejsce Karina Zaręba 4c i Szymon Grochowski 6d

Honorata Sadowska

Anna Śniosek

Szkolny konkurs matematyczny „Liga Mistrzów” – I etap

Kategoria klas IV:

1. Lena Kłoczko – klasa IV c

2. Julia Wołyniec – klasa IV b

3. Maja Żakowicz – klasa IV c

Kategoria klas V:

1. Agnieszka Urbanowicz – klasa V b

2. Piętko Oliwier – klasa V b

Sierota Kacper – klasa V b

3. Kopiczko Jakub – klasa V b

Nauczyciele matematyki

Szkolny konkurs matematyczny „Liga Mistrzów” – II etap

Kategoria klas IV:

I miejsce – Lena Kłoczko kl.IVc

II miejsce – Maja Żakowicz kl. IVc

III miejsce- Robert Rakowski kl. IVc

Kategoria klas V:

I miejsce – Agnieszka Urbanowicz kl. Vb

II miejsce – Oliwier Piętko kl. Vb

II miejsce-Kacper Sierota kl.Vb

III miejsce – Jakub Gkliniecki kl. Vd

Elżbieta Kłoczko, Edyta Zembrowska

Szkolny konkurs plastyczny „Dzień Bezpiecznego Internetu”

W kategorii plastycznej:
I miejsce-Laura Rogińska VIc
II miejsce-Wiktoria Zubrzycka VIc
III miejsce-Klaudia Barwicz IVd

W kategorii literackiej:

I miejsce-Sandra Stolarska VIc

II miejsce Agnieszka Urbanowicz Vb

Edyta Ezeama

Konkurs na najładniejszą Kartkę wielkanocną w języku angielskim

I miejscem : Julia Wołyniec kl. 4b, WiktoriaPrzekopska kl. 6b, Weronika Trzaska kl. 5d

Marta Gulbierz

Konkurs „Karta wielkanocna”.

I miejsce ex aequo: 
Maja Ambrozińska gr 0A
Sadowski Bartosz gr 0C
II miejsce ex aequo:
Julita Garlicka gr OA
Zuzanna Piekarowicz gr 0A
Maja Dzierżyk gr 0C
III miejsce ex aequo:
Gabriela Rynkowska gr 0A
Sandra Urbanowicz gr 0A
Żukowski Bartosz gr 0C
Wyróżnienia
Nikola Wędzicka gr 0C
Małgosia Judzińska gr 0C
Maja Bajorek gr 0C

Edyta Cwingelberg

Dorota Płońska

Quiz z wiedzy o Stanach Zjednoczonych

I miejsce- IV C

II miejsce -IV B.

Katarzyna Zawistowska

Szkolny Konkurs Przyrodniczy klas V

Rafał Butyński klasa 5b - I miejsce
Agnieszka Urbanowicz klasa 5b - II miejsce
Michał Grygo klasa 5b - III miejsce

Helena Cieśluk i Bogumiła Żochowska

Liga Mistrzów Matematyki klasy IV-V

Klasy IV

I Miejsce Jurski Oskar IVc
II Miejsce Popowska Olga IVc

III Miejsce Kłoczko Lena IVc

Klasy V

I Miejsce: Agnieszka Urbanowicz - VB (
II Miejsce: Oliwier Piętko - VB
III Miejsce: Jakub Gliniecko - VD

Elżbieta Kłoczko

Edyta Zembrowska

Justyna Kozicka

Aneta Krakowska

Anna Nalewajko

Liga Mistrzów Języka Angielskiego klas VI

I miejsce- Dominika Kukuć kl.6c
Damian Grzywacz kl.6b
II miejsce - Weronika Korenkiewicz kl.6a
III miejsce - Mateusz Żukowski kl.6c

Katarzyna Brudnicka

Katarzyna Zawistowska

Katarzyna Brudnicka

Marta Gulbierz

Konkurs leksykalno-gramatyczny
z języka angielskiego dla klas piątych

I miejsce- Artur Poghosyan 5b z

II miejsce - Jakub Witkowski5b

III miejsce - Michał Dziedzic 5c

Katarzyna Brudnicka

Katarzyna Zawistowska

Katarzyna Brudnicka

Marta Gulbierz

Szkolny Konkurs Plastyczny „Moja ilustracja   dzieł H. Sienkiewicza”

I Agnieszka Urbanowicz 5b

II Lena Kłoczko 4c

III Izabela Pajewska 6c

K.Kalinowska

B.Marchel

D.Jurska

Szkolny Dzień Talentów

Kategoria muzyczna:

I miejsce klasa IVd

I miejsce klasa V

I miejsce klasa VI

Kategoria plastyczna:

I miejsce klasa

I miejsce klasa

I miejsca klasa

Edyta Zembrowska

Quiz wiedzy o Symbolach Narodowych

I miejsce klasa IV, V, VI

II miejsce klasa IV, V, VI

III miejsce klasa IV, V, VI

Anna Sniosek

Ewa Nowicka

Katarzyna Brudnicka

Konkurs plastyczny „Kartka wielkanocna „

I miejsce ex aequo:
Maja Ambrozińska gr 0A
Sadowski Bartosz gr 0C
II miejsce ex aequo:
Julita Garlicka gr OA
Zuzanna Piekarowicz gr 0A
Maja Dzierżyk gr 0C
III miejsce ex aequo:
Gabriela Rynkowska gr 0A
Sandra Urbanowicz gr 0A
Żukowski Bartosz gr 0C
Wyróżnienia
Nikola Wędzicka gr 0C
Małgosia Judzińska gr 0C
Maja Bajorek gr 0C

Edyta Cwingelberg

Konkurs Recytatorski "Rodzina - tutaj wszystko się zaczyna",

Laureat - Ola Dziatkowska 4b

Lidia Mieczkowska

Wewnątrzszkolne zawody w skoku wzwyż klas IV, V, VI oraz zawody gimnastyczne klas VI

skok wzwyż klasy czwarte:
Wołyniec Julia (4b) – I m-ce, Cwingelberg Maja (4b) – II m-ce, Borawska Ola(4d) – III m-ce;
Dryżba Szymon (4d) – I m-ce, Wyszyński Jakub (4b) – II m-ce, Olejniczko Mateusz (4b) – III m-ce;
klasy piąte:
Mróz Wiktoria (5c) – I m-ce, Dolińska Lidia (5b) – II m-ce, Oszczapińska Weronika (5b) – III m-ce;
Romotowski Kacper (5b) – I m-ce, Rafałowski Dawid (5b) – II m-ce, Gajdziński Krystian (5b) – III m-ce;
klasy szóste:
Zdanewicz Paulina (6c) – I m-ce, Kukuć Dominika (6c) – II m-ce, Pajewska Izabela (6c) – III m-ce;
Matulka Maciej (6a) – I m-ce, Mroczkowski Bartosz (6c) – II m-ce, Zambrowski Kryspin (6b) – II m-ce;
W zawodach gimnastycznych klas szóstych nagrodzeni zostali reprezentanci klas:
W kategorii dziewcząt: I m-ce – klasa VI B, II m-ce – klasa VI C, III m-ce – klasa VI A
W kategorii chłopców: I m-ce – klasa VI B, II m-ce – klasa VI C, III m-ce klasa VI D.

Marzena Czajkowska

Anna Karwacka

Beata Szczęsna

Tomasz Tertel

Janusz Lisowski

Paweł Żabiński

Konkurs matematyczny „Liczę szybko i bezbłędnie” dla klas IV

I miejsce- Laura Rogińska

II miejsce- Gabriela Nowik

III miejsce – Julia Wołyniec

Wyróżnienia: Kacper Grochowski, Patrycja Soliwoda, Patrycja Truszkowska, Patrycja Truszkowska, Nikolina Zawistowska,   Klaudia Barwicz, Gabriel Orzechowski, Paulina Przekop, Paulina Przekop

Elżbieta Kłoczko

Znamy nasze lektur – konkurs dla klas VI

I miejsce Dominika Kukuć

II miejsce Weronika Korenkiewicz

III miejsce : Aniela Rogińska, Katarzyna Zubrzycka

Lidia Mieczkowska

Znamy nasze lektur – konkurs dla klas V

I miejsce Kacper Sierota kl. VB

II miejsce Julia Dracewicz Vd

III miejsce Amelia Kraszewska kl. VB

Elżbieta Adeszko

Wiesława Koniecka

Liga Mistrzów Języka Angielskiego klas V

I miejsce- Witkowski Jakub VB.
II miejsce - . Poghosyan Artur VB
III miejssce- Sulima Amelia VB 

Katarzyna Brudnicka

Katarzyna Zawistowska

Katarzyna Brudnicka

Marta Gulbierz

Bogdan Wiśniewski

Szkolny konkurs recytatorski "Rodzina - tutaj wszystko się zaczyna”

Laureatka: Ola Dziatkowska  kl. 4b,

Elżbieta Adeszko

Wiesława Koniecka

Konkursy międzyszkolne

III edycja Międzyszkolnego konkursu piosenki bożonarodzeniowej w jęz. angielskim -

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 5 w Ełku

Udział

Katarzyna Brudnicka

Konkurs plastyczny

„W dzień i w nocy bez przemocy” -organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku

I miejsce – Agnieszka Urbanowicz kl.Vb

II miejsce- Monika Zambrowska VIc

III miejsce – Kacper Grochowski kl.IVc

Wyróżnienia:

Katarzyna Zubrzycka kl. VIc

Kacper Wyrzykowski kl. IVc

Klaudia Mazalewska kl. Va

Beata Marchel

Mistrzostw Miasta Szkół Podstawowych:  „Trójki” siatkarskie chłopców”,

Mini Piłce Koszykowej

II miejsce chłopców

III miejsce dziewcząt

Janusz Lisowski

Paweł Żabiński

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bajkowy zawrót głowy” -organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ełku

II miejsce – Maja Żakowicz kl.4c

wyróżnienie: Nina Paszkowska kl. 4c

Beata Marchel

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Jesienne spotkanie z poezją Karola Wojtyły i o Janie Pawle II”- organizowany przez Szkołę Podstawowa nr 5 w Ełku

I miejsce -Laura Rogińska- kl. IVc , Maja Żakowicz- kl. IVc - Im, Wiktoria Rosińska- kl. VIc-  Im

Hanna Tyszkiewicz

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie malowane kolędą”- organizowany przez Szkołę Podstawowa nr 2 w Ełku

II miejsce-Jakub Jarocki —kl. IVc
III miejsce - Karina Zaręba- kl. IVc

Hanna Tyszkiewicz

Rankingu Szkół Startujących w Rozgrywkach Ełckiej Ligi Judo

I miejsce :

 Damian Grzywacz i Krystian Sypytkowski z kl. VI b oraz Dawid Rafałowski i Artur Poghosyan z kl. V b.

