PRZEKAŻ UCZNIOM SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W EŁKU 1% PODATKU DOCHODOWEGO ZA 2019 r

Współpracując z Fundacją Św. Mikołaja nasza szkoła przystąpiła do programu „Stypendia Św. Mikołaja”. W ramach naszych działań zbieramy fundusze na stypendia, chcąc wesprzeć swoich zdolnych uczniów, dając im tym samym szansę na lepszą przyszłość.                                 W związku z tym , prosimy Państwa o wsparcie naszych działań.

W celu przekazania Fundacji Św. Mikołaja części podatku dochodowego należy w formularzu PIT wskazać numer, pod którym Fundacja wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego, tj. KRS 0000126602 oraz wpisać cel szczegółowy:: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W EŁKU

Przekazanie 1% podatku to pomoc, która procentuje!

Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy!!!

  

1% podatku na rzecz stypendiów w ramach programu

Stypendia św. Mikołaja 

w Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku

KRS Fundacji Świętego Mikołaja: 0000126602

Cel szczegółowy: Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku

 

Dziękujemy!

Podajemy link do strony, na której można rozliczać elektronicznie PIT

https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000126602/

Można skorzystać z programu na stronie Fundacji Świętego Mikołaja: mikolaj.org.pl/pit2019

I tam zmienić tylko cel szczegółowy (lub dopisać), nr KRS jest już wpisany.

Copyright © 2016 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku. Wszelkie prawa zastrzeżone.