KLASA IV B NA WARSZTATACH KULINARNYCH

Klasa IV b miała możliwość uczestniczyć w warsztatach kulinarnych przygotowanych przez uczniów z klasy I o zawodzie „Cukiernik” z Zespołu Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku pod okiem p. Anny Czyż. Spotkanie, odbyło się 03.06. 2019r. dzieci miały okazję poznać tajniki kuchni oraz same spróbować swoich sił w gastronomii. Uczniowie pracowali w pięciu grupach i pod okiem przyszłych cukierników przygotowywali rogaliki marchewkowe z marmoladą, które były zachętą do zdrowego odżywiania się.
Po zakończonej pracy odbyło się wspólne sprzątanie stanowisk pracy. Spotkanie zakończyło się degustacją własnych wyrobów oraz wspólnym zdjęciem. W czasie spotkania panowała miła atmosfera, uśmiech gościł zarówno u dzieci, jak i u młodzieży nas goszczącej.
Serdeczne podziękowania na ręce pani Iwony Okseniuk- kierownik ds. kształcenia zawodowego oraz pani Annie Czyż - prowadzącej warsztaty , za pomoc w zorganizowaniu wspaniałego i niezapomnianego dla nas spotkania. Otrzymaliśmy zaproszeniem na kolejną wizytę , a więc mówimy „do zobaczenia”.

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.