 

Międzyszkolny Turniej Historyczny „1050 lat historii Ełku” we współpracy z Muzeum Historycznym w Ełku

VI miejsce uczniowie klas V

Anna Śniosek

Dziecięcy Konkurs Recytatorski przez Różową Szybkę Sztuka Mówienia Wierszem i Prozą

II miejsce- Maja Żakowicz,

III miejsce -Olga Popowska

Honorata Sadowska

Międzyszkolnego konkursu aleMĄDRALE

Drużyna: Lena Kłoczko, Maja Żakowicz, Michał Grygo, Damian Grzywacz, Izabela Pajewska

Honorata Sadowska

Mistrzostwa Szkół Podstawowych na najbardziej usportowioną szkołę

VI miejsce

Marzena Czajkowska

Anna Karwacka

Beata Szczęsna

Tomasz Tertel

Janusz Lisowski

Paweł Żabiński

Konkurs Recytatorski "W mojej rodzinie"

III miejsce zajęła Julita Garlicka

Dorota Romanowska

Międzyszkolny Konkursie "Łamigłówki bez klasówki"

III miejsce w konkursie j.polskiego- Maja Żakowicz z Olgą Popowską

III miejsce w konkursie matematycznym - Lena Kłoczko, Robertem Rakowski

Honorata Sadowska

Aneta Krakowska

Konkurs Matematyczny „Święto Nauki”

IV miejsce Agnieszka Urbanowicz

Aneta Krakowska

Trójbój i czwórbój lekkoatletyczny

II miejsce - klasa czwarte

IV miejsce

V miejsce

Marzena Czajkowska

Anna Karwacka

Beata Szczęsna

Tomasz Tertel

Janusz Lisowski

Paweł Żabiński

Międzyszkolny Konkurs „SUDOKU”

W kategorii klas VI:
III miejsce: Angelika Szymańska
w kategorii Klas IV:
III miejsce: Julia Wołyniec

Elżbieta Kłoczko

Aneta Krakowska

Justyna Kozicka

Honorata Sadowska

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego „Let’s learn English”

Udział uczniów.

Katarzyna Brudnicka

Katarzyna Zawistowska

Iwona Kacperska

IX Potyczek Ortograficznych o tytuł Dziecięcego Mistrza Ortografii organizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Udział uczniów.

Honorata Sadowska

Międzyszkolny konkurs "Skarbonka z materiałów wtórnych"

III miejsce - Oliwia Gimier

Wyróżnienie- Adrianna Jaszczurowska

Edyta Cwingelberg

Dorota Romanowska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Moja ilustracja   dzieł
H. Sienkiewicza”

Wyróżnienie: Agnieszka Urbanowicz 5b

Danuta Jurska

Krystyna Kalinowska

Konkursy powiatowe

Konkurs Literacki pt.: „Psia KUPA do kosza” organizowany przez Urząd Miasta w Ełku

I miejsce - Aniela Rogińska z kl. VIc i Marysia Kowalewicz z kl. VId

Wyróżnienia-Monika Zembrowska z kl. VIc i Laura Rogińska kl. IVc.

Lidia Mieczkowska, Honorata Sadowska.

Konkurs plastycznym pt. „Jak wygląda cukrzyca?” organizator Ełckie Stowarzyszenie Diabetyków,

III miejsce- Maja Żakowicz kl. IVc

III miejsce- Olga Popowska kl.IVc

Wyróżnienia otrzymali:

Gabrysia Nowik, Paulina Przekop, Robert Rakowski, Natalia Orzechowska, Nina Paszkowska, Wiktoria Wujek, Oliwia Kukowska.

Beata Marchel

Konkursie Recytatorskim Poetów Pogranicza Warmii, Mazur I Suwalszczyzny

Udział uczniów

Lidia Mieczkowska, Honorata Sadowska.

Elżbieta Adeszko

Powiatowy Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

II miejsce Zespołu „Dwójeczki”

Ewa Kuć

Konkurs recytatorski poetów pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny

Udział uczniów

Honorata Sadowska

Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Zespół „Dwójeczki”

Ewa Kukuć

Konkurs Złota Nutka 2016

I miejsce – Zespół Dwójeczki

I miejsce – Aniela Rogińska

Ewa Kukuć

Konkursy wojewódzkie

Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w ramach ogólnopolskiego programu "Lekkoatletyka dla Każdego"


I miejsce - Chmielewska Aleksandra
    II miejsce - Zdanewicz Paulina, Kraszewska Amelia, Krzysztof Gudan
    III miejsce - Chmielewska Aleksandra

Marzena Czajkowska

Anna Karwacka

Beata Szczęsna

Tomasz Tertel

Janusz Lisowski

Paweł Żabiński

Wojewódzki Konkurs z przyrody dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

Laureaci: Damian Grzywacz –VIb.

Izabela Pajewska VIc

Finalistka: Dominika Kukuć- VIc

Helena Cieśluk

Bogumiła Żochowska

Wojewódzki Konkurs z matematyki dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

Finalista: Damian Grzywacz -VIb

Aneta Krakowska

Konkurs plastyczny „Woda źródłem życia”

Laureat: Oliwier Piętko kl. VB

Beata Marchel

Konkurs Wiedzy z Okazji dni Ziemi

V I miejsce: Damian Grzywacz, Izabela Pajewska, Dominika Kukuć

Helena Ciesluk

Bogumiła Żochowska

Regionalny Nestle Cup w trójboju lekkoatletycznym dla dzieci szkół podstawowych

Chmielewska Aleksandra - I miejsce
Przekopska Wiktoria - I miejsce
Chmielewska Aleksandra - II miejsce
Wołyniec Julia -I miejsce
Cwingelberg Maja - II miejsce
Choma Patryk - II miejsce
Choma Patryk - I miejsce

Marzena Czajkowska

Anna Karwacka

Beata Szczęsna

Tomasz Tertel

Janusz Lisowski

Paweł Żabiński

Mistrz Województwa Warmińsko Mazurskiego

W Judo kategoria do 50 kg

I miejsce Damian Grzywacz

n-le w-f

Konkursy ogólnopolskie

XIX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

W kategorii 10-11 lat kl. H

I miejsce i super puchar zdobyli Michał Dziedzic i Adrianna Jamińska
W kategorii 10-11 lat kl. G -I miejsce i super puchar zajęli Kacper Eustachewicz i Pola Kopiczko
-W kategorii 12-13 lat kl. G

-I miejsce i super puchar zajęli Jakub Chudziński Katarzyna Zubrzycka
II miejsce zajęli Mateusz Mścichowski Paulina Zdanewicz
III miejsce zajęli Oskar Miłosek Agata Kalinowska

Jarosław Przekop

XXXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o ,,Złotą Podwiązkę"

W kategorii 12-13 lat kl. G
III miejsce zajęli : Mateusz Mścichowski- Paulina Zdanewicz
Miejsca finałowe zajęli: 
IV miejsce zajęli : Oskar Zapolski- Aniela Rogińska 
Mateusz Żukowski-Monika Zambrowska
V miejsce zajęli : Oskar Miłosek - Agata Kalinowska 
VI miejsce zajęli : Tomasz Słowikowski- Sandra Stolarska 

Jarosław Przekop

X Ogólnopolski Konkurs Literacki „Z Janem Pawłem II na każdy dzień” – organizowany prez Instytut Jana Pawła II  w Warszawie

II miejsce- Laura Rogińska-  kl. IVc , Aniela Rogińska- kl. VIc

III miejsce - Maja Żakowicz –kl. IVc ,

Hanna Tyszkiewicz

XXXII Ogólnopolski TurniejTańca Towarzyskiego „O Złotą Podwiązkę” w Ostrołęce.

Kategoria 10-11 H
I miejsce 
Grochowski Kacper - Kondracka Anastazja 
Jaczyński Norbert - Roguszka Zuzanna 
Połajkowski Piotr - Pycz Wiktoria 
II miejsce 
Dziekoński Karol - Niedźwiecka Aleksandra 
Kiszycki Kacper - Dekanowska Wiktoria 
Zwierzyński Jakub - Rutkowska Marzena 
Dekanowski Szymon - Sinocha Nikola
Kategoria 10-11 G 
I miejsce 
Eustachowicz Kacper – Kopiczko Pola
Kategoria 12-13 G 
I miejsce i Super Puchar 
Miłosek Oskar - Kalinowska Agata 
I miejsce 
Słowikowski Tomasz - Stolarska Sandra 
Zapolski Oskar - Rogińska Aniela 
II miejsce 
Gudan Krzysztof - Zaniewska Daria
Kategoria 12-13 F 
IV miejsce 
Zambrowska Monika 
V miejsce 
Mścichowski Mateusz - Zdanewicz Paulina

Jarosław Przekop

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku

Kat. 10-11 H
I m. i Super Puchar-Jaczyński Norbert - Roguszka Zuzanna
I m. Dziekoński Karol - Niedźwiecka Aleksandra 
Grabarczyk Cezary - Ciborowska Gabriela 
Połajkowski Piotr - Pycz Wiktoria
Grochowski Kacper - Kondracka Anastazja
Kiszycki Kacper - Dekanowska Wiktoria
II m. Dekanowski Szymon - Sinocha Nikola
Zwierzyński Jakub - Rutkowska Marzena
Kat. 12-13 H 
I m. Mastaj Damian- Mróz Wiktoria 
Szubzda Oskar - Szubzda Wiktoria 
II m. Piwowarczyk Angelo- Skowysz Magdalena
Kat. 12-13 G 
Im. Miłosek Oskar- Kalinowska Agata 
Słowikowski Tomasz - Stolarska Sandra 
Zapolski Oskar - Rogińska Aniela 
II m. Dziedzic Michał - Jamińska Adrianna 
Gudan Krzysztof - Zaniewska Daria 
Lesiński Damian - Tuczyńska Ewelina 
III m Żukowski Mateusz - Pajewska Izabela
Kat. 12-13 F 
III m. Mścichowski Mateusz - Zdanewicz Paulina ,Zambrowska Monika
Kat. pow. 14 F
I m. Zubrzycka Katarzyna

Jarosław Przekop

X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego PROMENADA CUP

Kat. 10-11 H 
I miejsce i Super Puchar 
Norbert Jaczyński-Zuzanna Roguszka
I  miejsce 
Kacper Grochowski-Patrycja Soliwoda
Cezary Grabarczyk-Gabriela Ciborowska
II miejsce 
Karol Dziekoński-Aleksandra Niedźwiecka
Szymon Dekanowski- Nikola Sinocha 
Jakub Zwierzyński -Marzena Rutkowska

Kat. 12-13 G
I miejsce i Super Puchar 
Oskar Zapolski - Aniela Rogińska 
V miejsce 
Tomasz Słowikowski

Kat. 12-13 F 
II miejsce 

Paulina Zdanewicz

Kat. 14-15 E
II miejsce 
Jakub Chudziński -Katarzyna Zubrzycka

Jarosław Przekop

XII Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Giżycka i Wójta Gminy Giżycko

