Jesteśmy w Castoramie edycja II

28.03.2019 r. uczniowie klasy 4B dzięki uprzejmości marketu mogli sprawdzić swoje zdolności majsterkowania pod okiem specjalisty z Castoramy. W ruch poszły gwoździe, młotki i deski.
Efekt- samodzielnie wykonane skrzynki, a następnie ozdobienie ich wg własnej inwencji twórczej. Do wykorzystania były mini kafelki, tapety, sznurki, kleje, taśmy, farby czyli wszystko to, co każdy majsterkowicz powinien posiadać.
Wszyscy ochoczo wzięli się do pracy i w skupieniu wykonywali swoje zadanie. Podczas tworzenia uczniowie wymieniali się swoimi pomysłami i pomagali sobie nawzajem. Powstały oryginalne i niepowtarzalne skrzynki, które sprawiły dzieciom wiele radości. Wykonane prace ocenił inny pracownik marketu, wybrał jego zdaniem najładniejszą skrzynkę za, którą przyznano nagrodę specjalną. Drugą nagrodę specjalną za koleżeńskie i kulturalne zachowanie przyznał pan Darek , któremu dziękujemy za fantastyczne zajęcia. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali drobne upominki, a własnoręcznie wykonane dzieła mogły zabrać do domu.
Uczniom bardzo podobały się tak niecodzienne zajęcia, które bardzo ich zainteresowały, a być może pozwoliły także odkryć pasję do majsterkowania
Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej wizyty w MAJSTERKOWIE.

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.