MIKOŁAJKI W KAUFLANDZIE XII 2019

W dniu 06.12.2019 roku po raz kolejny zorganizowaliśmy „Mikołajki w Kauflandzie”. Zbieraliśmy środki na stypendia dla utalentowanej młodzieży naszej szkoły. Przedsięwzięciu przyświecał wspólny cel – społeczna solidarność. Uczniowie z energią i uśmiechem na twarzy pakowali towar przy sklepowych kasach. Klienci odwdzięczali się wolontariuszom wrzucaniem pieniążków do puszki. Pozyskane środki finansowe przyczynią się do realizacji pasji i zainteresowań zdolnej młodzieży. Wolontariusze akcji to: Laura Rogińska, Wiktoria Wujek, Natalia Orzechowska, Oliwia Kukowska, Maja Żakowicz, Nina Paszkowska, Lena Kłoczko, Gabriela Nowik, Anna Lewandowska Robert Rakowski, Michał Kotliński, Szymon Borawski.

 „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. – Flora Edwards

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.