Kategoria 10-11 H
I miejsce
Jaczyński Norbert - Roguszka Zuzanna
 
Kiszycki Kacper - Dekanowska Wiktoria 
II miejsce 
Dziekoński Karol - Niedźwiecka Aleksandra 
Połajkowski Piotr - Pycz Wiktoria 
Zwierzyński Jakub - Rutkowska Marzena

Kategoria 12-13 H 
I miejsce 
Piwowarczyk Angelo - Skowysz Magdalena

Kategoria 12-13 G 
I miejsce 
Miłosek Oskar - Zambrowska Monika 
Słowikowski Tomasz - Stolarska Sandra 
Zapolski Oskar - Rogińska Aniela 
II miejsce 
Gudan Krzysztof - Zaniewska Daria 
Żukowski Mateusz - Pajewska Izabela 
Mastaj Damian - Mróz Wiktoria

Kategoria 12-13 F 
VI miejsce 
Zdanewicz Paulina

Jarosław Przekop

XVII Turniej Tańca o „Puchar Burmistrza Choroszczy”

Kat. 10-11 H
I miejsce i Super Puchar (po raz czwarty z rzędu)
Jaczyński Norbert - Roguszka Zuzanna
I miejsce
 
Połajkowski Piotr - Pycz Wiktoria
II miejsce
 
Grochowski Kacper - Soliwoda Patrycja
Zwierzyński Jakub - Rutkowska Marzena

Kat. 12-13 G 
I miejsce i Super Puchar 
Zapolski Oskar - Rogińska Aniela 
III miejsce 
Miłosek Oskar - Zambrowska Monika 
Słowikowski Tomasz - Stolarska Monika

Kat. 12-13 F
III miejsce
 
Zdanewicz Paulina

Kat. 14-15 E 
I miejsce 
Zubrzycka Katarzyna

Jarosław Przekop

     

Międzynarodowe

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”

Wyróżnienie: Lena Kłoczko

Justyna Kzicka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea

Udział uczniów

Aneta Krakowska

 

 

 

II półrocze

 

Klasy I – III

 

Świetlica szkolna

 

PREZYDENCKIE

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Prezydencki Konkurs Plastyczny
„Co najbardziej lubię w Polsce?”

Org. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

I m.

Michalina Rogińska – 2 b

II m.

Lena Żakowicz – 1 d

H. Tyszkiewicz

 

OGÓLNOPOLSKIE

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Mistrzostwa Polski FTS
w 10 Tańcach

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku

Org. J. Przekop

Kategoria 6 – 7 lat:

I m.

Ida Kulikowska de Nałęcz - 1 d

Maciej Kotuszewski – 1 d

II m.

Martyna Masiewicz – 1 d

Fabian Brózio – 1 d

Kategoria 8 – 9 lat:

I m.

Gosia Mazalewska – 2 d

Wojtek Lemański – 2 d

Ula Niedźwiecka – 2 d

Oskar Szczepański – 2 d

II m.

Hanna Staszkun – 2 d

Kuba Żukowski – 2 d

Wiktoria Borawska – 2 d

Piotr Kulenko – 2 d

Lena Wałejko – 2 d

Jakub Popowski – 2 d

Wiktoria Krajewska – 2 d

Marcin Niedźwiecki – 2 d

Róża Maliszewska – 2 d

Konrad Zalewski – 2 d

Amelia Grochowska – 2 d

Olaf Kozikowski – 2 d

J. Przekop

XII Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Giżycka
i Wójta Gminy Giżycko „Mazury 2016”

Org. Klub Tańca Towarzyskiego „CZAR PAR” Giżycko

Stowarzyszenie Promocji Tańca LECDANCE

Kategoria do 7H:

I m.

Ida Kulikowska de Nałęcz - 1 d

Maciej Kotuszewski – 1 d

Martyna Masiewicz – 1 d

Fabian Brózio – 1 d

Lena Żakowicz – 1 d

Hubert Waraksa – 1 d

Wiktoria Borawska – 2 d

Piotr Kulenko – 2 d

Ula Niedźwiecka – 2 d

Oskar Szczepański – 2 d

II m.

Natalia Remiszewska –
1 d

Oskar lach – 1 d

Wiktoria Protasiewicz -
1 d

Hubert Bukowski – 1 d

Gosia Mazalewska – 2 d

Jakub Żukowski – 2 d

Hanna Staszkun – 2 d

Wojciech Lemański – 2 d

J. Przekop

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Mój Kościół”

Org. Katolickie Przedszkole
w Węgrowie

Wyróżnienie

Lena Żakowicz – 1 d

H. Tyszkiewicz

Ogólnopolski konkurs

„Planeta Energii”

Org. Grupa Energa SA

Patronat honorowy: Minister Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka

Wyróżnienie

Klasa 3 b

E. Romanowicz

X Jubileuszowy Turniej Tańca Sportowego Promenada CUP 2016 w Augustowie

Org. Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego PROMENADA, Studio Tańca
Justyna i Grzegorz Klekotko

I m.

Natalia Remiszewska–1 d

Oskar Lach – 1 d

Martyna Masiewicz -1 d

Fabian Brózio – 1 d

Lena Żakowicz – 1 d

Hubert Waraksa – 1 d

J. Przekop

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego klas I – III „Olimpusek”

Org. Szkolny I. Kacperska

Laureat

Jakub Hryniewicki – 3 c

I. Kacperska

XVII Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Choroszczy

I m.

Martyna Masiewicz -1 d

Fabian Brózio – 1 d

II m.

Lena Żakowicz – 1 d

Hubert Waraksa – 1 d

J. Przekop

 

 

 

POWIATOWE

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Etap powiatowy

Wojewódzkiego konkursu plastycznego „Dbam o swoje bezpieczeństwo”

Org. Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Laureatka

Wiktoria Kossakowska-3a

J. Kończyk

XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej
ZŁOTA NUTKA 2016

Org. ECK, Szkoła Artystyczna

ZŁOTA NUTKA

w kategorii klas I – III

Zespół

„Super czwórka”
z klasy 2 e

Nikola Myszczyńska

Amelka Brzuzy

Zuzia Wiszowata

Maja Niedźwiecka

H. Szyszło

 

 

 

DIECEZJALNE

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

XVIII Diecezjalny Konkurs „Jan Paweł II – Święty Naszych Czasów”

Org. H. Tyszkiewicz, K. Ziarko

Kategoria plastyczna

0 – I:

I m.

Ida Kulikowska de Nałęcz-

1 d
Wiktoria Kirycka – 1 f

II m.
Laura Oleksa- 1 f

III m.
Roksana Stańczykowska- 1 f

Wiktoria Zdankowska-
1 f

Wyróżnienie:

Wiktoria Witkowska – 1 d

II – III:

I m.

Wiktoria Nalewajko - 2 g

II m.

Weronika Pieśnikowska- 3 a

III m.

Maja Pajer - 2 g

Wyróżnienie:
Wiktoria Niecikowska – 3 a

Kategoria muzyczna

0 – I:

I m.

Lena Żakowicz – 1 d

Anna Kalinowska – 1 b

II m.

Julita Garlicka – 0 a

Martyna Masiewicz – 1 d

II – III:

I m.

Dominika Wocial- 3 b

II m.

Antonina Łoszczyk – 2 b

Wiktoria Borawska – 2 d

Wyróżnienie:

Michalina Rogińska – 2 b

Kategoria recytatorska

0-I:

I m.

Zuzanna Piekarowicz - 0 a

II m.

Wiktoria Wojdyło – 1 f

III m.
Julia Kulik – 1 d

II – III:

I m.

Klaudia Czuper – 3 b

Dominika Niecikowska –
3 c

II m.

Hanna Staszkun – 2 d

Wyróznienie:

Monika Snopko – 3 c

Kategoria literacka

III:

I m.

Klaudia Czuper – 3 b

II m.

Wojciech Sieńkowski – 3 b

H. Tyszkiewicz

 

MIEJSKIE

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

XIII Miejski Konkurs Matematyczny kl. I – III MAŁY CYBERMATEMATYK 2016

Org. Szkoła Podstawowa nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi
w Ełku

I m.

Dawid Filipczuk – 3 b

II m.

Marta Pach – 3 b

E. Romanowicz

XIV Miejski Konkurs Ortograficzny kl. I – III MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII

Org. Szkoła Podstawowa nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi
w Ełku

II m.

Maja Nikonowicz – 3 d

VI m.

Dominika Wocial – 3 b

E. Żarska

E. Romanowicz

I Miejsko – Gminny Festiwal Piosenki Świetlicowej

Org. Wychowawcy w świetlicy szkolnej – SP 2 Ełk

II m.

Zespół:

Lena Żakowicz – 1 d

Ida Kulikowska de Nałęcz – 1 d

III m.

Julia Ampuła – 2 b

III m.

Zespół:

Wiktoria Wojtaś – 3 c

Jakub Hryniewiecki -3 c

Sandra Kowalewska-3 c

Wiktoria Nicowska– 3 c

Monika Snopko – 3 c

Dominkia Niecikowska – 3 c

H. Tyszkiewicz

A. Dremo

K. Zajkowska

Miejski Konkurs Plastyczny „Pomagam innym – spełniam uczynki miłosierdzia”

Org. Szkoła Podstawowa nr 5
w Ełku, Parafia Św. JP II
w Ełku, Niepubliczne Katolickie Przedszkole „U Lolka”

Oddziały przedszkolne

I m.

Zuzanna Piekarowicz–0 c

Wyróżnienie

Julita Garlicka -0 c

Klasy I

III m.

Łukasz Padiasek – 1 f

Klasy II – III

II m.

Wiktoria Nalewajko – 2 g

Wyróżnienia

Adam Płaszczewski – 2 g

Hanna Staszkun – 2 d

Weronika Pieśnikowska -3 a

H. Tyszkiewicz

 

 

 

MIĘDZYSZKOLNE

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

XII Międzyszkolny Turniej SKO klas II – III SP

Org. Szkoła Podstawowa
w Stradunach

IV m.

Amelia Wąsowicz – 3 b

Szymon Waraksa – 3 b

Dawid Filipczuk – 3 b

B. Matczak

Międzyszkolny konkurs „Skarbonka z materiałów wtórnych”

Org. Szkoła Podstawowa nr 5
w Ełku

III m.

Oliwka Gimier – 2 b

Wyróżnienie

Ada Jaszczurowska - 3 b

W. Rogowski

A. Nalewajko

M. Wielgat

A. Pillar - Lisowska

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego kl. I – VI „Let’ s learn English”

Org. I. Kacperska,
K. Brudnicka, K. Zawistowska

II m.

Natalia Pryszczepko – 3 b

III m.

Dominika Wocial – 3 b

I. Kacperska

Turniej Sportowy „Mali Mistrzowie na Start” klas I i II o Puchar Prezydenta Miasta Ełku

Org. Szkoła Podstawowa Sportowa Nr 6 w Ełku

Klasa 1 d

Klasa 2 d

E. Naruszewicz

J. Sidorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZKOLNE

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

IX edycja
Szkolnej Ligi Mistrzów
w dziedzinie matematyki
i ortografii
w kategorii klas II i III

ORTOGRAFIA

Klasy II

I m.

