KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY - 2018

Od 18 grudnia do 21 grudnia 2018r podczas popołudniowych spotkań z rodzicami , a także podczas przerw szkolnych na terenie naszej szkoły odbywały się Kiermasze Bożonarodzeniowe. Było świątecznie i kolorowo. Podczas kiermaszu można było podziwiać oraz zakupić własnoręcznie wykonane przez rodziców, uczniów oraz nauczycieli SP 2 ozdoby choinkowe: bombki, gwiazdki, choinki.
Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i wprowadziło całą nasza szkołę w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz zastanowienia się nad potrzebami drugiego człowieka. Dochód ze sprzedaży będzie przekazany na stypendia naszym utalentowanym uczniom na rozwijanie ich talentów i pasji w ramach ogólnopolskiego projektu „Stypendia Św. Mikołaja” ,w którym nasza „dwójeczka” bierze udział.
Dziękujemy wszystkim, którzy okazali wielkie serca oraz gotowość niesienia pomocy i włączyli się w zbiórkę pieniędzy. Wiemy, że postawa życzliwości wobec innych jest szczególnie cenna właśnie teraz, przed Świętami Bożego Narodzenia. Jak powiedział Jan Paweł II : „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”.

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.