„MIKOŁAJKI W KAUFLANDZIE”

W dniu 06.12.2018 roku zorganizowaliśmy w Kauflandzie "Mikołajki", podczas których zbieraliśmy środki na stypendia utalentowanej młodzieży z naszej szkoły. Naszemu przedsięwzięciu przyświecał wspólny cel – społeczna solidarność.
Z pozytywną energią i uśmiechem na twarzy uczniowie pakowali towar przy sklepowych kasach. Klienci odwdzięczali się wrzuceniem drobnej kwoty do puszki włączając się w ten sposób się w naszą akcję. Pozyskane przez wolontariuszy środki finansowe przyczynią się do realizacji pasji i zainteresowań potrzebującej młodzieży.
Dzięki współpracy z Fundacją św. Mikołaja nasi uczniowie poznają idee wolontariatu, angażując się w sprawy swoich szkolnych koleżanek i kolegów uczą się dostrzegać potrzeby innych i nieść im bezinteresowną pomoc.
W imieniu społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy pani dyrektor za możliwość przeprowadzenia zbiórki publicznej w markecie "Kaufland".

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.