Iga Kaczan – 2 e

II m.

Błażej Sepko – 2 b

III m.

Michalina Rogińska – 2 b

Klasy III

I m.

Maja Nikonowicz – 3 d

II m.

Klaudia Czuper – 3 b

III m.

Marta Pach – 3 b

 

MATEMATYKA

Klasy II

I m.

Krystian Żbikowski – 2 e

II m.

Wojciech Lemański – 2 d

III m.

Aleksy Mróz – 2 b

Klasy III

I m.

Dawid Filipczuk – 3 b

II m.

Marta Pach – 3 b

III m.

Weronika Pieśnikowska-3a

Natalia Pryszczepko – 3 b

H. Szyszło                         A. Dremo

E. Żarska

E. Romanowicz

J. Sidorek

E. Samsel

Szkolny konkurs plastyczno – językowy „Najpiękniejsza makieta budowli pochodzącej z Londynu”

Org. M. Klimko, E. Naruszewicz

I m.

Julia Kulik – 1 d

Wiktoria Nalewajko – 2 g

II m.

Krystian Żbikowski – 2 e

Natalia Remiszewska – 1 d

III m.

Wiktoria Protasiewicz – 1 d

Patryk Kulmaczewski 1 d

Uczniowie wykonali prace
z rodzicami

Szkolny konkurs plastyczno – językowy „Najładniejsza Kartka Walentynowa”

Org. M. Klimko, I. Kacperska

I m.

Klaudia Czuper – 3 b

Julia Kulik – 1 d

II m.

Maja Danielewska – 1 a

Maja Ruszczyk – 2 b

III m.

Hubert Bukowski – 1 d

Kinga Sierzputowska – 3 b

Miłosz Wojcieszek – 3 c

I. Kacperska

M. Klimko

Szkolny konkurs języka angielskiego dla klas II

Org. M. Klimko

I m.

Julia Pacholska – 2 c

II m.

Katarzyna Nagolska – 2 e

III m.

Krystian Żbikowski 2 e

I. Kacperska

M. Klimko

Szkolny konkurs języka angielskiego klas I

Org. M. Klimko

I m.

Natalia Supińska – 1 d

Maja Moczydłowska – 1 e

Oskar gilun – 1 c

II m.

Wiktoria Kirycka – 1 f

Roksana Stańczykowska – 1 f

III m.

Ida Kulikowska de Nałęcz – 1 d

Kinga Znorowska – 1 e

Nikola Bieryło – 1 c

M. Kimko

I. Kacperska

Szkolny etap konkursu plastycznego „Mój kościół”

Org. H. Tyszkiewicz

Laureaci:

Julita Garlicka – 0 c

Lena Żakowicz – 1 d

Julia Kulik – 1 d

Wiktoria Protasiewicz – 1 d

Ida Kulikowska de Nałęcz – 1 d

H. Tyszkiewicz

Szkolny konkurs ekologiczny „Ziemia jest tylko jedna”

Org. D. Płońska, D. Brzoznowska

I m.

Wiktoria Nicowska – 3 c

Nikola Komosa – 3 c

Nikolina Michalska – 3 c

K. Zajkowska

Szkolny konkurs grafomotoryczny dla klas I

Org. D. Płońska, M. Zyskowska

I m.

Oskar Gilun – 1 c

II m.

Laura oleksa – 1 f

III m.

Anna Kalinowska – 1 b

Bartosz Grzymkowski – 1 c

M. Brzozowska

M. Seniuta

K. Karaś

M. Brzozowska

Szkolny konkurs czytelniczy „Mistrz pięknego czytania”

Org. D. Płońska, D. Brzoznowska

I m.

Klaudia Czuper – 3 b

II m.

Dawid Filipczuk – 3 b

III m.

Maja Rafałowska – 3 e

E. Romanowicz

A. Trochimko

Szkolny konkurs języka angielskiego klas III

Org. I. Kacperska

I m.

Dominika Wocial – 3 b

II m.

Jakub Hryniewicki – 3 c

III m.

Natalia Pryszczepko – 3 b

Maja Nikonowicz – 3 d

I. Kacperska

Szkolny Konkurs Literacko – Graficzny klas II i III

„Wyprawa moich marzeń”

Org. A. Koc

I m.

Klaudia Czuper – 3 b

Anna Kratiuk – 3 a

II m.

Oskar Szczepański – 2 d

Patryk Dąbrowski – 2 f

III m.

Maja Nikonowicz – 3 d

A. Koc

Szkolny Konkurs na rysunek

w programie Paint
„Moja rodzina i ja”

Org. A. Koc

I m.

Maja Rafałowska – 3 e

II m.

Anna Kratiuk – 3 a

III m.

Magdalena Ramotowska – 3 d

A. Koc

 

Wojewódzki Konkurs z Przyrody

Troje uczniów naszej szkoły brało udział w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
Nasi uczniowie odnieśli duży sukces - Damian Grzywacz z klasy VI„b”  oraz Izabela Pajewska z klasy VI„c”  zostali laureatami, natomiast Dominika Kukuć z klasy VI„c”  jest finalistką tego konkursu.
Uczniom w przygotowaniach do konkursu pomagały Panie Helena Cieśluk i Bogumiła Żochowska.
Damian Grzywacz został też finalistą wojewódzkiego konkursu z matematyki. Do udziału w konkursie przygotowała ucznia p.Aneta Krakowska.
Laureatom, finalistce oraz opiekunom serdecznie gratulujemy.

Apel podsumowujący I płórocze roku szkolnego 2015/2016


19 lutego 2016r. w naszej szkole odbył się apel podsumowujący sukcesy uczniów klas IV-VI w pierwszym półroczu. Dyrektor szkoły p. Dorota Szczawińska oraz przedstawiciel Rady Rodziców
p. Tomasz Kłoczko nagrodzili uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauczaniu i wzorowe lub bardzo dobre oceny z zachowania.


4b
Wołyniec Julia 5,27
Cwingelberg Maja 5,18
Dziatkowska Aleksandra 4,82


4c
Kłoczko Lena 5,64
Popowska Olga 5,27
Wujek Wiktoria 5,00
Żakowicz Maja 5,45
Jarocki Jakub 4,91
Kotliński Michał 4,91
Przekop Paulina 4,82
Rogińska Laura 4,82


4d
Jakub Masiejczyk 5,00


5b
Urbanowicz`Agnieszka5,10
Kraszewska Amelia 5,0
Sulima Amelia 4,82


6a
Korenkiewicz Weronika 4,82


6b
Grzywacz  Damian 5,36


6c
Rogińska Aniela 5,18
Stolarska Sandra 5,18
Zambrowska Monika 5,09
Kukuć Dominika 5,0
Pajewska Izabela 5,0

Spotkanie było również doskonałą okazją do podsumowania „Dnia Bezpiecznego Internetu”.
W ramach realizowanego projektu klasy IV-VI uczestniczyły w koncercie pt.: „Cyber- kłamstwa”. Uczniowie wzięli udział
w konkursie plastycznym i literackim.
Klasa IV d przygotowała apel, pt.: „Cyber- uzależnienia”

Koordynatorem akcji była p.Edyta Ezeama.

Sportowy styczeń

Ostatni tydzień przed feriami zimowymi był bardzo pracowity dla „sportowców” z naszej szkoły. 20 stycznia odbyły się Mistrzostwa Miasta w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt Klas 4,
w których to uczennice naszej szkoły: Zalewska Julia, Barszcz Klaudia, Wasilewska Maja, Ankudowicz Aleksandra, Zajkowska Maria, Wołyniec Julia zajęły VI miejsce.
Następnego dnia, czyli 21 stycznia do zmagań w tej samej konkurencji przystąpili chłopcy. Po rozegraniu wielu wyrównanych meczy, uzyskaniu przez wiele drużyn podobnej liczby punktów, chłopcy w składzie: Patryk Choma, Bartosz Jurski, Filip Kuryło, Szymon Dryżba i Jakub Wyszyński zajęli ostatecznie V miejsce.
Ostatniego dnia przed feriami, w piątek 22 stycznia odbyły się II Mistrzostwa Powiatu Ełckiego Szkół Podstawowych na Ergometrze Wioślarskim. Zawodnicy rywalizowali
w czteroosobowych drużynach, w których każdy miał do pokonania dystans 500 metrów. Drużyna dziewcząt w składzie: Wienikajtis Wiktoria, Chorążyczewska Julia, Pajewska Izabela, Olchanowska Wiktoria, Jurska Kamila – rez., zdobyła drużynowo II miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Bobrowski Mateusz, Lubecki Adrian, Przekopski Przemysław, Słowikowski Tomasz, Iwanowski Maciej –rez. zakończyła zmagania na IV miejscu. Organizatorzy zawodów nagradzali również zawodników
z najlepszymi rezultatami zawodów. Wśród nich nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Wiktoria Wienikajtis zajęła indywidualnie III miejsce w kategorii dziewcząt z czasem 2:08.04, Przemek Przekopski w kategorii chłopców był II z czasem 1:52,5.
Dziewczęta                                                                 Chłopcy
1.    SP4            – 8:27,7                                    1. SP3             – 7:37,0
2.    SP2             – 8:41,7                                   2. SP4             – 7:59,1
3.    SP Woszczele    – 8:50,0                            3. SP9             – 8:00,2
4.    SP3             – 9:09,1                                   4. SP2             - 8:04,2
 5.            SP9             – 9:42,9                           5. SP Woszczele         – 9:27,3

KONKURSY 2015/2016 I PÓŁROCZE -KLASY IV-VI

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciel przygotowujący

Konkursy szkolne

Konkurs pięknego czytania  klas czwartych 


I miejsce: Olga Popowska  IVc,

Patrycja Truszkowska IVc
II miejsce: Aleksandra Dziatkowska Vb
,
Maja Żakowicz IVc
III miejsce: Kacper Kiszycki IVa

Lidia Mieczkowska, Ewa Kukuć

Konkurs pięknego czytania  klas piątych

I miejsce Daria Zaniewska kl. Vd

Imiejsce Emilia Cimochowska kl. Va

III miejsce Julia Dracewicz  kl. Vd
Amelia Kraszewska  kl. Vb   IIIm..


Honorata Sadowska

Anna Śniosek

Konkurs pięknego czytania  klas szóstych

I miejsce  Weronika Koronkiewicz kl. VI a

II miejsce Kamila Jurska kl.VI a

Elżbieta Adeszko, Wiesława Koniecka

Konkurs ortograficzny  klas  szóstych

II miejsce - Dominika  Kukuć kl. VIc

III miejsce-Marysia  Kowalewicz    kl. VId

Wiesława Koniecka

Szkolny konkurs dla uczniów klas 4-6 na hasło promujące czytelnictwo „Dlaczego warto czytać?

