BICIE REKORDU W PIERWSZEJ POMOCY Z WOŚP - 16.10.2019

Do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku dołączyli również uczniowie starszych klas z naszej szkoły oraz ze Szkoły Podstawowej nr 4. W samo południe rekord biło prawie 100 uczniów. Resuscytację prowadzili na fantomach, a nad przebiegiem czuwali ratownicy medyczni. Bicie rekordu odbyło się w ramach obchodów Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca. Jego celem jest wspólne promowanie nauki pierwszej pomocy. Akcję od 2013 roku, organizuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, nasza szkoła przyłączyła się do tej akcji po raz pierwszy a pomysłodawcą był p. Piotr Górski.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok!!!

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.