„KIERMASZ CIAST”

W środę 14.11.2018r. w naszej szkole odbył się „Kiermasz ciast”, na którym można było kupić różne słodkości. Akcja spotkała się z dużą otwartością i zainteresowaniem społeczności szkolnej. Różnorodne ciasta, babeczki, galaretki rozeszły się do ostatniego kawałeczka, kubeczka. Zgromadzone ze sprzedażypieniądze zostaną przeznaczone na stypendia dla naszych zdolnych uczniów. Mamy nadzieję, że choć w niewielkim stopniu pozwolą im na rozwijanie ich pasji i zainteresowań.
Działanie po raz kolejny przeprowadzone zostało we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja. Kwota jaką udało się nam zebrać to 733,84 zł.
Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję serdecznie dziękujemy za pracę, pomoc i zrozumienie.
Nasi wspaniali rodzice, uczniowie i nauczyciele zdali egzamin z empatii i zasłużyli na szczerozłoty medal.
„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. – Flora Edwards

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.