III miejsce Karina Zaręba 4c i Szymon Grochowski 6d

Honorata Sadowska

Anna Śniosek

Szkolny konkurs matematyczny „Liga Mistrzów” – I etap

Kategoria klas IV:

1. Lena Kłoczko – klasa IV c

2. Julia Wołyniec – klasa IV b

3. Maja Żakowicz – klasa IV c

Kategoria klas V:

1. Agnieszka Urbanowicz – klasa V b

2. Piętko Oliwier – klasa V b

Sierota Kacper – klasa V b

3. Kopiczko Jakub – klasa V b

Nauczyciele matematyki

Szkolny konkurs matematyczny „Liga Mistrzów” – II etap

Kategoria klas IV:

I miejsce – Lena Kłoczko kl.IVc

II miejsce – Maja Żakowicz kl. IVc

III miejsce- Robert Rakowski kl. IVc

Kategoria klas V:

I miejsce – Agnieszka Urbanowicz  kl. Vb

II miejsce – Oliwier Piętko kl. Vb

II miejsce-Kacper Sierota kl.Vb

III miejsce – Jakub Gkliniecki kl. Vd

Elżbieta Kłoczko, Edyta Zembrowska

Konkursy międzyszkolne

III edycja Międzyszkolnego konkursu piosenki bożonarodzeniowej w jęz. angielskim -

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 5 w Ełku

Udział

Katarzyna Brudnicka

Konkurs plastyczny

 „W dzień i w nocy bez przemocy” -organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku

I miejsce – Agnieszka Urbanowicz kl.Vb

II miejsce- Monika Zambrowska VIc

III miejsce – Kacper Grochowski kl.IVc

Wyróżnienia:

Katarzyna Zubrzycka kl. VIc

Kacper Wyrzykowski kl. IVc

Klaudia Mazalewska kl. Va

Beata Marchel

Mistrzostw Miasta Szkół Podstawowych:  „Trójki” siatkarskie chłopców”,

Mini Piłce Koszykowej

II miejsce chłopców

III miejsce dziewcząt

Janusz Lisowski

Paweł Żabiński

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bajkowy zawrót głowy” -organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ełku

II miejsce – Maja Żakowicz  kl.4c

wyróżnienie: Nina Paszkowska kl. 4c

Beata Marchel

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Jesienne spotkanie z poezją Karola Wojtyły i o Janie Pawle II”- organizowany przez  Szkołę Podstawowa nr 5 w Ełku

I miejsce -Laura Rogińska- kl. IVc , Maja Żakowicz- kl. IVc - Im, Wiktoria Rosińska- kl. VIc-  Im

Hanna Tyszkiewicz

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie malowane kolędą”- organizowany przez  Szkołę Podstawowa nr 2 w Ełku

II miejsce-Jakub Jarocki —kl. IVc
III miejsce - Karina Zaręba- kl. IVc

Hanna Tyszkiewicz

Konkursy powiatowe

Konkurs Literacki pt.: „Psia KUPA do kosza”  organizowany przez Urząd Miasta w Ełku

I miejsce - Aniela Rogińska z kl. VIc i Marysia Kowalewicz z kl. VId

Wyróżnienia-Monika Zembrowska z kl. VIc i Laura Rogińska  kl. IVc.

Lidia Mieczkowska, Honorata Sadowska.

 Konkurs  plastycznym pt. „Jak wygląda cukrzyca?”  organizator Ełckie Stowarzyszenie Diabetyków,

III miejsce- Maja Żakowicz kl. IVc

III miejsce- Olga Popowska kl.IVc

Wyróżnienia otrzymali:

Gabrysia Nowik, Paulina Przekop, Robert Rakowski, Natalia Orzechowska, Nina Paszkowska, Wiktoria Wujek, Oliwia Kukowska.

Beata Marchel

Powiatowy Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

II miejsce Zespołu „Dwójeczki”

Ewa Kuć

Konkursy wojewódzkie

Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w ramach ogólnopolskiego programu "Lekkoatletyka dla Każdego"

 60m dziewcząt 2004
1 miejsce 9,56s Chmielewska Aleksandra
rzut piłeczką dziewcząt 2003
    2miejsce 35,60s Zdanewicz Paulina
rzut piłeczką dziewcząt 2004
    2miejsce 30,60s Kraszewska Amelia
    3miejsce 28,80s Chmielewska Aleksandra
1000m chłopców 2004
    2 miejsce 3:49,97s Gudan Krzysztof

Nauczyciele w-f

Konkursy ogólnopolskie

XIX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

W kategorii  do 7 lat

I miejsce i super puchar zdobyli Nocola Majder i Daniel Doroba
W kategorii 10-11 lat kl. H

 I miejsce i super puchar zdobyli Michał Dziedzic i Adrianna Jamińska
W kategorii 10-11 lat kl. G -I miejsce i super puchar zajęli Kacper Eustachewicz i Pola Kopiczko
-W kategorii 12-13 lat kl. G

-I miejsce i super puchar zajęli Jakub Chudziński Katarzyna Zubrzycka
II miejsce zajęli Mateusz Mścichowski Paulina Zdanewicz
III miejsce zajęli Oskar Miłosek Agata Kalinowska

Jarosław Przekop

XXXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o ,,Złotą Podwiązkę"

W kategorii 12-13 lat kl. G
III miejsce zajęli : Mateusz Mścichowski- Paulina Zdanewicz
Miejsca finałowe zajęli: 
IV miejsce zajęli : Oskar Zapolski- Aniela Rogińska 
Mateusz Żukowski-Monika Zambrowska
V miejsce zajęli : Oskar Miłosek - Agata Kalinowska 
VI miejsce zajęli : Tomasz Słowikowski- Sandra Stolarska 

Jarosław Przekop

X Ogólnopolski Konkurs Literacki „Z Janem Pawłem II na każdy dzień” – organizowany prez Instytut Jana Pawła II  w Warszawie

II miejsce- Laura Rogińska-  kl. IVc , Aniela Rogińska- kl. VIc

III miejsce - Maja Żakowicz –kl. IVc ,

Hanna Tyszkiewicz

 

KONKURSY 2015/2016 I półrocze Klasy I – III

KONKURSY 2015/2016

I półrocze

Klasy I – III

Świetlica szkolna

OGÓLNOPOLSKIE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Ogólnopolski Konkurs Poetycko – Plastyczny „Życie wiecznych wędrowców”

Org. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2
w Elblągu

II m.

Roksana Roelle 2 a

J. Kończyk

XIX Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego                     o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

Org. Klub Taneczny Promenada Augustów, SM w Augustowie

Super Puchar i I m.

W kategorii 7 - latków

Nikola Majder 2 g

Daniel Doroba 2 g

II m.

Wiktoria Borawska 2 d

Piotr Kulenko 2 d

Hanna Staszkun 2 d

Jakub Żukowski 2 d

Lena Wałejko 2 d

Jakub Popowski 2 d

Kamila Rynkowska 2 d

Tomasz Chajewski 2 d

Gosia Mazalewska 2 d

Wojciech Lemański 2 d

Urszula Niedźwiecka 2 d

Oskar Szczepański 2 d

J. Przekop

XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i IX Dziecięca Gala Taneczna o Puchar marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta miasta Łomża

Org. Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Klub Tańca Towarzyskiego AKAT
Publiczne Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy

Super Puchar i I m.

Maja Rymarowicz 2 g

Adam Kukowski 2 g

I m.

Wiktoria Nalewajko 2 g

Błażej Sepko 2 b

I m.

Nikola Majder 2 g

Daniel Doroba 2 g

II m.

Kamila Rynkowska 2 d

Tomasz Chajewski 2 d

Hanna Staszkun 2 d

Jakub Żukowski 2 d

Wiktoria Borawska 2 d

Piotr Kulenko 2 d

Wiktoria Krajewska 2 d

Marcin Niedźwiecki 2 d

Ula Niedźwiecka 2 d

Oskar Szczepański 2 d

Małgorzata Mozalewska 2 d

Wojciech Lemański 2 d

Lena Wałejko 2 d

Jakub Popowski 2 d

J. Przekop

 


POWIATOWE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Powiatowy Konkurs
Recytatorsko – Wokalny
„Jan Paweł II Patron Rodziny”

Org. ECK, Szkoła Artystyczna

I m.

Julita Garkicka 0 a

Dominika Wocial 3 b

III m.

Lena Żakowicz I d

Antonina Łoszczyk 2 b

H. Tyszkiewicz

VIII Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Org. ECK, Szkoła Artystyczna

I m.

Julita Garlicka – 0 a

II m.

Julia Ampuła – 2 b

I m.

Amelia Wąsowicz – 3 b

Dominika Wocial – 3 b

Blanka Wołotkiewicz –
3 b

Olga Przybyłek – 3 b

Robert Franczuk – 3 b

H. Tyszkiewicz                   D. Romanowska

H. Tyszkiewicz  
A. Dremo                

E. Romanowicz

Konkurs plastyczny „Bombkowy recykling”

Org. CEE w Ełku

Wyróżnienie:

Aleksander Żabiński -
2 f

                                           D. Płońska

Powiatowy konkurs kolęd
i pastorałek

Org. MODN Ełk

II m.

Michalina Rogińska -
2 b

Oskar Litwinko - 2 b

Wyróżnienie:

Wiktoria Borawska –
2 d

H. Tyszkiewicz

H. Tyszkiewicz

J. Sidorek

 

MIEJSKIE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Miejski konkurs „Bajkowy zawrót głowy – bohaterowie polskiej bajki”

Org. Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku

Dyplomy za udział:

Julia Zyskowska 2 c

Dominika Nieckowska 3 c

Nikolina Michalska 3 c

Jakub Hryniewiecki
3 c

D. Brzoznowska

K. Zajkowska

Miejski konkurs plastyczny
z cyklu „Mikołajkowe obrazki” – Moje spotkanie z Mikołajem

Org. ECK

Wyróżnienia:

Oliwia Domagalska
2 d

Maja Danielewska 1 a

Marlena Maciora 1 c

Jakub Starosta 1 c

Igor Sinocha 1 c

Sandra Kowalska 3 c

J. Sidorek

L. Łubian – Podgórna

M. Brzozowska

K. Zajkowska

Miejski konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej „W krainie zimowej baśni H. CH. Andersena”

Org. Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Ełku

Laureatka:

Maja Danielewska 1 a

L. Łubian – Podgórna

 


MIĘDZYSZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni”

Org. SP 9 Ełk

III m.

Ada Jaszczurowska 3 b

III m.                                      Oliwia Gimier 2 b

Wyróżnienie:                       Alina Rapowa 3 b

A.Pillar – Lisowska

W. Rogowski

                                                    

A.Pillar – Lisowska

                                  

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Dary jesieni”

Org. SP 5 Ełk

II m.                                   Oliwia Gimier 2 b

Wyróżnienie:                         Maja Moczydłowska 1 e                  

                                      W. Rogowski                              

A.Lisowska – Pillar

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji
M. Konopnickiej

Org. SP 5 Ełk

II m.

