ANDRZEJKI W KLASACH I-III

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, podczas której można się oderwać od rzeczywistości i przenieść w świat fantazji. Z tej okazji 30 listopada w klasach I-III zorganizowana została dyskoteka andrzejkowa. Podczas zabawy nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty.
Dyskoteka obfitowała w szereg atrakcji. Jak każe tradycja, nie obyło się bez wróżb, podczas których chętni do poznania przyszłości wróżą sobie, przelewając roztopiony wosk przez otwór klucza, a następnie,, odczytują” cień rzucany przez odlew. Często także doszukują się symbolicznych znaczeń w przedmiotach, nabierających w tym dniu szczególnej mocy.
Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.