PRZEKAŻ UCZNIOM SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W EŁKU 1% PODATKU DOCHODOWEGO

Współpracując z Fundacją Św. Mikołaja nasza szkoła przystąpiła do programu „Stypendia Św. Mikołaja”. W ramach naszych działań zbieramy fundusze na stypendia, chcąc wesprzeć swoich zdolnych uczniów, dając im tym samym szansę na lepszą przyszłość.  W związku z tym, prosimy Państwa o wsparcie naszych działań.

W celu przekazania Fundacji Św. Mikołaja części podatku dochodowego należy w formularzu PIT wskazać numer, pod którym Fundacja wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego, tj. KRS 0000126602 oraz wpisać cel szczegółowy:: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W EŁKU

Przekazanie 1% podatku to pomoc, która procentuje!

Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy!!!

Można skorzystać z programu na stronie Fundacji Świętego Mikołaja: https://pit2018.mikolaj.org.pl/

I tam zmienić tylko cel szczegółowy (lub dopisać), nr KRS jest już wpisany.

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.