Dominika Niecikowska 3 c

III m.
Sandra Kowalewska
3 c

K. Zajkowska

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Życie w wodach jezior, mórz i oceanów”

Org. SP 5 w Ełku

Kategoria klas III

I m.

Aleksandra Laskowska 3 b

Kategoria klas II

I m.

Wiktoria Nalewajko 2 g

Wyróżnienie:

Wiktoria Protasiewicz
1 d

Maja Pajer 2 g

E. Romanowicz

A. Markuszewska

E. Naruszewicz

A. Markuszewska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pocztówka
z Londynu”

Org. SP 7 Ełk

I m.

Katarzyna Szymańska 3 b

II m.

Wiktoria Niecikowska
3 a

III m.

Kinga Sierzputowska

3 b

I. Kacperska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie Malowane Kolędą”

Org. H. Tyszkiewicz

I m.

Wiktoria Nalewajko 2 g

Klaudia Czuper 3 b

II m.

Martyna Masiewicz 1 d

Oliwia Gimier 2 b

III m.

Wiktoria Zdankowska
1 f

William Richard 3 e

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

                                                                                        

SZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Nauczyciele przygotowujący

IX edycja Szkolnej Ligi Mistrzów w dziedzinie matematyki i ortografii
w kategorii klas II i III

W ramach Szkolnej Ligi Mistrzów odbyło się
5 konkursów

Mistrzowie matematyki
i ortografii zostaną wyłonieni na koniec roku szkolnego

Nauczyciele przygotowujący poszczególne etapy:

Matematyka kl. 2:

E. Żarska

K. Zajkowska

E. Samsel

Matematyka kl. 3:

J. Sidorek

D. Brzoznowska

D. Płońska

Ortografia kl. 2:

E. Romanowicz

A. Trochimko

Ortografia kl. 3:

H. Szyszło

A. Markuszewska

J. Kończyk

Szkolny Konkurs Plastyczny „Pocztówka z wakacji”

Org. Wychowawcy świetlicy

Laureaci:

Kategoria klas I:

Lena Wąsowicz 1 b

Kategoria klas II:

Michalina Rogińska 2 b

Kategoria klas III:

Wiktoria Nicowska 3 c

Wyróżnienia:

Nikolina Komosa 3 c

Nikolina Michalska 3 c

Julia Drężek 3 b

A. Pillar – Lisowska

M. Wielgat

K. Zajkowska

K. Zajkowska

A. Pillar – Lisowska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Portret Nauczyciela”

Org. Wychowawcy świetlicy

Laureaci:

Nikola Komosa 3 c

Sandra Kowalewska 3 c

Oliwia Łobacz 2 c

Julia Zyskowska 2 c

Ola Laskowska 3 b

K. Zajkowska

D. Brzoznowska

A. Pillar – Lisowska

Szkolny konkurs literacki „Życzliwe strofy – zatrzymaj się kolego i napisz coś miłego”

Org. H. Tyszkiewicz
       K. Ziarko

I m.

Klaudia Czuper 3 b

II m.

Wiktoria Nalewajko 2 g

III m.

Wiliam Richard Emeka 3 e

Wyróżnienia:

Bartosz Szmydt 2 f

Mateusz Ochman 2 a

H. Tyszkiewicz

K. Ziarko

D. Płońska

K. Ziarko

Szkolny konkurs plastyczny „Order życzliwości”

Org. H. Tyszkiewicz
       K. Ziarko

I m

Wiktoria Nalewajko 2 g

II m.

Magdalena Grajewska 3 a

III m.

Laura Wiśniewska 2 f

Wyróżnienia:

Nikola Myszczyńska 2 e

Kamila Myszczyńska 2 a

Aleksander Żabiński 2 f

H. Tyszkiewicz

D. Płońska

K. Ziarko

D. Płońska

Konkurs plastyczny

„Historia naszego miasta”

I użytkowanie tablicy „Za co lubię swoje podwórko”

Org. Nieformalna Grupa

       „Podwórko

I m.

Marta Pach 3 b

II m.

Miłosz Wojcieszek 3 c

III m.

Przemysław Szypulewski 2 b

Wyróżnienia:

Kinga Sierzputowska 3 b

Klaudia Czuper 3 b

Maja Rafałowska 3 e

Michał Dzierżanowski 3 e

E. Romanowicz

K. Zajkowska

A. Dremo

E. Romanowicz

A. Trochimko

Szkolny konkurs recytatorski „Brzechwa dzieciom”

Org. W. Rogowski,
       M. Wielgat,

       K. Zajkowska,

       A. Lisowska - Pillar

Laureaci:

Lena Wąsowicz 1 b

Oskar Litwinko 2 b

Hanna Staszkun 2 d

Nikola Myszczyńska 2 e

Katarzyna Nagolska 2 e

Wiktoria Nalewajko 2 g

Klaudia Czuper 3 b

Paulina Wołotkiewicz 3 b

Monika Snopko 3 c

Wyróżnienie:

Adrian Urbanowicz 3 c

K. Karaś

A. Dremo

J. Sidorek

H. Szyszło

A. Markuszewska

E. Romanowicz

K. Zajkowska

Szkolny konkurs plastyczny „Jesienne pejzaże”

Org. A. Trochimko,

       J. Kończyk

Laureaci:

Oliwia Czerwińska 1 b

Jakub Supiński 1 b

Zuzanna Hryniewicka 1 b

Dominika Pokorska 2 c

Aleksandra Hanc 2 e

Maja Niedźwiecka 2 e

Katarzyna Nagolska 2 e

Zofia Sobuń 2 e

Wiktoria Nalewajko 2 g

Wiliam Richard 3 e

K. Karaś

D. Brzoznowska

H. Szyszło

A. Markuszewska

A. Trochimko

Konkurs plastyczno – językowy z języka angielskiego „A letter to Santa Claus”

Org. I. Kacperska

I m.

Kinga Sierzputowska 3 b

II m.

Klaudia Czuper 3 b

Natalia Pryszczepko 3 b

Szymon Wasilewski 3 a

Roksana Janowicz 3 a

III m.

Amelia Podgórska 3 b

Wiktoria Orłowska 3 a

Wojciech Sieńkowski 3 b

William Richard 3 e

I. Kacperska

Konkurs plastyczno – językowy z języka angielskiego „Makieta budowli pochodzącej
z Londynu”

Org. M. Klimko,

       E. Naruszewicz

I m.

Julia Kulik 1 d

Wiktoria Nalewajko 2 g

II m.

Krystian Żbikowski 2 e

Natalia Remiszewska 1 d

E. Naruszewicz

M. Klimko

KONKURSY 2014/2015

I półrocze

Klasy I – III

Oddziały przedszkolne

Świetlica szkolna

POWIATOWE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

VII Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Org. Ełckie Centrum Kultury, Szkoła Artystyczna

II m.

Amelia Wąsowicz 2 b

Dominika Wocial 2 b

Blanka Wołotkiewicz 2 b

E. Romanowicz

Konkurs Plastyczny „Jesienne barwy”

Org. Centrum Edukacji Ekologicznej

Wyróżnienia:

Przemysław Szypulewski 1 b

Oskar Kowalski 1 b

Michalina Rogińska
1 b

Lena Kłoczko 3 c

Alicja Zanio 1 c

Oskar Sobolewski 1 c

 

N.

 Dremo

 

 

 

A. Frąckiewicz

D. Brzoznowska

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”

Org. MODN w Ełku

I m.

Dominika Wocial 2 b

III m.

Amelia Ampuła 1 b

Laura Rogińska 3 c

Maja Żakowicz 3 c

Wyróżnienia:

Dominika Wocial 2 b

Amelia Wąsowicz 2 b

Blanka Wołotkiewicz 2 b

H. Tyszkiewicz

 

 

 

 

 

 

H. Tyszkiewicz

E. Romanowicz

MIEJSKIE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

Miejski Konkurs Plastyczny „Walka z cukrzycą”

Org. Ełckie Stowarzyszenie Diabetykóów

II m.

Laura Rogińska 3 c

III m.

Lena Kłoczko 3 c

Wyróżnienie:

Laura Żywulska 3 c

Anna Frąckiewicz

Miejski Konkurs recytatorski „Wiersze Brzechwy, Tuwima, Konopnickiej”

Org. SP 5 Ełk

III m.

Laura Rogińska 3 c

Nikola Michalska 2 c

Jakub Szymalak 2 c

Wyróżnienie:

Maja Żakowicz 3 c

Anna Frąckiewicz

Katarzyna Zajkowska

Anna Frąckiewicz

Miejski Konkurs Plastyczny z cyklu „Mikołajkowe Obrazki” – „Zaprzęg Świętego Mikołaja”

Org. Ełckie Centrum Kultury

Laureaci:

Oliwia Domagalska
1 d

Wiktoria Karpowicz
1 d

Hanna Staszkun 1 d

Patrycja Pęczek 1 f

Bartosz Szmydt 1 f

Szymon Leszczyński 1f

Aleksander Żabiński 1 f

Joanna Ignatiuk 3 c

Jakub Masiejczyk 3 c

Laura Roginska 3 c

Nina Paszkowska 3 c

Aleksandra Dziadkowska 3 c

Jolanta Sidorek

 

 

 

Aneta Janowicz

 

 

 

 

Anna Frąckiewicz

Miejski Konkurs Plastyczny „Choinki w różnych odsłonach”

Org. Miejska Biblioteka Publiczna

Laureatka

Aleksandra Dziadkowska 3 c

Anna Frąckiewicz

MIĘDZYSZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni”

Org. SP 9 Ełk

I m.

Julia Drężek 2 b

Anna Kratiuk 2 a

II m.

Maja Wejs 1 a

Teresa Zysko

Witold Rogowski

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Prawa dziecka – ilustrowane przez dzieci”

Org. SP 5 Ełk

I m.

Maja Żakowicz 3 c

Wiktoria Nalewajko
1 g

Wyróżnienia:

Weronika Pieśnikowska 2 a

Wiktoria Sinocha 2 a

Hanna Tyszkiewicz

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie malowane kolędą”

Org. Hanna Tyszkiewicz

I m.

Wiktoria Nalewajko
1 g

Lena Kłoczko 3 c

Klaudia Czuper 1 b

II m.

Maja Żakowicz 3 c

III m.

Michalina Rogińska
1 b

Gabriela Wysocka 2 b

Nina Paszkowska 3 c

Wyróżnienia:

Victoria Samsonowicz 1 b

Hanna Tyszkiewicz

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Przyrodniczy „Ptaki Polski”

Org. SP 5 Ełk

II m.

Wiktoria Protasiewicz 0 d

Dorota Płońska

SZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

Konkurs plastyczny
„Portret nauczyciela”

Org.

 

Wychowawcy świetlicy szkolnej

 

Im.

Oskar Sobolewski – 1 c

II m.

Alicja Zanio – 1 c

Nikola Michalska – 3 c

III m.

 

Dominika Niecikowska – 3 c

 

Dorota Brzoznowska

 

Anna Frąckiewicz

 

 

 

Konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki”

 

Org. Dorota Płońska

 

I m.

Julia Kulik 0 d

II m.

Zuzanna Jabłońska 0 b

III m.

Nikolina Sawicka 0 d

Wyróżnienia:

Dominika Kobeszko 0 c

Wiktoria Protasiewicz 0 d

Julia Zanio 0 d

Sylwia Mieczkowska 0 d

 

Mateusz Rempter 0 d

 

Dorota Płońska

Joanna Zielińska

Dorota Płońska

Dorota Romanowska

 

Dorota Płońska

 

Konkurs plastyczny pt. „Znam swoje prawa”

 

Org. Agnieszka Moskwa, Dorota Płońska, Aneta Janowicz, Teresa Zysko

 

I m.

Wiktoria Karpowicz kl. 1d

II m.

Alicja Zanio kl. 1c

III m.

Julia Zyskowska kl. 1c

 

Jolanta Sidorek

 

Dorota Brzoznowska

 

Konkurs literacki pt. „Rymowanki wymyślamy – prawa dziecka wszyscy znamy”

 

Org. Agnieszka Moskwa, Dorota Płońska, Aneta Janowicz, Teresa Zysko

 

Wyróżnienia otrzymali:

Laura Rogińska kl. 3c

Jakub Jarocki kl. 3c

 

 

Anna Frąckiewicz

 

Konkurs Plastyczny „ Jesienne pejzaże”

 

Org. Justyna Kończyk, Anna Trochimko, Maria Seniuta

 

I m.

Lena Kłoczko 3 c

Paulina Przekop 3 d

Bartosz Jurski 3 d

II m.

Bartosz Sidor 2 e

Martyna Michalska 1 a

Wiktoria Wojtaś 2 c

III m.

Wiktoria Słupińska 1 a

Wiktoria Kossakowska
2 a

Laura Rogińska 3 c

Wyróżnienia

Olga Popowska 3 d

Kacper Wyrzykowski 3c

Maja Żakowicz 3 c

Julia Zyskowska 1 c

 

Anna Frąckiewicz

Karolina Karaś

 

 

Anna Trochimko

Justyna Kończyk

Katarzyna Zajkowska

 

Justyna Kończyk

Ewa Samsel

Anna Frąckiewicz

 

Karolina Karaś

Anna Frąckiewicz

Anna Frąckiewicz

Dorota Brzoznowska

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wierszyki łamiące języki” Małgorzaty Strzałkowskiej

 

Org. Teresa Zysko, Marzanna Wielgat, Witold Rogowski, Alina Zabłocka, Edyta Cwingelberg

 

Kategoria I – klasy I

I m.

Nikola Myszczyńska 1e

II m.

Ernest Dobrochowski 1 f

III m.

Oliwia Domagalska 1 d

Wyróżnienie

Wiktoria Borawska 1 d

Kategoria II – klasy II

I m.

Sandra Kowalewska 2 c

II m.

Nikola Komosa 2 c

III m.

Monika Snopko. 2 c

Wyróżnienie

 

Wiktoria Niecikowska 2 a

 

 

Hanna Szyszło

Aneta Janowicz

Jolanta Sidorek

Jolanta Sidorek

 

 

Katarzyna Zajkowska

 

 

 

 

Ewa Samsel

 

Konkurs języka angielskiego

„A letter to Santa Claus”
(„List do Świętego Mikołaja”

Org. Iwona Kacperska

 

 

 

I m.

Olga Popowska 3 d

Nikolina Zawistowska 3 a

Julia Wołyniec 3 a

II m.

Filip Kuryło 3 b

Maja Żakowicz 3 c

Gabrysia Nowik 3 b

III m.

 

Oliwia Kukowska 3 c

 

Iwona Kacperska

 

Małgorzata Dziuba

 



 KONKURSY 2014/2015

II półrocze

Klasy I – III

Oddziały przedszkolne

Świetlica szkolna

OGÓLNOPOLSKIE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

Konkurs Małych Przedsiębiorców

„Przedsiębiorczość widziana oczami dziecka” – edycja 2015 dla uczniów klas drugich szkół podstawowych uczestniczących w realizacji projektu „Szkoły Kreatywnych Umysłów”

Org. Grupa Edukacyjna S.A. z siedzibą w Kielcach

Klasa 2 b – zwycięzca konkursu – zdobycie tytułu „Mali Przedsiębiorcy”

Elżbieta Romanowicz

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Z kim wiosna przyleciała?”

Org. Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, Ełckie Stowarzyszenie Ekologiczne

Wyróżnienia: Laura Rogińska 3 c Maja Cwingelberg 3 c

Anna Frąckiewicz

POWIATOWE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

Dziecięcy Konkurs Recytatorski „Przez Różową szybkę” – Sztuka Mówienia Wierszem i Prozą

Org. ECK, Szkoła Artystyczna

I m.

Maja Żakowicz 3 c

Anna Frąckiewicz

Konkurs Plastyczny „Dbam
o swoje bezpieczeństwo” – etap powiatowy

Org. Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Marlena Bolesta 1 a

Adrianna Jaszczurowska 2 b

Justyna Kończyk

Edyta Cwingelberg

Konkurs Plastyczny „Wiosenna łąka” (powiat ełcki i olecki)

Org. MODN Ełk

Kategoria – prace przestrzenne – szkoły podstawowe II m. Lena Kłoczko 3 c

Kategoria – prace płaskie – szkoły podstawowe wyróżnienie – Wiktoria Nalewajko
1 g

 

Anna Frąckiewicz

 

Anna Markuszewska

DIECEZJALNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

XVII Diecezjalny Konkurs „Jan Paweł II – Święty Naszych Czasów”

Org. SP 2 Ełk, Parafia Katedralna św. Wojciecha Biskupa
i Męczennika w Ełku

Konkurs plastyczny

Klasy 0 – I

I m. Maja Ruszczyk 1 b

II m. Aleksandra Grygo 1 e Przemysław Szypulewski 1 b

III m. Wiktoria Supińska 1 a Oliwia Gimier I b

Klasy II – III

II m. Wiktoria Nicowska 2 c

III m. Maja Cwingelberg 3 c Nikola Sinocha 3 b

Wyróżnienia: Weronika Pieśnikowska 2 a Martyna Pietruczuk 2 d

Konkurs literacki

Klasy II – III

I m. Klaudia Czuper 2 b Lena Kłoczko 3 c

II m. Wojciech Sieńkowski 2 b

Konkurs muzyczny

Klasy 0 – I

I m. Antonina Łoszczyk 1 b

II m. Julia Ampuła 1 b

III m. Michalina Rogińska 1 b

Klasy II – III

II m. Dominika Wocial 2 b

Wyróżnienia: Blanka Wołotkiewicz 2 b Amelia Wąsowicz 2 b Marysia Kalinowska 2 b

Konkurs recytatorski

Klasy 0 – I

I m. Wiktoria Nalewajko 1 g

II m. Oskar Litwinko 1 b

III m. Wiktoria Borawska
1 d

Wyróżnienie: Oliwia Domagalska 1 d

Klasy II – III

I m. Maja Żakowicz 3 c

II m. Klaudia Czuper 2 b

III m. Laura Rogińska 3 c

Hanna Tyszkiewicz Katarzyna Ziarko

MIEJSKIE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

II Rzut Ełckiej Ligi Judo
w Sezonie 2015 r.

Org. MKS Żak Ełk

III m.

Maksymilian Laskowski 1 f

MKS Żak Ełk

IV Rzut Ełckiej Ligi Judo
w Sezonie 2015 r.

Org. MKS Żak Ełk

I m. Krystian Bernatowicz 2 d

MKS Żak Ełk

XII Miejski Konkurs Matematyczny kl. I – III

MAŁY CYBERMATEMATYK 2015

Org. Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku

I m. Lena Paulina Kłoczko 3 c

Anna Frąckiewicz

MIĘDZYSZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny w formie komiksu dla klas 0 – 3 pt. „Potrafię zadbać o swoje bezpieczeństwo”

Org. SP 9 Ełk

Wyróżnienie

Kacper Wyrzykowski 3 c

 

Anna Frąckiewicz

XI Międzyszkolny Turniej SKO klas II – III SP

Org. Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach

II m.

Natalia Orzechowska 3 b

Gabriela Nowik 3 b

Wiktoria Wujek 3 b

Barbara Matczak

Maria Seniuta

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Rodzinnie – zdrowo i sportowo”

Org. SP 5 Ełk

I m. Agnieszka Urbanowicz 4 b II m. Lena Kłoczko 3 c III m. Kacper Sierota 4 b

Wyróżnienia: Aleksandra Dziatkowska 3 c Wiktoria Rosińska 5 c Lidia Dolińska 4 b

Beata Marchel

Anna Frąckiewicz

Beata Marchel

 

 

Anna Frąckiewicz

 

Hanna Tyszkiewicz

Beata Marchel

Konkurs Plastyczny „Kartka Wielkanocna”

Org. Miejskie przedszkole „Mali Odkrywcy” w Ełku

II m.

Olga Szelążek 0 a

 

Anna Otto

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

Org. SP2 Ełk, Oxford University Press

I m. Julia Wołyniec 3 a

III m. Olga Popowska 3 d

Iwona Kacperska

 

Małgorzata Dziuba

Konkurs na piękne czytanie i ciekawą interpretację wierszy lub fragmentów książek, których bohaterką jest Zosia pt. „Zosia, Zofia, Zosieńka – Zośkowe czytanie” dla uczniów klas II – III szkół podstawowych

Org. Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej w Ełku

III m. Dominik Guzewicz 3 a

Lilianna Łubian - Podgórna

SZKOLNE

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

N-le przygotowujący

„O złotą gwiazdkę zimy”

Org. A. Trochimko, L. Łubian - Podgórna

I m. Hania Staszkun 1 d

II m.

Maja Pajer 1 g

III m.

Zofia Sobuń 1 e

Wyróżnienia

Klaudia Czuper 2 b

Maria Kalinowska 2 b

Natalia Pryszczepko
2 b

Sandra Brzezińska
2 b

Marta Pach 2 b

Julia Wołyniec 3 a

Maja Nikonowicz 2 d

Gabryś Tesluk 2 d

Kacper Grzynkowski

2 d

Wiktoria Nalewajko
1 g

 

Jolanta Sidorek

Anna Markuszewska

Hanna Szyszło

Elżbieta Romanowicz

 

 

L. Łubian – Podgórna

Elżbieta Żarska

Anna Markuszewska

„Litery znam, czytam sam” – konkurs czytelniczy dla uczniów klas pierwszych

Org. D. Brzoznowska,
A. Janowicz

I m.

Krystian Żbikowski 1 e

Victoria Samsonowicz 1 b

II m.

Gabryś Romanowski 1 g

III m.

Julita Pacholska1 c

Hanna Szyszło

Agata Dremo

 

Anna Markuszewska

Dorota Brzoznowska

Konkurs recytatorski „Polscy poeci dzieciom”

Org. D. Płońska

I m.

Weronika Nicowska
0 c

II m.

Julia Kulik 0 d

III m.

Paweł Wiśniewski 0 c

Dorota Romanowska

Dorota Płońska

Dorota Romanowska

Konkurs „Mistrz Kaligrafii”

Org. A. Markuszewska,
D. Brzoznowska, J. Kończyk

I m.

Wiktoria Nalewajko
1 g

II m. Natalia Kopeć
1 a

Róża Maliszewska
1 d

Anna Markuszewska

Justyna Kończyk

Jolanta Sidorek

Konkurs Plastyczny „Dbam
o swoje bezpieczeństwo” – etap szkolny

Org. J. Kończyk, E. Cwingelberg

Klasy I

Marlena Bolesta 1 a Filip Stachurzewski 1 a

Maja Wejs 1 a

Julia Zyskowska 1 c Oskar Sobolewski 1 c

Klasy II

Adrianna Jaszczurowska 2 b Marta Pach 2 b Daria Polkowska 2 c

Julia Drężek 2 b Aleksandra Laskowska 2 d

Justyna Kończyk

 

Edyta Cwingelberg

Dorota Brzoznowska

 

Edyta Cwingelberg

 

Marzenna Wielgat

Konkurs Plastyczny dla klas
I – III „Mazurska wiosna”

Org. Anna Frąckiewicz

I m. Wiktoria Nalewajko 1 g Adrianna Jaszczurowska 2 b

II m. Lena Kłoczko 3 c Maja Cwingelberg 3 c

III m. Nikolina Michalska 2 c Wiktoria Nicowska 2 c

9 wyróżnień

Anna Markuszewska Elżbieta Romanowicz

Anna Frąckiewicz

 

Katarzyna Zajkowska

Konkurs Języka Angielskiego Klas Drugich

Org. Iwona Kacperska

I m. Maja Nikonowicz 2 d

II m. Natalia Pryszczepko 2 b

III m. Kuba Szociński 2 c

Iwona Kacperska

Konkurs dla klas III – „Czytam ze zrozumieniem”

Org. Lilianna Łubian – Podgórna, Anna Frąckiewicz

I m. Dominik Guzewicz 3 a

II m. Lena Kłoczko 3 c Oskar Jurski 3 a

Lilianna Łubian – Podgórna

Anna Frąckiewicz Lilianna Łubian – Podgórna

XII Miejski Konkurs Matematyczny

XII Miejski Konkurs Matematyczny klas I - III, 1 miesce - Lena Paulina Kłoczko 3 c

kloczko

„Przez Różową szybkę”

Dziecięcy Konkurs Recytatorski „Przez Różową szybkę” – Sztuka Mówienia Wierszem i Prozą I m.Maja Żakowicz 3 c   

P1070354

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Z kim wiosna przyleciała?" - wyróżnienia: Laura Rogińska 3 c, Maja Cwingelberg 3 claka

 

Turniej BRD

Dnia 14.04.2014 roku w SP 9 odbył sie cyklicznie organizowany Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Nasza dryżyna w składzie: Wiktoria Krzesicka, Natalia Kopiczko, Kacper Zambrowski - uczniowie klasy VI c i Dominik Trusiński - klasa VI d zdobyła II miejsce kategorii szkół miejskich. Opiekunem był Tomasz Przekop.

Wszystkim biorącym udział w Turnieju serdecznie gratulujemy.

P1140499

Błyskawiczny PIT

"Błyskawiczny PIT - to elektroniczny PIT" pod takim hasłem Urząd Skarbowy w Ełku zorganizował konkurs plastyczny. Udział w nim wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu. 7 marca 2015 w czasie Dnia Otwartych Urzędu Skarbowego w Ełku laureatom konkursu przyznano nagrody i wyróżnienia.

Zwyciężczynią konkursu została Marysia Kowalewicz, uczennica klasy Vd. Marysia w swojej pracy dokładnie przedstawiła jak można szybko rozliczyć się z fiskusem, właśnie drogą elektroniczną.

Laureatką trzeciego miejsca została Agnieszka Urbanowicz z klasy IVb.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS IV-VI W OKRESIE WRZESIEŃ- GRUDZIEN 2014

 

KONKURSY PLASTYCZNE :

  1. Wyróżnienie Martyny Kapla z klasy VI C w       Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Wybieram wiatr, ratuję świat” .

Osoba przygotowująca B. Marchel

  1. Wyróżnienia Aleksandry Sikorskiej oraz Nikoliny Sieniewicz z klasy VI B w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „ Polska, Litwa, Rosja- partnerzy, sąsiedzi, przyjaciele”

Osoba przygotowująca B. Marchel

     KONKURSY WOKALNE:

  1. 1.  III miejsce Wiktorii Majewskiej z klasy VI C w konkursie wokalnym zorganizowanym z okazji V Dnia Papieskiego .

Osoby przygotowujące B.Marchel, H. Tyszkiewicz

  1. I miejsce Zespołu Wokalnego w Powiatowym konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej zorganizowanym przez Ełckie Centrum Kultury

Osoba przygotowująca E. Kukuć

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:

1. Zakwalifikowanie się Nikoliny Sienkiewicz z klasy VIB do Wojewódzkiego Etapu Konkursu Przedmiotowego z Przyrody Osoba przygotowująca H. Cieśluk

2. Zakwalifikowanie się Łukasza Milewskiego z klasy VIA do Wojewódzkiego Etapu Konkursu Przedmiotowego z Matematyki Osoba przygotowująca

E. Bućko

     ZAWODY SPORTOWE:

1. I miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych

Osoby przygotowujące U.Danisz, B. Szczęsna

2. II miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych

Osoby przygotowujące U.Danisz, B. Szczęsna

3. V miejsce chłopców w Międzyszkolnych rozgrywkach mini piłki nożnej . Osoba odpowiedzialna J.Lisowski

4. I miejsce dziewcząt oraz chłopców w Biegu Papieskim .

Osoby przygotowujące M. Czajkowska, U.Danisz, B. Szczęsna

5. II miejsce dziewcząt w Międzyszkolnych Rozgrywkach Mini piłki ręcznej. Osoba przygotowujaca B. Szczęsna

6. II miejsce chłopców w Międzyszkolnych Rozgrywkach Mini piłki ręcznej. Osoba przygotowujaca B. Szczęsna

7. IV miejsce w „4-kach siatkarskich dziewcząt”

8. VII miejsce w „ 3- kach siatkarskich chłopców”

9. III miejsce w „ 4-kach siatkarskich chłopców”

10. II miejsce w Mini Piłce Ręcznej chłopców- zawody rejonowe

11. III miejsce w Mini Piłce koszykowej dziewcząt

12. V miejsce w Siatkarskich rozgrywkach dziewcząt

13. III miejsce dziewcząt oraz IV miejsce chłopców w Tenisie Stołowym

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Dnia 14.04.2014 w SP 9 odbył się cyklicznie organizowany Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Nasza Drużyna w składzie:
Julianna Żołobów
Sandra Długołecka
Karol Podgórski
Bogdan Zieliński
zajęła III miejsce, wykazując się dużą wiedzą i doświadczeniem.
 
Całej Drużynie wraz z opiekunem Tomaszem Przekop, gratulujemy.

IMG 20140414 103201

Międzyszkolny Konkurs na palmę wielkanocną

Uczennice naszej szkoły Wiktoria Sinocha z klasy IA, Wiktoria Jasińska i Klaudia Mazelewska , obie z klasy III D, zostały laureatkami międzyszkolnego Konkursu na palmę wielkanocną, który został zorganizowany przez ZSS w Ełku.

Gratulujemy Wam Dziewczyny i dziękujemy za przedświąteczny nastrój w naszej szkole.

Ptaki Cudaki

Uczestniczki  Szkolnego Koła Plastycznego  „KOLOR” wzięły udział w II MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt. „ Ptaki cudaki”. Są to : Julia Zielińska z kl. III c i Maja Cwingelberg oraz Maja Żakowicz z kl. II  c. Uczennice w swoich pracach zastosowały różnorodne materiały  plastyczne. Prace zostały wykonane pod kierunkiem nauczycieli Marzenny Brzozowskiej i Anny Frąckiewicz, które od wielu lat zajmują się dziećmi uzdolnionymi plastycznie. Czekamy z niecierpliwością na obrady jury. A oto autorki ze swoimi dziełami.

 

zdjęcia szkolne 011 zdjęcia szkolne 015 zdjęcia szkolne 016

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Moniek

W dniu 15 marca 2014 r w Mońkach odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Moniek . Udział zapowiedziało 70 par tanecznych z Olsztyna, Ełku, Białegostoku, Moniek, Łomży, Giżycka.
W turnieju tym udział wziął Uczniowski Klub Tańca Sportowego ,,DWÓJKA"-Ełk działający przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Ełku.
Dużym sukcesem zakończyły się wzmagania duetów tanecznych naszych par:


W kategorii wiekowej 10-11 lat
I miejsce zajęła i zdobyła super Puchar:

Oskar Zapolski- Natalia Borkowska

oraz I miejsce zajęli:

Mateusz Mścichowski-Aleksandra Chajewska
Tomasz Słowikowski-Wiktoria Żywulska
Sandra Stolarska-Monika Zambrowska
Mateusz Zajk-Aniela Rogińska
Oskar Miłosek-Agata Kalinowska
Mateusz Żukowski-Paulina Zdanewicz

II miejsce zdobyli:

Paweł Ciołko-Katarzyna Zubrzycka
Damian Lesiński-Ewelina Tuczyńska
Sebastian Sochacki-Natalia Ziółkowska

W kategorii 12-13 lat klasa G miejsca zajęli:

II miejsce:

Daniel Korzun-Natalia Grygo

III miejsce:

Konrad Szymanowski-Julia Suhak

IV miejsce zajęli:

Rafał Wojsław- Sandra Ginter
Adam Dytłow-Arleta Garbowicz

W klasie sportowej E w kategorii wiekowej 14-15 lat 3 miejsce zajęli:

Cezary Chudziński-Diana Dołgoszej

W klasie sportowej E w kategorii wiekowej pow. 15 lat miejsce 6  finałowe zajęli:

Patryk Kwiatkowski-Weronika Borucka

W kategorii wiekowej 10-11 lat klasa G

Aleksandra Sikorska-Michał Kalinowski miejsce II
Przemysław Suplicki-Zuzanna Wyszyńska miejsce III
Jakub Gudan-Katarzyna Dargiewicz miejsce III
Kacper Grygo-Magdalena Szczepańska miejsce III

W kat. 14-15 lat kl. G -  I miejsce zajęli
Dawid Mrówka - Klaudia Klepac

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !!!

Zdjęcia w galerii.

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.